EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La mujer de Judas

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La mujer de Judas

Post by Franko on 28.01.15 14:44

Mislim da je ubio i Ivonne?

Al da, Sagrario je prvi put pokušao ubit kad joj je bacio onu kantu boje na glavu, onda ju je dokrajčio u podrumu.

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2172
Godina : 29

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 28.01.15 14:49

A ona sva pametna otišla se okupati i odmah sse vratila u podrum, gdje su bili i Rene i Petunia, ali je JŽ pucaa i odvela Sagrario tamo gdje je Salomon prvi put odveo, kad se posjekla.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.01.15 14:55

Mislim da je ubio i Ivonne

Nije priznao. Uostalom bila mu je prijateljica, a Altagrasija je htela da je otera iz kuće zbog toga što je uspavljivala ljude (mada možda se još nešto tu krije, ne znam) tako da je logičnije da ju je ona ubila.

Šteta što moram da učim za jebeni ispit, sad bih zaređao sa ove 3 epizode koliko mi je do kraja ostalo.  cry

Posting Freak

Poruka : 1842
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Lusi on 28.01.15 19:13

Ivone nije ubila Altagracia, jer je ona tad bila sa ovima na Markosovom imanju koliko se ja secam (secam se scene kad su Salomonu javili da je ubijena kad su svi bili zajedno)

A sad citajuci ove vase komenatre, gleda mi se opet, ikako sam je jedno 10 puta gledala smile2

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.01.15 20:15

Ivone nije ubila Altagracia, jer je ona tad bila sa ovima na Markosovom imanju

Tačno. Zaboravio sam to. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.01.15 17:32

Odgledah ovo.

Altagrasijini razlozi za ubijanje nisu nešto što se nije moglo zaključiti, sasvim očekivano priznanje. Ali pravo lice koje je pokazala nakon što je skinula masku je daleko od onog koje je pokazivala kroz celu seriju. Ispostavilo se da je postala hladna još u zatvoru, bez trunke emocija. Mada, ne osuđujem je. Sviđa mi se kako se narugala Markosu. smile2

Lično smatram da su mogli da naprave cirkus još 4 epizoda i da zaokruže na 130. Mogla je da rokne Markosa, da pobegne nekako iz crkve, da još malo pravi probleme policiji i da uživamo malo više u njenom pravom licu. Ovako se sve nekako brzo odigralo. Takođe, glupo mi je što Glorija nije saznala da joj je ona majka.

Deo sa okupljanjem Rikarde, Ćićite, Laure i Huake i njihovo priznanje da su sve nekada bile saučesnice mi je nekako traljavo odrađen i mislim da je suvišan.

Pišao sam na scene sa Ludovikom u ludnici, kad glumi predsednika. rofl

Sve u svemu, jedna od boljih telenovela koje sam gledao. Daću joj 10 i uprkos tome što mi se finale nije baš naročito svidelo, s obzirom da je sve ostalo bilo vrh.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 31.01.15 18:13

I meni je jedina zamerka seriji to sto Gloria na kraju nije ni saznala da joj je Altagracia majka. Mislim da je posle svega Altagracia zasluzila da se to sazna. I trebalo je isto tako da svi saznaju da su i ostale zene bile LMDJ i da su joj pomagale, iako je svaka na svoj nacin imala kaznu (Marina, Chichita,Laura...) smatram da je ipak trebalo da se zna cela prica do kraja.

Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.01.15 18:20

Moj utisak je da je taj deo kada sve priznaju da su pomagale Altagrasiji opravdanje Hana za neku nejasnoću ukoliko je postojala, pošto pretpostavljam da nije mogao na kraju da se seti gde je Altagrasija bila, a gde Ismael dok su se dešavala ubistva, pokušaji i uopšte pojavljivanje JŽ. Ne vidim drugu poentu. smile

Jedino mi se u toj sceni svideo onaj flešbek kada se prisećaju kako su sve pripomogle  Hulijanovom vezivanju za konje.  mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 31.01.15 20:39

Meni se taj deo svidja, i bas mi je zanimljiv, jer bi bilo bzvz da su ostavili tako da se nista ne zna, a ocigledno oje da su joj sve one pomagale. Jedino, kao sto sam rekla, mi je bezveze to sto niko na kraju nije saznao da su i one ucestvovale u svemu.

I da, netso sto mi nikad nije bilo jasno, i jedna od najzalijih smrti je smrt Santije. Ona niti je videla ko je LMDJ niti je ista znala, jedino je slucajno naletela na nju kad se LMDJ setkala po sobi Berenice. To mi eto ni dan danas nije jasno sto je nju morala da ubije smile2

Member
Member

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 02.02.15 8:26

Kako se sjećam, mislim da je nju lmdj ubila da bi zavarala trag policiji dok su bili u kući. Otela je onu detektivku i prekrila je onim bijelim, a Santiju je za to vrijeme bacila sa kuće u bazen... valjda zato...

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics