EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La mujer de Judas

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Go down

Re: La mujer de Judas

Post by gagi92 on 03.02.15 0:44

Odgledano na internetu pre 3 godine. Sta reci, izvrsna serija, miteriozna, puna akcije i tajn od pocetka do kraja. Meni je nekako drago sto se na kraju nisu saznale neke tajne kao npr.da je Altagrasija Glorijina majka, da su Huaka, Cicita, Rikarda i Laura na kraju takodje jednom bile judine zene jer ne moraju bas sve tajne da se saznaju. I naravno na kraju najveci sok-Altagrasija je judina zena. U nju ni u jednom trenutku nisam sumnjao. Najvise sam sumnjao u Cicitu i Huaki a i h Lauru do onog dela dok nije bila oteta od strane judine zene i nije je bilo jedna duzi period. Definitivno jedna od najboljih Hanovih krimi serija, sve je vrhunski odradjeno, scene ubistva kao sto je nacin ubistva Laurinog verenika, otkrice da je Ismael bio saucesnik judine zene, sve, sve bas sve.
gagi92
Member
Member

Poruka : 215
Godina : 24

Back to top Go down

Post by MariaAlejandra on 10.07.16 14:45

La mujer de Judas je po meni najbolja telenovela do sad od svih koje sam gledala a odgledala sam ih mnogo. Glumacka postava odlicna, zanimljiv scenario, telenovela je jednostavno zanimljiva(smesna, strasna), nema toliko dosadnih scena kao u nekim telenovelama. Skroz je drugacija i posebna u odnosu na ostale telenovele. Gledala sam je 3-4 puta i opet bih vrlo rado. smile2

MariaAlejandra
Newbie
Newbie

Poruka : 4

Back to top Go down

Post by Xsica on 03.08.16 20:49

jel ima di sa prijevodom? prva epizoda me zaintregirala pa bi bilo lijepo i ostalo pogledat sa titlovima

Junior member
Junior member

Poruka : 188

Back to top Go down

Post by Lusi on 03.08.16 21:39

Ima na youtube koliko ja znam. A i po onim nasim sajtovima sa serijama.

Member
Member

Poruka : 321
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Franko on 03.08.16 23:10

Ja sam nedavno vrtio neke scene na Youtubeu, imaš cijelu seriju, i s titlovima s Romantice i bez titlova (na Pongalo).

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 56/70
Novo mundo - 20/160
Rock Story - 145/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1974
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sava on 03.08.16 23:38

@Xsica wrote:jel ima di sa prijevodom? prva epizoda me zaintregirala pa bi bilo lijepo i ostalo pogledat sa titlovima
LMDJ

Preporuka. Čak i ako znaš ubicu, radnja je toliko zakomplikovana da ima mnogo toga da se otkrije.

Posting Freak

Poruka : 1884

Back to top Go down

Post by Xsica on 04.08.16 15:28

e super hvala za linkove winky da znam ko je ubojica vec odavno ali zanima me priča, likovi i kako je došlo do svega tako da mi to neće pokvariti gledanje thumbup

Junior member
Junior member

Poruka : 188

Back to top Go down

Post by Jason_3 on 21.01.17 8:42

Ovu seriju sam prvi put gledala 2015 godine na internetu jer sam je slučajno pronašla. Baš sam se iznenadila kad sam saznala ko je JŽ i to jer sam prvo gledala poslednju epizodu, ali to mi nije pokvarilo utisak jer ima mnogo tajni -
Serija je ekstra, nije dosadna nimalo. Omiljeni likovi su mi bili Altagracia, Ismael, Marina i Cicita. Ismael mi je posebno bio drag s onom frizurom.

Jason_3
Newbie
Newbie

Poruka : 1

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics