EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Marido en alquiler

Page 37 of 39 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Marido en alquiler

Post by Stefy on 12.12.13 0:28

Odgledao sam ove dve ovonedeljne epizode.  wow 

Prvo, skroz mi je glupo što su se Patrisija i Rejnaldo ponovo uselili kod Tereze Kristine "jer ona prolazi kroz težak perido". Okej, ali nakon svega što je prvenstveno Rejnaldu uradila, a on se šepuri po kući i priča sa njom kao da je sve u redu. Mnogo mi je bila smešna scena kada ga je Tereza Kristina spopala.  lol2 

Hose.  lol2 Kako mi je bio smešan kada je plakao jer ga je Tereza Kristina oterala iz kuće, a Barbara ga teši i govori da je "gospođa" i onda on krene da se krevelji.  lol2 

Mnogo mi se sviđa ova zla Tereza Kristina na vrhuncu. Smešna je scena kada Patrisija kaže da se vratila Antoniju i kada Antonio kaže Terezi Kristini da laže kao on i da će se tako osećati bolje.  lol2 Onda, scena Tereze i Hosea.  lol2 

Najava za večerašnju epizodu je wow , neće valjda da umre Antonio. Skeptičan sam po tom pitanju, ali otkud znam, svašta je moguće.

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3972
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Duško* on 15.12.13 11:40

Ja još uvek nisam pogledao ovonedeljne epizode. Pokušaću danas i sutra da nadoknadim sve to.
Inače, serija je ušla u ultimas semanas.

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.12.13 14:01

Ušla je još pre dve nedelje u tu etapu. Ja pretpostavljam da će se završiti sledeće nedelje i da će ova biti predzadnja nedelja emitovanja.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by zzz369 on 16.12.13 16:35

Budući da još uvijek nisu potvrdili točan datum početka La impostore, ja mislim da će to ipak biti malo kasnije. Prošle godine je bila slična situacija s La patronom koje ja na kraju počela 7. siječnja, a netko je potvrdio, ako me pamćenje dobro služi, to na twitteru mjesec dana prije, mislim da je bila nedjelja 7. prosinca, čini mi se da sam zbog toga zapamtio. La impostora bi mogla početi 6. ili 7. siječnja ili zbog toga što će puno epizoda kroz praznike izostati moguće je da Ultimas semanas najavljuju malo duže, pa bi u tom slučaju počela 13. ili 14. siječnja.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Duško* on 22.12.13 19:49

Ovonedeljne epizode dosadne, baš se ništa interesantno nije desilo.
Rejnaldo prijavio Terezu Kristinu za ubistvo Marsele, ona je naravno rekla da je u tom trenutku bila sa tetkom Iris kako bi proslavila rođendan psa.  zvizd Naravno, za uzvrat je dala pare.
Antonijo i Patrisija se pomirili, konačno.
Cela priča oko Albe, Beatriz, Ester i Viktorije smara, jedva čekam da završe sa time.
Ne bi me čudilo da se Ester i Huan Pablo pomire na kraju. Ne bih želeo to, Gabrijel bi onda ostao sam.

Promo za Gran Final je dobar, nadam se da će uvesti na kraju malo akcije.

Member

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.12.13 22:11

Meni su isto prošlonedeljne epizode bile dosadne, ništa se posebno nije desilo. Treba biti retard i ne provaliti da je Tereza Kristina ubila Marselu nakon onakvog alibija kakav je dala detektivu, užas.

Promo za kraj je interesantan, mada mi opet tu fali akcije, sviđa mi se luda Tereza Kristina koja želi da spali Griseldu. diablo 

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 30.12.13 16:33

Prošle nedelje smo imali samo 3 epizode zbog Božića. Bile su okej, ne preterano dosadne.

Smara me više priča oko Ester i Beatris, dosadni su više sa tim detetom, već 15 epizoda mlate kako će da odu na suđenje i još uvek ništa od toga. Slatki su mi Ester i Huan Pablo, ali nekako ne bih voleo da završe zajedno jer bi onda Gabrijel ostao sam. :/ Kako mi je bila dobra scena kad je Ester uzela onaj nož i zapretila Beatris.  diablo Inače me Beatris mnogo nervira otkako se dogodilo sve ovo sa Viktorijom, prava ludača.

Susana.  rofl rofl Još jedan debilan lik u seriji pored Vanese, mada moram da priznam da je ova prevazišla i nju. Nije mi jasna njena poenta, uopšte. Kako mi je bila smešna kada je otišla i rekla Maksimu da treba da pričaju o venčanju.  rofl A onda ono vikanje u prodavnici i na Klaru.  rofl rofl 

Jedva čekam da raztorkiju Terezu Kristinu, pa da malo poludi i pravi svakakve cirkuse, a mislim da već od sledeće epizode kreće prema najavi.  diablo Zna li neko hoće li se serija emitovati ovih dana oko Nove godine?

wub wub wub 

diablo 
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Duško* on 30.12.13 23:13

Ni ove 3 epizode od prošle nedelje nisu bile puno interesantne.
Nemam utisak da je do kraja ostalo još samo 9 epizoda, ovo je telenovela sa kojom su mogli ići i do 200+ epizoda. Od samog starta pa do sada nije imala neku, nazovi, glavnu radnju. Ali, barem je bila gledljiva, na neki način, u svakom trenutku.
I ove nedelje neće biti serije svakog dana. Sutra i u sredu nema. Mnogo toga se još treba desiti: Pomirenje Kikea i Barbare, venčanje Amalije i Rafaela kao i njen porođaj, venčanje Patrisije i Antonija, pomirenje Griselde i Rejnalda, pomirenje Ivana i Palome, slučaj oko Ester, Beatriz i "njihove" bebe, muvanje Klare i Maksa, Sol i njen trenutak slave i naravno toliko očekivano razotkrivanje Tereze Kristine, kao i kraj ostalih likova - Ro (za kojeg bi voleo da završi u zatvoru jer je bio saučesnik od la demente i jer previše mi skakuće po živcima u poslednje vreme), Iris, Mario, Vanesa itd. Odugovlačiće još namanje 7 epizoda i u poslednje 2 će sve ovo zgurati.
Možda sledeća bude dobra epizoda. Tereza Kristina preti Rejnaldu ubistvom. Toliki paćenik treba neko bude da mu padne da pamet da rokne sopstveno dete.

Member

Back to top Go down

Post by Stefy on 30.12.13 23:57

Slažem se za Roa, koliko god on bio dobar, smatram da treba da završi na nesrećan način jer je dosta pomagao Terezi Kristini i bukvalno mu je bitnija od samog sebe, a to je dokazao prećutavši Fredovu smrt.

Na početku mi je zaista bio interesantan, fore su mu bile jedinstvene i nije bio kao klasični gejevi latinoameričkih serija, ali je vremenom dosadio. Meni je zadnja smešna scena sa njim bila ona kada je Manuelu rekao da voli da ga muče, a pre toga se ne sećam neke baš smešne scene sa njim. Poslednja je možda kada je video golog Huana Pabla, mada je to bilo pre 50 i kusur epizoda. Zaista je više dosadan i neoriginalan.

Ja definitivno kao omiljene likove ovde mogu da izdvojim Terezu Kristinu i Marselu, njih dve su mi tokom cele serije bile interesantne, mada je Tereza Kristina iritantna, ali sam se vremenom navikao na Maricinu glumu. Marsela mi je bila fenomenalna dok je bila u seriji, uvek mi je bila smešna onako sva čangrizava i željna tračeva.  rofl Iris bi isto mogla da uđe u uži izbor, a ostali su manje-više, blago rečeno, dosadni.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 09.01.14 9:31

Ostalo je još 3 epizode do kraja, a ja sam blago razočaran poslednjom nedeljom. Ništa se posebno ne dešava.

Fernando beži od policije, mada ne znam kako mu uspeva, a navodno je najtraženiji. Tereza Kristina mu potpomaže i daje novac, a Iris i Mario lažu detektive, a zauzvrat im Kristina daje novac.

Griselda i Rejnaldo su se pomirli nakon što je Vanesa priznala Griseldi da Rejnaldo nije spavao sa njom.

Scena koja je mene na neki način oduševila je scena kada Tereza Kristina kaže Patrisiji da ne želi više da je vidi i da je za nju mrtva.  wow Ja ne mogu da se setim neke ovako bezosećajne zlobnice iz telenovela koje sam skoro gledao, da stavlja sebe ispred porodice i da je sposobna da ubije ćerku jer je rekla da će to uraditi kad je upucala Rejnalda. Tereza Kristina je sigurno jedna od najbezosećajnijih negativki ikad.

Baš me zanima kako će završiti ljubavni trougao Gabrijel-Ester-Huan Pablo. Nadam se da će Ester ostati sa Gabrijelom jer je Huan Pablo ne zaslužuje, mada meni mnogo veću hemiju kao par imaju Ester i Huan Pablo, sa Gabrijelom mi nikako ne ide.

Danijel i Sol su mi slatki, a mnogo mi je bila smešna scena kada se Manuel onesvestio videvši Solin video. lol1 

Jedva čekam da se ovo završi, već vidim srećan kraj, ali me zanima ko će sa kim ostati i gde će Tereza Kristina završiti.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content