EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Marido en alquiler

Page 39 of 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

View previous topic View next topic Go down

Re: Marido en alquiler

Post by Miloš92 on 11.04.16 1:36

Kako s vremena na vreme odlučim da završim neku od serija od kojih sam odgledao veliki broj epizoda došao je red i na ovo. U poslednjih 20-ak dana sam odgledao 50-ak epizoda što mi je ostalo.

Besmisleno je sada da prepričavam posle toliko vremena.

Kada se sve pogleda nije bila loša serija. Jedina mana je ta što je bilo dosta nepotrebnih likova, tipa svi oni sa plaže, Griseldine radnje...

Ovi glavni su bili dobri. Sonya je super odigrala Griseldu, mada meni je ona uvek dobra. Žena je prosto dobra glumica može sve da iznese.

Soler je standardno ok. Čovek je prosto uvek isti, ali to što pokazuje je sasvim korektno.

Maritza je karikirala i preglumljavala za sve pare. U početku me je užasno nervirala, ali mi je vremenom postala zanimljiva. Generalno ona i ekipa oko nje (Tetka Iris, Ro, Marisela i kompanija) su i bili najzanimljiviji.

Svdela mi se i ova priča koju je imala Ester, sve ovo a veštačkom oplodnjom i radjanjem tudjeg deteta. I još više mi se svidelo što je na kraju ostala sa Gabrielom a ne JP.

Teresa Cristina mi je mala ok kraj. Klasično za negativku.

Sve u svemu gledljiva serija. Ništa vau ali sasvim solidna.

Inače kad sm već kod nje. Ako neko uopšte vidi temu. rofl Jel se original zvao Fina estampa samo zbog ove modne kuće? I šta uopšte znači FE?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10460

Back to top Go down

Post by Sava on 11.04.16 1:49

Ovde su Griselda i glavni ostali zajedno na kraju? U originalu nisu. A čini mi se da se i Esther vratila mužu, što je bila velika glupost.

Da, zvala se FE. Internacionalni naziv je Looks & Essence. Što se značenja tiče, naleteh na ovaj primer:

"un caballero de fina estampa - a fine-looking gentleman".

Odnosi se na utisak i izgled neke osobe. Sa jedne strane je Griselda, žena u majstorkom odelu, a sa druge strane je elegantna TC.

Last edited by Sava on 11.04.16 1:53; edited 1 time in total

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Stef on 11.04.16 1:51

Ne bih znao reći, al' znam da je "Fina estampa" bilo ime jednog časopisa u Celebridade. Al' kako Aguinaldo voli da kopira Bragu, ne bi me čudilo da je tek tako uzeo odatle naziv. roofl

Bukvalni prevod bi glasio "fino obeležje", ako se ne varam. Mada ne znam na šta bi se to odnosilo jer sam od serije digao ruke nakon par epizoda.

Posting Freak

Poruka : 6285
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 39 of 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics