EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El rostro de la venganza

Page 62 of 64 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63, 64  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El rostro de la venganza

Post by Stefy on 04.07.13 1:40

Ja sam nekako ravnodušan što se ove serije tiče sada kada je prošlo mesec i po (ili više) otkad se završila. Kada se završila, nekako mi je bilo žao jer je bila zapravo jedina telenovela koju sam gledao i koliko god da me je smarala (a ima mnoooogo smarajućih delova), uvek me je zanimalo ko je ubica, a kada je to otkriveno, kako će se završiti. Nekako i ne mogu da verujem da sam zapravo i odgledao ovu seriju do kraja.

Telemundo inače i snima "drugačije" telenovele proteklih 3 godine, ali su neuspešne zbog scenografije, limitiranih dijaloga i glume nekih glumaca koji važe za dobre. Čak i one koje imaju tipiziranu radnju telenovela, opet se razlikuju od ostalih.

Što se krvi tiče i scena ubistava, meni je to skroz kul. smile2 Možda zvuči bolesno, ali lepše mi izgleda tako neka bolesna Telemundova scena nego tipične Televisine - pištolj i tako to.

Moderator

Poruka : 3731
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Eiza on 04.07.13 1:44

Da Stefy i Tina, nemojte me pogrešno shvatiti. I meni je to sasvim ok, malo napetosti, zašto ne? Ali isto ne valja pretjerivati. Ali ima onih koji to ne vole(a mislim da je njih više) smile Ali meni općenito Telemundo i sve vezano uz njega mi se čini nekako prehladno! Eto samo pogledajte njihove kuće, isto ko da si došao u neko skladište(nezz kako da drugačije objasnim)

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 04.07.13 1:46

@Stefy wrote:Što se krvi tiče i scena ubistava, meni je to skroz kul. :DMožda zvuči bolesno, ali lepše mi izgleda tako neka bolesna Telemundova scena nego tipične Televisine - pištolj i tako to.

Slažem se...koliko god serija loše da je prošla, ovdje smo je redovno komentarisali, i bilo je bar nas 5-6 koji su je redovno pratili...druge forume da ne pominjem.Serija jeste imala malo nelogičnosti, ali do sada ni jedna serija nije imala takvu priču da je glavni glumac optužen za masakr u školi...winky
I željno smo iščekivali svako ubistvo.Stefy, jel' tako smile2

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by tinna19 on 04.07.13 1:48

To i je ono najzanimljivije, kad se nezna tko je ubojica...samo što je to u samoj seriji dosta loše izvedeno..pola ubojstava koje je Alicia počinila nisu ni prikazana...i otkad je ušla Marlene u seriju je bilo očigledno da je ona ubojica!!! al bila mi je usprkos tome jedna od najdražih Telemundovih...

tinna19
Member
Member

Poruka : 214
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.07.13 1:50

O, da, jedva sam čekao da Alisija ubije nekog da vidim šta će sledeće da smisli kao metod. smile2

@Eiza wrote:Eto samo pogledajte njihove kuće, isto ko da si došao u neko skladište
Zato što većinu scena snimaju u studijima, a ne u pravim kućama i onda to odaje takav utisak. Konkretno u ovoj seriji ne postoji scena snimljena u pravoj kući, sve su studiji.

Meni i jeste i nije bilo očigledno da je Alisija ubica. Ponekad sam mislio da jeste, ali ponekad i ne jer su bacali sumnju na svakog. Bilo je glupo kada su krenuli da bacaju sumnju na ostale likove nakon što su otkrili da je to Alisija jer je to dosta smaralo.

Moderator

Poruka : 3731
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by tinna19 on 04.07.13 1:52

Meni je jedno vrijeme Alex bio mutan..ahhaahha rofl Sjećaš se kad su ono Marianu ubili, iz aviona se vidilo da to nije bila Alicia, već neki muški lik...mislim statist..

tinna19
Member
Member

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 04.07.13 1:59

Ja sam pola serije sumnjao da Dijanu, pa na Rafaelu, čak i na Martina...nisam mislio da će Eva biti ubica, bilo bi previše očigledno zbog entrade...
Zamislite da Elizabet nije otišla i da je ona trebala biti Eva...to bi bilo moćno da je i bilo tako, onako je Martin spavao sa 4 žene za manje od 1 godine, od koje su 3 završile mrtve.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by tinna19 on 04.07.13 2:03

Meni je prije Alicijinog dolaska bila najviše sumnjičava Valerija...Da nisu ošle Maritza i Elizabeth, sve bi to na kraju ispalo bolje smile 

tinna19
Member
Member

Back to top Go down

Post by Hierro on 04.07.13 12:13

Ja mislim da su Maritzin lik svakako planirali da sklone jer je Antonia navodno bila specijalna uloga.
Ja sam na Nataliju najvise sumnjao, jer su je takodje zlostavljali u skoli bas kao i Martina i Alexa, a eto na kraju je ispalo da je Eva ubica.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1645
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Duško* on 04.07.13 13:45

Bilo bi jadno da Marlene nije došla a da je ostala Elizabeth. Serija od 90 i neke epizode, tj. od epizode Marijanine smrti tek postaje zanimljiva, to tada je smor živi.

Member

Poruka : 269

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 62 of 64 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63, 64  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics