EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El rostro de la venganza

Page 63 of 64 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El rostro de la venganza

Post by Miloš92 on 04.07.13 15:51

Tako je Hierro... Od starta se znalo da Maritza ima specijalnu ulogu i da će Antonia umreti, samo što je taj lik prvo trebala da odigra Elizabeth pa su se zamenile.

Sjećaš se kad su ono Marianu ubili, iz aviona se vidilo da to nije bila Alicia, već neki muški lik...mislim statist.

A šta je tu čudno? Sve serije sa ovakvom tematikom se tako snimaju, kako se ne bi otkrilo ko je ubica.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Hierro on 04.07.13 17:35

U ovoj seriji je mnostvo likova "imalo" imena koja se mogu cuti i na nasim prostorima, npr. Tanja,Marijana,Natalia,Karolina,KatArina,Sonja pa uostalom i Martin, Eva, Valeria itd. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by laki on 18.08.13 12:01

Ivan Sanchez u pilot epizodi

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Stefy on 18.08.13 17:53

Ne sviđa mi se kako izgleda kao Dijego Merkader. Čokaro me je u ovoj seriji prijatno iznenadio, možda mu je ovo serija u kojoj je najbolje izneo lik i najbolje glumio. Ja sam ga doduše gledao u ATM, LCDAL i u ovoj, a čini mi se da je još negde glumio za Telemundo. U svakom slučaju, zadovoljan sam njim u ovoj seriji, mada sam uveren da bi se Sančez mnogo bolje snašao, ali prema ovim slikama mi se uopšte ne sviđa kako izgleda.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Duško* on 18.08.13 18:35

Jeste, Čokaro je glumio u i Aurori.
Ni meni se Ivan ovde ne dopada, bolji je David. Njega sam samo gledao u LCDAL gde mi je bio očajan i ovde, gde nije toliko, sao što mu je lik bio malo debilan. Dok sam Ivana gledao u LRDS gde mi je bio OK i nešto malo u La Tempestad. Sa ovom dugom kosom mi više izgleda kao neki negativac. Možda bi dobro odigrao ulogu Lejtona.

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Hierro on 18.08.13 20:42

Meni je Chocarro bio ubedljivo najbolji u LCDAL kao Adolfo. Adolfo je bio zestok negativac. Ovde mi je bio ok dok se nije pojavila Eva Samaniego/Alicia Ferrer. E onda je poceo da se debilise.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefy on 17.11.13 18:33

Miloš 92 wrote:A kakav je to bio drugačiji sinopsisi? Ja ga nikada nisam pročitao.
Nigde nije ni bio dostupan taj sinopsis jer ga nisu objavili, ali se sećam da sam čitao da Alisijin lik uopšte nije bio planiran i da je ubica trebalo da bude neko drugi, a da bi Marijana zapravo samo bila uz Martina sve to vreme.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.06.14 0:49

Pre nekoliko nedelja sam odlučio da konačno odgledam onih 50-ak epizoda što nisam. Danas sam završio sa gledanjem ove serije.

Moram priznati da su meni ove epizode što nisam gledao bile sasvim ok. Marlene me je stvarno prijatno iznenadila. Ona je meni oduvek bila ok, što bi se reklo osrednja, ali ovde kao psihopata je bila odlična. I generalno je cela serija otišla u nekom boljem pravcu od njenog ulaska.

Al opet imalo je previše tu rupa, znali su baš da razvlače odredjene situacije... Šteta jer sama ideja je bila zaista odlična i mogla je ovo biti odlična priča.

Realizaciju ne bih komentarisao. Mislim da je ovo najgora TS produkcija.

Sve u svemu gledljivo, ali moglo je biti mnogo bolje. Neka moja ocena bude 6/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 25.06.14 19:21

Miloš 92 wrote:Mislim da je ovo najgora TS produkcija.
Slažem se. Čak sam imao utisak da su snimili ovu seriju samo da bi popunili rupu u terminu da bi "Pablo Escobar" duže trajao i tako duže vreme imali veći rejting, a ne bi me čudilo da zaista i jeste tako.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.06.14 19:50

Ne verujem. Od ove serije je dosta očekivano. Doveli su čak Ivana Sancheza koji je u to vreme bio dosta popularan nakon LRDS. Al onda je krenulo sve nizbrdo. Prvo su njega šutnuli, pa su se Elizabeth i Maritza zamenile, pa je Elizabeth napustila... Uz sve to slab rejting, mada verujem da bi bio bolji da su od starta išle normalne epizode. Možda serija ne bi bila exito, ali bi sigurno bolje prošla. Serija je i ovako bila razvučena, još sa tim 20-ominutnim epizodama sve je delovalo još sporije. Onda su ih zatvorili u studio gde su brzinski snimali, a samim tim kvalitet ne može da se očekuje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 63 of 64 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics