EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Rosa diamante

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Rosa diamante

Post by Hierro on 23.01.13 14:13

Ne verujem da cu ikada ovo gledati, nekako mi se cini kao skroz zenska serija. smile Ne privlaci me nimalo. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by MStefan on 23.01.13 14:16

Pogledao sam i ja poslednju epizodu.
Dosadno. zzzzz
Evo da rezimiram, kompletna serija na mene nije ostavila neki utisak. Bilo je jako dosadnih delova (nisam gledao sve epizode, ali ovo što sam odgledao je tako). Bila mi je baš simpatična u početku, a onda tamo od 20. epizode počela da smara. Za glumu ne mogu nikoga da pohvalim, likovi su bili mlaki, niko mi neće ostati u sećanju. Glavni par je bio sasvim solidan, a eto da napomenem, da je i neki plus sto nisu imali puno epizoda. Sve u svemu, nisam zadovoljan. 4/10.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Post by andres on 27.02.13 0:35

Dosao sam do 82 epizode, skroz je kul serija. Lupita najjaca smile

andres
New member
New member

Poruka : 16

Back to top Go down

Post by Inna on 11.03.13 22:05

Ja sam odgledala prvu epizodu i svidela mi se. Pogledala sam je samo zbog Begone, a seriju ću i inače samo zbog nje i da gledam. smile2
Inna
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by andres on 09.04.13 0:50

Odgledao i zadnju. Meni je serija bila strava. Lupita Ferer najbolja. :-) Carla Hernandez je skroz ok. Nisam zamisljao da ce Barbi postati ubica, i mogu reci da je odlicno odigrala. :-) Sofia Lama je takodje bila super.

andres
New member
New member

Poruka : 16

Back to top Go down

Post by BombonAssesino on 08.01.14 16:44

U početku mi je bila zabavna i zanimljiva. Ali nakon neke 30. epizode postala je dosadna. Volim uvijek sve do kraja pogledati pa sam i nju onda. Cijelo vrijeme sam čekala da se pokrenu, da bude nešto dobro. Ali ništa. Glavni par - katastrofa. Od cijele telenovele oni su skupa bili 5 epizoda. JI  facepalm 
Barbara i Rosa su mi bile dobre smile Mislim da Carla zaslužuje uskoro neki novi protagonico u boljoj seriji. Jer mi je odlična.
BombonAssesino
New member
New member

Poruka : 19

Back to top Go down

Post by Nathan on 06.06.15 19:39

Pogledao sinoć prvu epizodu i dio druge, nije mi nešto loša, ali ne ulažem neke posebne nade u seriju po komentarima. Počeo sam gledati više serija paralelno pa dok me nrka ne privuče. Ova radnja je zasada uredu, ništa posebno. Carla mi je simpa kao glumica, a u paru sa Ochmannom mi ne ostavlja neki utisak, samostalno je i sa forama dosta dobra.

Pokušati ću gledati kako stignem, ali ako bude dosadna budem odustao, zasada imam samo 20 epizoda pa cu odluciti kada to odgledam.

Senior member

Poruka : 730

Back to top Go down

Post by MStefan on 25.03.16 23:52

Skoro da sam zaboravio koliko je ovo naivna i lepršava stvar, koja zapravo i nije toliko loša aw I zbog toga - hvala na epizodama, Aleks wow

Za početak, koliko je moćna Claudia Ramírez u ECDLP, toliko je ovde prilično mlaka. Da je nisam gledao kao Rebecu bila bi mi mnogo bolja, ovako, džaba, sa takvom negativkom retko koja može da se poredi.
Sama priča je jako dobra u početku i to se sećam nekih 20-30 epizoda, posle počinje prilično da se ponavlja, ali sećam se da nije bilo toooliko dosadno. Jedino što je dosta toga moglo da se predvidi, klasična sapunjara.
Najveća mana cele serije je Lupita Ferrer. Gluma je bila strašna. Ono bacanje glupih izraza i ukočenosti lica... Užas. Bio sam razočaran još kada sam prvi put gledao i definitivno je prilično uticala na kompletan utisak.
Ovi ostali su solidni. Glavna je baš dobra, jedno veliko prijatno iznenađenje. Ochman preslika istu facu za svaki lik, tako da ga ne vredi ni komentarisati. Čovek samo menja partnerku i garderobu, gluma ostaje na istom nivou. Tako da od njega ni ne treba očekivati mnogo.

Eto tako, preporučujem ako planirate da odmorite mozak. Inače, u poređenju sa ostalim telenovelama, ova je negde na sredini, možda čak malo i ispod proseka.

U svakom slučaju, veliko hvala Aleks. Svaka čast svima koji doprinesu forumu na ovaj način naklon

EDIT: E, da. Koliko ima ova internacionalna verzija? Ako ne grešim jedno vreme su išle epizode od pola sata... Pa onda valjda nema 129 epizoda... stars

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Post by Latinac on 26.03.16 0:09

@MStefan wrote:Koliko ima ova internacionalna verzija?

125.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2266

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Stef on 26.03.16 0:36

Ja planiram da joj dam šansu, ali tek kad malo odmaknu epizode. I kad odgledam AG i Cunu.

Ček', Ramirezica glumi ovde? zbun

Posting Freak

Poruka : 5952
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics