EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Qué bonito amor

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Go down

Re: Qué bonito amor

Post by Ángel on 28.03.13 20:37

Mda. On to uvek radi.

Ali ocigledno ima dobru prodju cim to bude u svakoj seriji. rofl

Moderator

Poruka : 8347

Back to top Go down

Post by salem on 29.03.13 13:52

Ali kakve veze to ima sa serijom,odnosno samom pricom?I sto rece neko gore ne mogu mu oprostiti sto je unistio divan original sad

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.03.13 20:34

Šta drugo reći nego to je Mejia. roll

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Aurora on 31.03.13 21:32

@Stefan wrote:Jeste Angelica Maria majka rofl
Istu stvar je Salvador Mejía napravio u telenoveli Triunfo del amor u vrijeme Uskrsa,María Magdalena je bila čini mi se Carmen Salinas (Milagros),a Isus Krist je bio ja mislim Pablo Montero (Cruz),ne sjećam se više,ali uglavnom identične scene koje je sada snimio u telenoveli Que bonito amor,snimao je i 2010 u telenoveli Triunfo del amor povodom Uskrsa,ako se netko sjeća i te scene u seriji Triunfo del amor su u Meksiku bile prikazane točno na Veliki tjedan,a kod nas nešto malo kasnije jer se serija kod nas (Hrvatska) počela prikazivati 2 mjeseca prije završetka emitiranja u Meksiku,a sad vidim da iste gluposti ponavlja i ovdje,očito mu je to postala nekakva tradicija ako snima neku seriju u vrijeme kada se bliži Uskrs rofl facepalm lol1 lol2

@salem wrote:Ali kakve veze to ima sa serijom,odnosno samom pricom?I sto rece neko gore ne mogu mu oprostiti sto je unistio divan original
Šta drugo reći nego to je Mejia. sad
Sa serijom mislim da nema nikakve veze i nije mi jasno što mu to treba i ovo je već 2.serija u kojoj to radi,1.put je to napravio u seriji Triunfo del amor,baš me zanima u kojoj sljedećoj će istu ovu glupost napraviti,nadam se više niti u jednoj i da mu je ovo zadnja glupost,znam da on zna u serije koje snima staviti mali milijun nebuloza (npr;Ukleta Mariana gdje se čovjek pretvarao u sokola facepalm roll ),ali ovo s Isusovim mućenjem i smrću mu je vrhunac gluposti koje je napravio u telenovelama facepalm sad shock
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics