EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La patrona

Page 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

View previous topic View next topic Go down

Re: La patrona

Post by Markovic on 20.11.16 3:37

Odgledao sam prvu epizodu. Baš sam oduševljen. To je jedna od telemundovih serija u poslednjih nekoliko godina koje su vredne gledanja.

Araseli je prelepa zaista i dobro izgleda za svoje godine... Osim toga, takođe je odlična glumica. A Pilu ne volim nimalo, nekako mi je odbojan, ali o Kristijan Bah da ne govorim, jedna od najboljih starijih glumica iz Telemunda. Što se tiče Dane, meni je ona jedna među boljim i lepšim glumicama (kad sam bio mlađi, bila mi je jedna od najomiljenijih glumica dok sam gledao BC i ATM), ali se slažem da nema dobru karijeru i nije baš toliko uspešna kao neke dotične glumice.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 21

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.11.16 2:27

I dalje mi je prezabavno. jupi Iskopavanje oka doktorki i beg. naklon Poseta Antonije, a zatim i Irene Gabrijeli. naklon

Ni ostali nisu ništa manje zanimljivi. Posebno mi se sviđa priča između Rikarda i Patrisije i baš nemam predstavu u kom će smeru da ide. Je l' on gej i nije još uvek priznao sebi to ili je stvarno impotentan zbog ''traume'' iz detinjstva (strejt dečaku to svakako ne bi bila trauma ni sa 10 godina rofl )?
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 23.11.16 2:31

I meni je ta priča oko Patricije i Ricarda super bila.
Kasnije malo bzvz, pogotovo jer je on postao debil ko Alejandro. yuck

Trauma je u pitanju. Ali ako me dobro pamćenje služi, mislim da su dobro objasnili to.

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.11.16 2:40

Objasnili su. Anibal ga je zatvorio sa tri tete u bordelu kad je imao 12 godina koje su ga praktično silovale, on se jadan prepao. wow E sad to meni nekako nema veze sa realnošću, zato sam i pomislio da je možda gej a da se nije pomirio sa tom činjenicom / ne želi sebi da prizna. rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 23.11.16 2:44

Čini mi se da su detaljnije objasnili kad je on išao kod seksologa.

Pa znaš kako, Ricardo nije rođen u današnje vreme pa da već u prvom razredu osnovne sve zna o seksu. mrgreen A možda bile neke ružne tete. cesces 'Oće i od toga traume, mislio da su babaroge. cry

Posting Freak

Poruka : 6136
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.11.16 2:52

Sve je moguće. rofl

Ali iz aviona može da se zaključi da je žena pisala scenario na ovom primeru. lol1
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.01.17 3:55

Ja ovo stavio na pauzu, nastavljam na netu kad budem imao više slobodnog vremena.

Iskreno, ohladio sam se iz prostog razloga jer sam mnogo više očekivao od Gabrijeline osvete.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

View previous topic View next topic Back to top