EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor cautivo

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor cautivo

Post by Miloš92 on 19.08.12 14:20

Kad li ću ja ovo nastaviti? Tako mi se svidja serija a nemam vremena za gledanje. Moram ovih dana odgledati par epizoda, ja i dalje na nekoj 15. a ko zna koliko je već prikazano.

Laki ti i dalje gledaš? Kakva je serija?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10374

Back to top Go down

Post by laki on 19.08.12 14:48

Da, naravno. Ovo jedino i pratim od aktuelnih.
U petak je bila 60 epizoda. Zanimljivo, gledaoci vec znaju sta se tacno desilo one noci kad je Alehandra oteta. Dosta tajni, ali bez preterivanja i cirkusa. Iznenade sa nekom tajnom, a nesto je toliko ocigledno. Sve u svemu zanimljivo.

Last edited by laki on 02.09.12 18:41; edited 1 time in total

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.08.12 15:07

Moram da nastavim... Al toliko serija ima na mom spisku da ne znam šta ću pre da gledam. Al Mi ex me tiene ganas i ova su prve na spsku da ih nastavim. Samo da sustignem Rosu Diamante sa premijernim emitovanjem i nastavljam ovo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 23.08.12 21:59

EKSKLUZIVNO jupi cool

Brošura

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 02.09.12 18:21

Azteca je počela da radi šta joj je volja. Izbacila je entradu; umesto nje imena glumaca pojavljuju se tokom emitovanje epizode. Ujedno, skraćene su epizode i traju svega 35min, umesto dosadašnjih 45 (osim prve koje je trajala 65min)
Slutim da će se ovo loše završiti nono

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.09.12 18:37

To sa entradom Azteca je i ranije radila, a i epizode su isto skraćene koliko se ja sećam kod vidas robadas na 35 minuta.

Pa verovatno im ponestaje epizoda, a nova serija još nije počela da se snima.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 05.09.12 21:58

Ne isplati se gledati jednu epizodu dnevno. Osim što ovo traje 35 minuta, upali su u neki deo gde je radnja skoro pa se vrti na isto. Od kad je Edmundo u zatvoru ništa pametno se desilo nije. Nikako da otkriju neke bitne stvari. Jedino je zanimljivo situacija sa Javierom. wow naklon Maribi i onaj vozač smaraju da je to strašno facepalm

edit:
Zaboravio sam da pomenem da je Bernardo iz Cielo Rojo, ovde glavni mafijaš. rofl

Last edited by laki on 18.11.12 15:03; edited 1 time in total

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 16.09.12 16:43

zzzzz zzzzz zzzzz
Već sigurno 20 epizoda ne dešava se ništa pametno, ono i malo zanimljivo što se desi već je viđeno milion puta.

Maribi i onaj vozač su neviđeno dosadni, iz epizode u epizodu sve dosadniji i služe samo za dopunu minutaže. Odavno nisam video dosadnije likove. Alejandrin lik za sada sasvim OK, od Fernanda su napravili kretena. Vanesa nešto muva sa doktorima da ostane trudna yuck Edmundo planira bekstvo i verovatno će uspeti. Soledad i dalje tako blizu, a tako daleko.
Preletim još 80. epizodu čisto da ne žalim skinute MB i doviđenja. thumbdown Upropastiše seriju!

Last edited by laki on 18.11.12 15:04; edited 1 time in total

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.09.12 18:58

A ja planirao da ovo nastavim. Hoćeš ti gledati do kraja?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 16.09.12 19:32

Ne verujem. Razočarali su me dosta, epizode od ove nedelje su bile zaiste toliko dosadne, da sam praktično zaspao na stolici. Ubacaju zaista neke glupe zaplete. O zapletu sa klipa neću ni da komentarišem. ljut Nema više one doze misterije, sad je glavna atrakcija kako Maribi ne zna da kuva/pere pa to treba da mi bude zanimljivo. roll
Baciću pogled na komentare na ML (ako budu komentarisali) ili eventualno kad saznam da se bliži kraj pa provrtim preostale epizode. Redovno (odnosno vikend gledanje) ne pada mi napamet. Nemam želudac. Šteta po Arapa i Marimar imaju sjajnu hemiju aw , valjda nekada budu opet par.

edit:
Izdvojim ubrzo deo koji se odnosi ko je ubio Nikolasa, i par scena Alejandre i Fernanda na plaži. Da ne ostanete uskraćeni plez:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics