EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amor cautivo

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Amor cautivo

Post by laki on 29.09.12 21:11

Snimanje se završava danas.
Marimar Vega ‏@marimarvega 28 Sep
Penúltimo día de grabaciones de #amorcautivo!!!!! Mucho por hacer!!!! Bonito día!!! ��
https://twitter.com/marimarvega/status/251668252835590144
Marimar Vega ‏@marimarvega 28 Sep
Último llamado de @barbaraderegil aquí grabando sus última maldades #amo
https://twitter.com/marimarvega/status/251752672363950080

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by laki on 12.11.12 1:24

I ovo se završilo. cry

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.11.12 1:25

Završilo se a ja se još nisam pomerio sa 14 epizode. smile Nadam se da ću ovo nekada odgledati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10074

Back to top Go down

Post by laki on 16.11.12 5:23

Rešio sam da malo (više) ubrzam poslednjih 30 epizoda koje mi je ostalo. Žao mi bilo da prekinem, a mrzelo me i da gledam sa pažnjom. Premotavanje je bilo jedino rešenje. I super je ispalo. smile2

Komentar na epizode 90-120:
Brate mili! Koliko smrti u poslednjoj fazi shock shock shock Ovo je sa misteriozne romanse preraslo u kriminalističku seriju. Guillermo, Teresa, Camilo, Iris , Tatiana, Isaías, Jorge, Edmundo, Efrain. Svi navedeni, osim prvog, bili su negativci pa i da razumem, ali Beatriz i Angela. cry To im stvarno nije trebalo.
Beatriz je rešila da Jorgea dokrajči jednom za sva vremena, ali je kao i svaka njegova ljubavnica završila mrtva. mellow I da razumem njen kraj, uvek se oseća kao uljez kod Feliksa, kulminiralo je kad je saznala da je Soledad živa.

Andrea Noli u svojim poslednjim scenama wow

Kakav tužan kraj za Angelu. sad Bila je baš lep par sa Ramirom. Mogli su nju da ostave na kraju sa njim. Ali i njeno ponašanje u poslednjim epizodama je van svake pameti. Umesto kad je već prihvatila da operiše Edmunda, da mu je tresnula neki lek koji će da ga uspava (valjda kao doktorka zna), ili u najmanju ruku dok je ovaj onesvešćen zaključa vrata i pozove policiju, ona se odmah hvata za telefon. I tu je Edmundo i ubija, sa sve metkom u ramenu roll

Osim svih ovih smrti tu je napad na bankare, troje umrlih. Pa kad se dodaju sporedni likovi, policajci, vojnici, bolničari, pa zatim onaj Camilov rođak i svako ko je bio umešan sa trgovinom oružija .... spisku umrlih nikad kraja. Majko moja mila. stars

Efrain je tokom cele serije Fernandu zavideo sve što ima, i to sve zbog toga što je njegova porodica ostala na ulici zbog banke njegovog oca. Do kraja se i otkrilo da je podkradao fondaciju, da čak i nije psihijatar (doduše to se i videlo sa njegovim metodama sa Ale i Beatriz) Njegov kraj mi se nije dopao. Odlično je izvedena scena kad ga Vanesa gurne sa balkonca, ali smrt. Slaba je kazna za njega, bio je mnogo naporan. thumbdown

Paula Manriquez, kako mrzim tu ženu. besan Tako sporedan lik je delovala, a tako opasna. Kukavica što bi rekao Linares jednom prilikom. Šta je sve radila kako bi se opravdala i kako je na kraju završena njena karijera - u kontejneru. To je genijalna scena. Lineres i Ramiro su je videli, i snimili. rofl rofl Poklon koji je na kraju u zatvoru dobila od Lineresa je odličan. U skladu sa njenim nadimkom. Tiburona thumbup Ja tek sad kapiram da je ova glumica ona blesava Omarova sestra u Emperatriz. Wooow kakva transformacija od žene. naklon
Marselo jedan od dosadnih likova, tipičnih bogataša. Dobro je što se na kraju rešio da se promeni i prizna sebi da ima problem sa kockom i alkoholom. Iznenadio mi je kad je prebio Jorgea bejzbol palicom naklon da ga Victoria nije zaustavila, ubio bi ga. Ni on nije nimalo svetac kad je u dogovoru sa Isaisom rešio da kidnapuje rođenu sestru zbog 10 miliona dolara. surprise
Pako i Cruz, kao i Maribi i onaj vozač su najdosadniji u celoj priči. yuck Definitivno oni su služili samo da pune minutažu serije.
Jorge thumbup Odličan negativac do samog kraja. Kako bi se domogao novca, sve bi učinio, pa i ostavio bi sina da on plaća za njegov zločin. Toliko ljubavnica je imao da ispada da je Bred Pit facepalm Prva ona "nepoznata" sa kojom ga je Marselo i video prvi put pre mnogo godina, zatim Beatriz, Susana, Tatjana i sigurno je u godinama između imao još. Na kraju je i on uprljao ruke, ubio je Isaisa i Tatjanu. Šteta što je izvršio samoubistvo, trebao je da ode u zatvor i da bude niko i ništa. Odlična je scena kad mu njegova Vikica donese predbračni ugovor naklon Kako mu je namestila lol1 njegova metoda, falsifikovanje. Doduše, na kraju to i nije bilo potrebno.

Protagonisti wub Arapa i Marimar želim da vidim kao par u nekoj novoj telenoveli, po mogućnosti van Aztece.
Alejandra je sjajan lik. Jaka, odlučna uprkos svemu i spremna na sve kako bi saznala pravu istinu. Odlične su mi njene scene kad ona nevoljno prihvata da dođe Edmundu u bračnu posetu u zatvoru, zatim ranije one scene kad je bila rešena da ubije svog otmičara, zatim scena kad konačno pronalazi majku, kad ispituje onu Teresitu thumbsup ali i scene kad se suprotstavlja Vanesi, Jorgeu i Pauli (kakva je to scena bila kad joj otme pištolj naklon )
Fernando takođe. Jak, odlučan u svemu. Lepo je rekao čoveku za koga više ne smatra ocem: "Ne želim kriminalce u mojoj porodici!". naklon Uporan da sazna istinu o svemu, čini i ludosti kada završi u zatvoru. Čini i sukob u zatvorskom dvorištu, sve samo da bi otišao u "samicu". Tamo i uspeva da zezne čuvare i uđe kod Edmunda i natera ga da kaže istinu gde je Soledad. Čak ga i sa delom plastične table (za hranu) i ranjava. naklon Pri kraju, sticajem okolnosti ubija i Camila. wow naklon
Jako lep par Ale i Fer. Samo treba pogledati njihov prvi susret, njihove scene na plaži, pomirenja, poslednje spašavanje, venčanje i naravno poslednja scena na travi. aw naklon Odličan je bio i kad sazna da su on i Ale navodno brat i sestra. Naravno, bilo je tu i jedna faza kad on govori Ale da je ne voli u zatvorskoj bolnici, ali zanemariću to čisto sapunjarsko produživanje. Na kraju krajeva, Ale mu nije poverovala u to. Obožavam što je ostavio Vanesu pred matičarem. naklon naklon Svi se okupili u kući Bustamante da "proslave" venčanje, na kraju svi tapšu i aplaudiraju što je mladoženja ostavio mladu. lol1 jupi
Vanesa. Kakva je to glupača majko moja mila. lol1 Kakve je glupe fore koristila da zadrži Fernanda i nije joj uspelo. Eto to je na jedna od zamerki u radnji. Koristili su se neki tipični, sapunjarski zapleti. (Fer pijan, ona ga ubeđuje da je spavala sa njim, ovamo ostaje trudna a dete Efrainovo) Sreća pa je to bilo pri kraju i brzo se dešavalo, inače da se eventualno to odužilo bilo bi haotično. Vanesa se na kraju spanđala sa skoro celokupnom muškom postavom serije rofl , pa čak i sa Edmundom. Ista majka. Geni su čudna stvar. Posle propalog venčanja počinje da se gubi opasno, pa čak i sa balkona gura čoveka koji je verovatno jedini koju je voleo, kako tako. Ostala je sama ... zatvorena u psihijatrijskoj klinici. -: Dobra je njena scena kad gurne Alejandru u onaj bazen/jezero/štajeveć sa one visine. naklon Odlično su to snimi!
Edmundo je najodvatniji negativac. Ima više života od mačke. roll Paula ga dva puta pogodila, Fer ga ranio ... više se i ne sećam. Nikog nije voleo, nikog. Taj ni rođenu majku nije voleo. Ophodio se prema njoj kao najveći kreten i na kraju ju je čak i ubio. shock Na kraju, Soledad je ta koja mu je došla glava. Kakva scena naklon Metak u čelo. Žena koju je toliko godina držao zatočenu, vratila mu je za sve. thumbup

Na kraju Ale i Fer srećni do kraja. Čekaju bebu .... FIN aw smile2

Sve u svemu, dopalo mi se ovo na kraju. Mislio sam da će uništi od kako je u jednom delu sve stalo. Vidljivo je tu bilo produživanje za nekoliko epizoda, pominjao sam ranije da se u jednom delu često pominjalo tipa "za mesec dana ću se vratiti" a onda je naprsno to nestalo i dodati su neke gluposti. Sjajna priča, ali 120 epizoda nije im trebalo. Sve se to lepo moglo ispričati u 90, maksimalno 100, i to bi bilo pun pogodatak. Treba i pomenuti da su i neke epizode trajale 35 minuta, tako da je time sve već rečeno. U svakoj epizodi bi se nešto dešavalo, pa čak bi imalo mesta i za odugovlačenje. No, dobro. Ko mene pita. mrgreen
Sum sumarum, ocena za ovu seriju: 8/10 smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top