EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Trenutno gledam (2011-2013)

Page 72 of 72 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72

View previous topic View next topic Go down

Re: Trenutno gledam (2011-2013)

Post by dikirbd on 31.12.13 14:53

Ijao gde nevredi,koliko prelepih lica-osoba,sa uživanjem gledam wub Gonzalo García Vivanco,Carlos Ferro,Gabriel Coronel,Christian de la Campa,Danilo Carrera,Oscar Priego,ima još neki...Nzm koji je lepši... roll blush njam 

Dakle prva ep.je bum nesvest svi goli,msm se sve su pokazali šta još ima da se vidi blink ,pa dobra je serija,svaka ep. ima akciju,sad vidim počinje nova etapa,videćemo šta će biti,mada Sandra i nije nešto posle clona mi je antipatična,inače zanimljiva serija,još od promo materijala mi se dopala još oni glumci msla sam sigurno gledam,kad ono posle sve nepoznati i ja odustala ali se ipak vratila da pogledam seriju i još se nisam pokajala! lol1 popcorn
dikirbd
Member
Member

Poruka : 211

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.12.13 15:34

Diki koliko sam ja shvatio Hierro te je pitao vredi li gledati seriju, mislim da je tu mislio kakva je serija, radnja i sl. Ne verujem da njega zanima da li se Coronel skinuo ili nije, da li je prošetao u uskim boksericama ili nije... Inače Hierru obično za oko zapadnu dobre ribe (što je i normalno) a ne golišavi muškarci. A Hierro žene ovde slabo šetkaju golišave, akcenat su stavili na muškarce i njihove atribute.

Ja sam odgledao celu seriju i što se mene tiče možeš da je preskočiš. Jeste gledljiva, ali ništa posebno. Glavna mana je što su najviše pažnje posvetili Sandri i Coronelu dok su ostali likovu tu tek tako da popune minutažu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10460

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 31.12.13 15:41

Miloš 92 wrote:Diki koliko sam ja shvatio Hierro te je pitao vredi li gledati seriju, mislim da je tu mislio kakva je serija, radnja i sl. Ne verujem da njega zanima da li se Coronel skinuo ili nije, da li je prošetao u uskim boksericama ili nije...
 rofl  svatko ima druge prioritete kod biranja serija  mrgreen 

Salim se.  plez 
Meni je serija bila dosta dobra. Držala je napetost, brzo sam ju pogledala i imala je pristojan broj epizoda, tako da čisto okej.
Sad, kako Miloš kaže, nećeš ništa posebno propustit ako ju ne pogledaš, ja se sad recimo ne mogu ni sjetit šta je bilo sa sporednim ulogama i šta je točno bilo šta se dešavalo s glavnim negativcem, ali isto tako mislim da se i nećeš pokajat ako ju kreneš gledat.

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Hierro on 31.12.13 15:41

Znaci sve u svemu nije nesto. :)A kako Milos kaze dobrih riba na izvoz ima npr. u Corazon valiente, kad se vec spominju atributi i to(Aylin,Ximena,Adriana,Carolina Tejera,Angeline Moncayo,Vanessa Pose i ostale).  wub 
A posto si me ti navukao na Corazon valiente, poslusacu te i verovatno preskociti RP, verujem ti! smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by dikirbd on 31.12.13 17:28

Pa dobro ja sam napisala šta meni privlači pažnju,nzm šta dr zanima,goli muškarci ili gole žene,to je već njihov izbor... rofl A ako nisam napisala mnogo o seriji i radnji to je zato što možda i nestignem da razmišljam o tome,samo gledam šta mi se gleda... lol2 winky cesces 
dikirbd
Member
Member

Poruka : 211

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 72 of 72 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics