EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Avenida Brasil

Page 5 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Avenida Brasil

Post by Soleil on 25.05.13 20:57

"Avenida Brasil" Abertura / Entrada

^^ U noveli glume:

Murilo Benício (Lucas, Diogo, Léo @ "O Clone"; Sebastião @ "América").
Débora Falabella (Mel @ "O Clone"; Maria das Graças Ferreira / Sinhá Moça @ "Sinhá Moça").
Cauã Reymond (Danilo @ "Passione").
Alexandre Borges (Cristiano @ "Celebridade"; Raul @ "Caminho das Índias").
Vera Holtz (Candê @ "Passione").
José de Abreu ("Onofre Pires" @ "A Casa das Sete Mulheres"; Sacerdote Pandit @ "Caminho das Índias").
Nathalia Dill (Maria Rita @ "Paraíso").
Ísis Valverde (Ana do Véu @ "Sinhá Moça"; Camila @ "Caminho das Índias").
Marcello Novaes (Xande @ "O Clone"; Inácio @ "A Casa das Sete Mulheres"; Geninho @ "América").
Débora Bloch (Sílvia @ "Caminho das Índias").
Juca de Oliveira (Dr. Albieri @ "O Clone").
Eliane Giardini (Nazira @ "O Clone", Neuta @ "América"; Indira @ "Caminho das Índias").

"O Clone" - "Klon" / "Zabranjena ljubav".
"Sinhá Moça" - "Mala gospođica".
"Passione" - "Strasti".
"Celebridade" - "Svijet slavnih".
"Caminho das Índias" - "Indija, ljubavna priča".
"A Casa das Sete Mulheres" - "Kuća sedam žena".
"Paraíso" - "Vrata raja".

Sapunice.net
Sadržaj i podaci (<- Broj epizoda: 160 | "AB" @ "Globo TV International").
Kratki životopis: Débora Falabella.
Epizode (sadržaj/sinopsisi).

Šteta što novela neće biti emitirana i petkom.

U Brazilu se novele emitiraju i subotom. mrgreen

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1626

Back to top Go down

Post by Aleks on 29.05.13 0:10

Posle skoro 10 godina shock započeo sam gledanje brazilske serije! Prve dve epizode sam odgledao i dopale su mi se. Glupost je što ne ide petkom al' šta je tu je.
Gleda li je još neko?

Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1249
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by nanchika on 29.05.13 8:17

Iščekujem nove epizode jupi

nanchika
Member
Member

Poruka : 306

Back to top Go down

Post by Latinac on 29.05.13 16:04

Malena Rita iz 'Avenide Brasil' je nova glumačka nada!

Tvornica brazilskih TV sapunica i telenovela, velika televizijska kuća Rede Globo, prepoznala je karizmu i talent devetogodišnje Mel Maije i ovih je dana s njom potpisala trogodišnji ugovor kojeg inače dobivaju najveće televizijske zvijezde!

Za slatku i živahnu dječju glumicu Mel Maiju, punim imenom Melissa Maia de Sousa, s pravom se može reći da je glumačka senzacija u rodnom Brazilu! Nakon što se prošle godine iznenada vinula u zvijezde zbog nevjerojatno realistične interpretacije napuštene Rite u „Avenidi Brasil“, seriji koja se ovog tjedna počela prikazivati na RTL Televiziji, Mel Maia ovih dana ima još više razloga za slavlje.

Naime, tvornica brazilskih TV sapunica i telenovela, velika televizijska kuća Rede Globo, prepoznala je karizmu i talent devetogodišnje djevojčice i ovih je dana s njom potpisala trogodišnji ugovor koji inače dobivaju najveće televizijske zvijezde!

Njezin novi projekt je nadolazeća povijesna telenovela 'Joia rara' koja će premijeru imati ove jeseni, a u kojoj će Mel Maia utjeloviti lik Perole, dok će joj oca i majku glumiti zgodni i vrlo popularni glumci Bruno Gagliasso i Bianca Bin.

Čini se da je glumac Bruno Gagliasso jedva dočekao odobrenje Rede Globa kako bi se na Instagramu i Twitteru pohvalio fanovima da je počeo sa snimanjem novog serijala u Nepalu te da mu je drago što će glumiti sa simpatičnom Mel Maijom koju brazilska djeca jednostavno obožavaju.

Kad je imala svega pet godina, Mel Maia je priznala majci da želi biti glumica. Uslijedili su odlasci u glumačku školu za djecu, da bi 2011. dobila ponudu utjeloviti lik Nine u specijalnom programu Rede Globa 'O Relógio da Aventura'.

Čelnici Globa bez razmišljanja su joj ponudili ulogu Rite u telenoveli 'Avenida Brasil', zbog čega nisu požalili niti sekunde. Zbog njezinog lika seriju je pratilo sve više brazilske djece, a struka joj je dodijelila nekoliko nagrada za najbolju brazilsku glumačku nadu današnjice.

Kako bi što bolje utjelovila svoj novi lik u telenoveli 'Joia rara', Mel Maia će se morati ošišati na ćelavo. Ta vijest već je uzrujala mnoge Brazilce koji na brojnim forumima i društvenim mrežama mole Globo da ne diraju Mainu kovrčavu kosu.

Seriju 'Avenida Brasil', jednu od najvećih televizijskih hitova brazilske produkcije, možete pratiti na malim ekranima RTL Televizije od ponedjeljka do četvrtka u 20 sati!

Autor: RTL

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2240

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Franko on 29.05.13 16:29

Ja ću njih ozlijedit, pa oni su moj tekst s EMDT portala samo produžili. shock

A lei do amor - 110/152
Alma gemea - 76/227
Rock Story - 78/177

Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1886
Godina : 29

Back to top Go down

Post by nanchika on 31.05.13 22:30

Pogledala i 4.epizodu. Monalisa me nervira,ne znam ni sama zašto. Carminha sve lepo isplanirala,a Tufao naseo savršeno! Onaj sa dve žene i ljubavnicom mi je hit kad planira NG smile2 Jako me zanima šta će dalje biti mrgreen

nanchika
Member
Member

Poruka : 306

Back to top Go down

Post by nex on 01.06.13 12:37

Odgledao 4 epizodu, i idalje mislim da serija super thumbup Jedva čekam 5 epizodu, Kadinjo i njegovi planovi za NG su mi jako zanimljivi, jedva čekam da vidim šta će se dalje odvijati smile

nex
Senior member
Senior member

Poruka : 608

Back to top Go down

Post by Paula on 01.06.13 19:39

Monalisa oprostila Tufaou kad je prizna prevaru, a sad je nije prevario, a ona će vjerovatno prekinuti. wow I kako mu nije rekla da je trudna, pretpostavljam da i neće.

Paula
Member
Member

Poruka : 357

Back to top Go down

Post by Sava on 01.06.13 19:45

Ma taj Tufao je slepac teške kategorije. Ako mu je već oprostila prvi put, mogao je da joj kaže da ga je Carminha zvala, ali ne, on mora da mulja nešto, tako da i treba da ga ostavi.

Cadinho, žene i ljubavnica rofl rofl Slavljene Nove godine sa obe žene. rofl OBOŽAVAM Noemiju. Kakve samo ona face pravi. naklon

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1812

Back to top Go down

Post by Latinac on 03.06.13 17:29

U 20:00 na RTL-u 5. i 6. epizoda.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2240