EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

¿Quién eres tú?

Page 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: ¿Quién eres tú?

Post by Stef on 03.08.16 14:22

Bandidas je smor.
Ja izdržao 30 epizoda i odustao.
Klasična trakavica. zzzzz

Iskreno ne znam šta se sa RTI-jem dešava.
Očigledno je da ih Televisa drži na margini od samog starta saradnje, al' sad ih uopšte nema.

Valjda im sa njima ističe ugovor sledeće godine, nadam se da nisu blesavi da obnavljaju ugovor.

Najpametnije bi im bilo da rade sa nekom kolumbijskom kućom, poput RCN-a ili Caracola.
Mada RCN radi sa Fox Telecolombiom, sa Caracolom bi mogli, nekad su radili par serija za njih.

Ja nikako da počnem QET. lol1

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5448
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.08.16 14:29

rti je zatvorena prošlog meseca. rip

http://radionotas.com/se-cierran-las-puertas-de-rti-producciones/
http://blogs.eltiempo.com/esto-le-pasa/2016/07/07/distractor-adios-a-producciones-rti/
https://www.facebook.com/adriana.romero.520125/posts/10154332323593384

bandidas je snimana u venecueli, pa i nije toliko u njihovom stilu.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6876
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 03.08.16 15:03

Moja omiljena produkcija zatvorena?! shock cry

Za sve je kriv govnarski Telešundo, on ih je i uništio! ranting

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.08.16 15:08

pa sad ih je televisa zajebala. nisu ispoštovali dogovor.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6876
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 03.08.16 15:22

Dobro, da, ali je Telemundo počeo sa uništavanjem, ovi su ih dokrajčili.

Šteta, nadam se da će se jednog lepog dana vratiti.
Još veća je šteta što su tek sad šanse nikakve da ćemo videti nešto novo od Jimeneza. cry

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.08.16 15:58

Pa televisa je uradila nesto slicno kao sa onim Fonovideom. Prvo potpisala saradnju a onda ih dovela do gasenja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9874

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.08.16 22:53

@Sava wrote:Fanste, nadam se da ti uživaš, pa preskači ove komentare dok ne odgledaš.

Svakako da ništa nisam čitao, niti planiram. Ovih dana ću odgledati i baciti komentar. smile2

Je l' počelo nešto na Domi umesto ovog, mrzi me da vrtim sad teme?

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1510
Godina : 22

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.08.16 6:04

Odgledao konačno. Sve ste već rekli u vezi finalnih epizoda, da se ne ponavljam sa prepričavanjem.

@Sava wrote:Dobre su i ove poslednje epizode, ali bih voleo da je bilo više akcije, nekako se sve rešavalo poprilično uspešno, bez nekih peripetija. Ova poslednja epizoda je mogla mnogo bolja da bude.

Potpisujem. Prave akcije je falilo u čitavoj ultimas semanas etapi. Istina je da sam od početka navijao za pozitivce, ali da, mogli su stvarno malo više da pomrse konce celoj njihovoj ekipi čisto kako bi bilo uzbudljivije. Veronika je recimo mogla ranije da pobegne iz zatočeništva i da napravi haos.

@Sava wrote:Nisu prikazali Luciju, ne zna se kako je ona reagovala na sve ovo sa Benitezom, mada kako je odsutna verovatno ne bi ni reagovala. Takođe je Charlie samo proleteo u jednom kadru. Ne zna se ni na koliko su svi oni dripci osuđeni. Mogli su ove negativce malo više da prikažu sada kada su svi pohapšeni. Celu seriju ih jure i na samom kraju nijedna scena sa njima. Glupost. Ni Lucasa, ni Gabriele, ni Monice nije bilo, osim u poslednjoj sceni na večanju. ninja Šta bi sa mrtvim Federicom, da li je Charlie i za to optužen...
@Ángel wrote:ali najveći propusti su što nije razjašnjeno na koliko su osuđeni, Federicov otac nije imao scenu saznanja i razrešenja, Felipeova deca ništa, Lucia ništa...

Fora je kako je Lorenzo upucao Veronicu greškom, a toliko ju je voleo da se u celoj sceni ne seti ni da zaplače ni zamoli za oproštaj, ništa, nikakva reakcija, nisu ga čak ni smili tokom hapšenja, sve je bilo u nekoj pozadini...
I na ovo potpis. Toliko su detaljisali kroz celu seriju, da bi na kraju ostavili ovolike rupe.

Iskritikovao bih i scenu prilaza Natalije Veroniki koja je na samrti kako bi uzela USB, jer ništa upečatljivo nisu rekle jedna drugoj a baš sam se nadao da će biti nekog moćnog dijaloga u sceni njihovog ''oproštaja''. Veronika: ''Nikad me se nećeš rešiti. Viđaćeš me u morama i ogledalu. Uvek.'' Natalija: ''Ne Veronika... Zauvek je kraj''. Bez veze.  roll

Ali kad se sve sabere i oduzme, jedna odlična, smislena i moderna telenovela koja nam je do detalja prikazala svet droge, od narkobosa (Benites) do sitnih dilera čije se ponašanje menja za 180 stepeni kad uđu u taj svet (Čarli, uz pomoć Lukasa i Federika) i konzumenata (Lukas i pokojni Federiko i Laura). Uz to smo bili svedoci sazrevanja pubertetlija (Lukas i Gabi), videli šta su sve ljudi spremni da urade kako bi sačuvali ugled (Antonio) i zarad novca i položaja (Hulijeta), ponašanje pokondirenih tikvi kad se domognu moći / novca (Lorenso i Veronika), ali i normalne, poštene biznismene (Felipe i Ivan). Sve to napisano skroz realno i začinjeno odličnim glavnim zapletom.

Apsolutno mi niko nije bio naporan od likova. Čak ni baba Magdalena - levo smetalo uz čije sam scene i njanjav glas pišao od smeha. rofl Pohvalio bih Emilijin lik čiji mi se razvoj mnogo svideo.

EDIT: Nervirao me je Manuel dok je izigravao detektiva, zaboravio sam ga skroz.  puke Eto, jedan jedini lik.

Muzika solidna. Jedine dve pesme u seriji su mi odlične (sa entrade i pesma Franki i Ivana), a od instrumentala su mi odlični jedino ovaj i ovaj.

Od mene 10 / 10. Nedostajaće. :caos: cry

Što se tiče RTI-ja, apsolutno mi je svejedno za ovo što im se desilo jer nimalo nisam emotivno vezan za njih. Jedine njihove telenovele koje su mi se baš svidele su La Tormenta i ova.

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 18.09.16 19:31

I ja najzad odgledao ovo.

Sad i ja da ne ponavljam, uglavnom je sve rečeno.

Fantastična serija. naklon

Finale je bilo prebrzo, bilo je dovoljno materijala za još par epizoda.
Isto se slažem i za propuste u finalu i da je trebalo da se to detaljnije uradi.

Uopšte nije bilo nekih jakih sukoba među likovima sad na kraju, više ih je bilo tokom serije.

Sporedni likovi su mi bili iritacija, ali moram priznati da su i njihove priče odlično zapetljane.
Eto, jedino je Lucia bila show, Antonio zanimljiv iako licemer, a Santamaria i Carbonell super likovi.
I da, Mona je bila srce. aw

Jedino mi je bila besmislena priča oko Ivana i Franky jer ta krava debilna nije imala nijedan razlog da ga laže. Mada dobro, i on je budala što joj je oprostio, tako da su tal para cual. ziveli
Ne mogu da prežalim što je ova prošla samo sa pesnicom i udarcem sa motkom u glavu od Veronice. Šteta što je na mestu nije ubila.

I da, baba komšinica je bila iritacija i levo smetalo, a tek krebila Manuela da ne spominjem.
Nema pojma o životu a sve se on trti da je najpametniji, mozak me zaboleo kad je otišao kod Martineza da ga napadne što ništa ne radi povodom onoga što je on preduzeo. facepalm

Kao, on je našao bitne dokaze i sumnjive radnje pa sad mora neko time da se bavi. wall
Ali mi je zato Martinez bio super što ga ni 2% nije doživljavao. rofl

Negativci i pozitivci odlični, ali nisam navijao ni za jedne, ni za druge, bili su mi ravnopravni.
Bilo mi je zabavno gledati njihove sukobe. mrgreen

No dobro, da privodim post kraju, dobra produkcija, režija i muzika, odličan scenario, najbolja RTI serija za Televisu.

Ocena za kraj - 10/10. :caos:

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.09.16 23:58

Jedino mi je bila besmislena priča oko Ivana i Franky jer ta krava debilna nije imala nijedan razlog da ga laže. Mada dobro, i on je budala što joj je oprostio, tako da su tal para cual.

Svi ste se okomili na Franki, a žena je meni takav urnebes i hit bila da sam se valjao od smeha kad krene sa svojim slatkim lažima, a ona i Ivan divan par. aw Imala je razloga da ga laže, jer prosto se plašila zbog gubitka posla ako se sazna da je na onu zabavu ušla jedna sobarica, ali i njegove reakcije s obzirom da nije mogla da zna da li je on, menadžer ljudskih resursa spreman da bude sa običnom radnicom.

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Back to top