EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El señor de los cielos

Page 35 of 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

View previous topic View next topic Go down

Re: El señor de los cielos

Post by Miloš92 on 20.09.17 18:26

Bukvalno. Valjda joj je vise dosadilo da 5 godina igra isti lik. Pre neki dan je snimila poslednju scenu, bili su marijači, plakala je... Onda se na društvenim mrežama pozdravila sa svima, ljudima iza kamere... Sve upućuje na to da napušta seriju.

Mene živo zanima šta misli Amaya kada se ovo čudo završi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10711

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.09.17 18:39

Ja živim za dan kada će se ovo sranje završiti i Telemundo početi da ulaže te pare u nešto novo i kvalitetno, a ne rehash istog već godinama. Valjda budu napravili neku koprodokciju sa Sonyjem opet, pa snime nešto poput LQDC. Nek je narko, ali nek bar bude kvalitetno i interesantno.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3966
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.09.17 18:49

Ima da ga razvlače sve dok ima pristojnu gledanost. Može LQDC da bude kvalitetna koliko hoćeš ali ovo je i više nego duplo gledano. Ovo i SSSHP su preko noći podigli preočajnu glenost. To je ono što Telemundo zanima.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10711

Back to top Go down

Post by Hierro on 21.09.17 12:10

Opasce gledanost ako je Fernanda Castillo napustila seriju, ljudi je obozavaju. Izgleda i Sabrina Seara napusta seriju, ja nju obozavam, omiljeni lik mi je u seriji. U sestoj sezoni da vrate Chemu, Tijerasa,El Caba koji su u bekstvu/zatvoru i da zavrse polako, to je jedini nacin da zadrze gledanost i zavrse u stilu. smile2 Izgubice serija na neki nacin smisao ako zaista ubiju Monicu, a Fernanda Castillo se vec sprema za drugi projekat.

Mene opasno nervira to sto je Aurelio bukvalno superheroj, sve mu polazi za rukom. smile2

U 6-oj sezoni ce ljubavni trougao biti Amaya-Seoane-Ochman,jer su Seoane i Ochman bili par u "El Chema",on joj oprostio to sto ga izdala, a sada u ESDLC muva Amayu. smile2

Inace vec par epizoda se vecina serije odvija navodno u Spaniji i Francuskoj, mada nesto ne verujem da su snimali tamo. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by helenna27 on 21.09.17 22:58

Nadam se da je istina da vise nece biti ovde, ovi mogu da snimaju i deset sezona. Iskoristila je najbolje moguce sansu koja joj je pruzena, inace bi u Televisi doveka igrala najbolje drugarice glavne junakinje.
Jos da sledeci projekat bude nesto dobro kafa
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 855
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 35 of 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35