EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La viuda negra

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La viuda negra

Post by Bayron on 14.03.14 0:00

toliko sam čekao da se pojavi ana, a sad mi je nezgodno da se priviknem, valjda treba još koja ep da prođe ili je elieen zaista bila puno bolja u ulozi. nezna 

naglo su napravili prelaz i malo su popustili, idu sad i na komediju... onaj sugar me više smara, nego što zabavlja. ali i dalje me oduševljava vernost ovih likova griseldi. aw richi, kiler, ženske. ne mogu da prežalim alemanu. sad kako nisu prikazali njenu smrt, sve sam očekivao da će iznenada da se pojavi, ali ništa. sad je došla margarita reyes *_* valjda će da bude dostojna zamena alemani.

u sledećoj epizodi izgleda antonio počinje da izdaje griseldu. link sad kad je rodila, nije mi jasno kako će da ide protiv nje i u istu ruku da naudi svom sinu.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sasha on 14.03.14 0:30

Meni je samo u onoj 1 epizodi (posle proslosti)nije svidela Ana, kao Griselda. Sada je druga prica ..
Svidja mii se kako se sve brzo odvija, uopste ne razvlace radnju, i sve se veoma brzo desava (mozda nekad i prebrzo) ..
Npr. Od onog policajca Jon Smith-a smile2 napravise najveceg dilera, a od njegove droge nevidosmo ni gram .. Jedino do sad je liznuo griseldinu smile2 drogu smile2 smile2 smile2
Sugar jeste nekad naporan, ali je i smesan, onako se blesavi..
Antonio postaje sve dosadniji, nadam se da ce brzo na onaj svet ..
E sad pitanje, da li ce Griseldi da otmu dete? cini mi se da se pominje nesto o tome u onim promosima .. Ja kako sam shvatio on ne zna za nju...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1893

Back to top Go down

Post by Sasha on 18.03.14 20:51

Odgledana i 17 epizoda

U predhodnim epizodama Griseldino dete se razbolelo (izgleda zbog nehigijenskih uslova u kojima zivi), i ono je u bolnici ..
Griselda poslala Sugara i Seliju da se predstave da su roditelji malog Majkola i da ga uzmu iz bolnice. Jedan od ljudi Enza Viktorije cuo dok je Sugar razgovarao sa Griseldom da se u bolnici nalazi njen sin. Sugar aktivira pozarni alarm, i  pokusavaju da izadju iz bolnice. Jakomo stize Sugara i preti mu pistoljem, dok Selija bezi sa detetom ali drugi Enzov covek uzima dete i odvodi ga. Policajac Dzons stize i puca u Jakoma i ubija ga, a Sugar bezi ..
Griselda je poludela kada je saznala da Enzo ima njenog sina, i sada ceka na njegov potez. Enzo po celom gradu salje taxi-je sa natpisom Blanco i br telefona. Griselda je  shvatila poruku i pozvala taj broj, i Enzo joj zakazao sastanak.
Griselda vise ne veruje Antoniju tako da se ceka trenutak kad ce da ga rokne smile2
Kako se Griselda (Ana) prolepsala u ovim epizodama, sad joj je duza kose i mnogo joj lepse stoji...
Griselda odlazi na sastanak gde moli Enza da joj vrati sina, a sa njom neka radi sta hoce.. Medjutim on ima druge planove,.. Cak razmislja da zadrzi Majkola, da mu bude otac.
U sledecoj epizodi vidimo da ce je kidnapovati i da ce se ona naci sa detetom, a i da ce njeni ljudi pokusati da je spase...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 18.03.14 21:46

http://www.kurir-info.rs/10-najvecih-narko-bosova-jednog-su-uhapsili-prerusenog-u-zenu-drugog-ubili-hirurzi-clanak-1282785

Ovde se spominje Griselda Blanco(7. je na listi), a tu je i cuveni "El senor de los cielos" i naravno Pablo Escobar. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 18.03.14 22:25

Slučajno ga ubili plastični hirurzi tokom operacije 1997. godine kada je bio podvrgnut menjanju ličnog opisa. Kasnije su ti isti hirurzi pronađeni u buradima za naftu.

Nadimak je stekao jer je koristio veliku flotu aviona za prevoz droge. Krijumčario je drogu u Ameriku više nego bilo ko na svetu.

Zar je Gospodar neba stvarno postojao???
Ja mislio da je izmišljen lik, tipa lrds, za koju sam milislio da je realna priča smile2

Imam skinutih 10 epizoda ove serije (LVN) ali nikako da krenem, ne bih da se desi kao sa Corazon valiente, počeo, a stao na 41.
Skinuću, pa kad ne bude bilo ničeg, ovo ću gledati sigurno!

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Hierro on 19.03.14 0:03

Jeste, postojao je "El senor de los cielos", samo sto se nije zvao Aurelio Casillas vec Amando Carillo Fuentes.

I ja cu verovatno krenuti ovo da gledam uskoro(mozda vec nakon Corazon valiente). Redovno citam vase komentare i cini mi se mnogo zanimljivo.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679

Back to top Go down

Post by Bayron on 19.03.14 1:07

jbt, pa enzo vittoria je ladno sledeći griseldin muž! shock shock shock 

http://youtu.be/0xS9izvkkiE?t=3m9s

izgleda će on sad, nakon otmice deteta, da je uceni da se uda za njega, a ona će da ga ubije na venčanju! shock

Administrator

Back to top Go down

Post by Sasha on 19.03.14 18:56

18 epizoda

Neeee, ne verujem , kakva odanost  naklon   cry cry cry cry  :byebye: 

Spoiler:
Antonio otisao u neki bar i tamo se napio ko stoka, ovi dosli da ga spase, i Killer i Richi pucali u policiju i policija rani Killera , i on onako povredjen izlazi pred njih (u pozadini je Richi) i govori mu: "Mislio sam da cu zivot dati za Griseldu a ne za njenog muza, cuvaj mi Griseldu Richi" , zatim se obraca policiji i govori im da se nece predati i da od njega nista nece saznati, i puca sebi u glavu... Griselda koja je kinapovana od starne Enza saznaje iz novina da je Killer mrtav, i bas je pogodilo ..
Koja je stoka Antonio, nakon saznanja da je Killer mrtav zato sto mu je spasio zivot, govori da je i zasluzio .. Jedva cekam epizodu kad ce Griselda da mu presudi...  diablo 
Ne znam da li samo meni smetaju (zapadaju za oko) ovi Antonijevi zulufi, ko da su mu zalepisli da mrtva pacova smile2
Enzo zaprosio Griseldu i dao joj prsten
Policajac otisao u Kolumbiju (Medelin) jer se onaj probudio iz kome, i priznao mu da je policajac i ponudio saradnju..
Ona prositutka sto je cuvala Majkola dobila batine od Enza i kasnije pricala sa Griseldom i Griselda joj obecala da ce je izvuci odavde

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 22.03.14 22:09

sve slabije epizode. sad

nestalo akcije, nestalo drame... sve se svodi na griseldu kao brižnu majku, sugar i richi izigravaju bebisiterke, preterane su mi te scene s njima i detetom. roll a sad još ubacili ovu susanu, koja prevodi griseldu u lezbijke... krajnje bespotrebno. roll i ovi po kolumbiji me nerviraju, došao bolivarov sinčić i izigrava nekog superheroja, infiltriranog policajca. juliana morala da nasedne, sad će i s tim da razvlače. ne kapiram ni ovo antoniovo udaranje na griseldu. sve počinje da me nervira! gaah

Administrator

Back to top Go down

Post by Bad boy on 28.03.14 17:21

Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015

Back to top Go down