EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pasión prohibida

Page 28 of 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Pasión prohibida

Post by Songul on 21.06.13 2:09

Po našem je 2 sata posle ponoći.
Songul
Member
Member

Poruka : 390
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sasha on 21.06.13 3:02

smile2 potrazio i nasao , i poceo da gledam predzadnju epizodu .. smile2

Nedostajace mi ova serija sad

Jos 1 epka sadcry

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1892

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.06.13 3:05

Odgledao poslednju epizodu.

Tragičan kraj... Bianca se ubila. Za razliku od originala ovde se ubila pred gostima a ne u sobi.

Ovaj poslednji deo mi se nije svideo, kad je prošlo vreme, ne znam sad tačno koliko. Nekako su svi previše srećni, osim Bruna. Mnogo bolje je odradjena poslednja scena u originalu. Svi su tužni napustili kući, ovde kao što sam rekao previše srećni, kao da se ništa nije desilo.

Sad još samo da odgledam ovih 15-ak epizoda što nisam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10856

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.06.13 3:06

Upravo sam odgledao poslednju epizoda koja je ujedno i jedina epizoda ove serije koju sam gledao. Nisam imao šta da radim, pa rek'o ajde da gledam da vidim da li će da izmene kraj ili ne. U principu, okej, ali mi se uopšte ne sviđa kako glumi Monika, tako je izveštačena, užas. facepalm Doduše, nikada je nisam gledao u nekoj seriji, ali mi se ovde uopšte nije svidela. Drago mi je da nisu izmenili kraj jer je ovako ispalo dinamičnije i realnije nego kada bi Bruno i Bjanka ostali zajedno.

Ne mogu da kažem opšti utisak o seriji jer zaista nijednu epizodu sem ove nisam gledao. rofl

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.06.13 14:33

gledam i ne verujem kako su i kraj na kraju upropastili :Dtrebali su striktno da se drze originalnih scena i dijaloga. Samoubistvo je izgledalo smesno, ona se ubija, a niko ne skace da zove hitnu iako je vec kasno nego svi stoje kao kipovi i placu, jos plus ovaj starac govori Brunu "bio si mi sin". Mogli su to mnogo bolje da odrade, ali eto nisu. Iako nisam gledao sve epizode ove telenovele bio sam u toku sa radnjom i video "najzanimljivije scene" medjutim u poredjenju sa originalom koji obozavam ovaj rimejk je smesan, na pocetku su bili ok ali kasnije me nisu odusevljavali.

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3524

Back to top Go down

Post by Bayron on 22.06.13 15:42

pogledao i ja poslednju. na premotavanje, samo bianca & bruno scene. ostalo je jako mučno, kao i u originalu, jedino ovo dvoje tu i vredi gledati, ostali su bedne marionete. monica je sasvim ok odglumila, što za canelu nikako ne može da se kaže. 0% emocija. mada ovde emocije u svim aspektima i manjkaju. slažem se da su sve ove promene na kraju rezultirale velikim failom. pa u svoj onoj rulji, nikog spretnog i razbiritog da priskoči u pomoć? i reakcije nakon njene smrti, nigde šoka, nigde žaljenja, svi izgledaju kao da sažaljevaju sami sebe. čičica je u originalu ovo rekao brunu neposredno pre nego što se bianca upucala. ovde se ona ubije, on nastavlja svoju priču. kao da se ništa nije desilo.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ejpril on 22.06.13 15:50

I ja sam pogledala poslednju epizodu i još neke scene i utisak je definitivno da ne može prići originalu . 
Monica i Canela mi nisu neki skladan par ona mi u nekim scenama izgleda kao da može da ga nosi u zubima a i u štiklama je viša od njega . Izgleda kao dečkić pored nje .
Mada i imaju neku hemiju al opet nije to ni prići Bihter i Behlulu .
Ovde mi se kolko tolko svidela  Rebeca Jones . Njoj baš leže takve uloge .
Ejpril
Senior member
Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Sasha on 22.06.13 16:13

Kakvo razocarenje stars , bolje bi Televisa ovo uradila .. ccc 

Potajno sam se nadao da ce ovo dobro uraditi, ali ovo je SRA*E ...

Sve je ovo bilo "dobro" do trenutka kad Bjanka krece ka otaru .. dotle je i moglo da prodje, ali ovo proseravanje kasnije, ono njeno ispovedanje, Bruno ko kip, nigde emocije , "spusti pistolj, pa spusti pistolj" facepalm
Ostali ko na priredbu da su dosli...
Bjankin pucalj🌠  .. Jok more odalji jos malo pistolj pa pogodi pravo u srce .. A za to vreme Bruno ne moze da podigne njegove ruke da joj otme pistolj .. jaaaaaaaaooooo kako sam se iznervirao za budalastinu, ... pa ovo bi bolje snimio i zamislilo neko dete od 10 godina a ne "vrhunski" reziseri ... 

Ona se ubije, i svi blenu ko da gledaju nekog nepoznatog , a ne svoje, dete, sestru, zenu, ljubav ...
Gledajuci orginal, scena samoubistva je ostavila takav trag da je to neopisivo, jedino se to i komentarise, i jedino to ostaje u secanju i posle natpisa KRAJ 
A ovde su tako odradili da na kraju brate mili svi srecni i zadovoljni, kao da je Bjanka tu bila crna ovca i sad kad su se nje resili svi hepi!

Jos i Yaira ostavili u zivotu.. 
A najveca glupost sto Bruno ostraje sa Elijanom .. pa da li je moguce .. pustio dve suze na grobu, i to je to ... 

U orginalu koliko god je Belul (Bruno) bio kukavica , posle one scene na grobu  mi ga je bilo zao, i bas su se videle te iskrene emocije i kajanje, a ovde nista od toga, uzas, uzas , uzas ... 

Pa da je proslo i 10 godina,  a ne 10-ak dana posle smrti, ne mogu da verujem da su svi onako srecni, kao da se nista nije desilo .. 

Ne mogu da vam opisem moje razocarenje!!!!!

Nego mi nije jasno sta je na kraju bilo sa Flabijom? Ok, nije se udala za onog, nije otisla sa Penelope, gde je?

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.06.13 16:25

Sasha jesi li ti to očekivao dobru glumu od Canele? Njemu je najbitnije da je on u poslednjoj scenu uz pomoć pripijene majce od kiše pokazao svoje nabildovane ruke i ledja.

Što se tiče scene ubisva... Jedino što je Jones napravila facu koja me je zaista dirnula. Ovi ostali katastrofa.

Poslednja scena odvratna... Ariel mi je od starta ljigav lik, a još ovo ljubakanje sa Denis na kraju, 20 dana nakon Biancine smrti. Nemam reči. Bolje da su stavili da je prošlp godinu dana ili dve, a ne samo 20 dana.

Flavia koliko se seća, u originalu odlazi iz kuće i to je njena poslednja scena. Ovde je ostala bez muža milajardera. Meni je to ok kraj. Ostala je bez para, a to je ono što juri od starta. A sad gde je završila ko zna. Verovatno sa Penelope.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10856

Back to top Go down

Post by Sasha on 22.06.13 16:40

Miloš 92 wrote:Sasha jesi li ti to očekivao dobru glumu od Canele? Njemu je najbitnije da je on u poslednjoj scenu uz pomoć pripijene majce od kiše pokazao svoje nabildovane ruke i ledja.

Pa mogao je makar u poslednjoj epizodi da se potrudi malo, ....
I on i Monika su bili losi, ali monika je gde, gde i dobro odradjivala svoje scene, a on.. nijednom nije odglumio neku scenu da kazes... wow kakve emocije ili sl.
Molim te ne vracaj se nikad vise u telenovele!!!!

Što se tiče scene ubisva... Jedino što je Jones napravila facu koja me je zaista dirnula. Ovi ostali katastrofa.
Realno ni ona se nesto nije pretrgla u toj sceni ....
Alo bre to joj je dete,.. imao sam nesrecu da prisustvujem sceni kad je jedno dete izgubilo zivot i njegov otac kad je zaplakao i zakukao .. pa tada je ja verujem i kamen plakao .. a ovo.. ne znam , samo sam ovo odgledao da se iznervitram, nista drugo
Preporucujem Telemundu da odmah blokira sve snimke sa YT jer ako pogledaju zadnju scenu, niko im nece odkupiti seriju!!!!!!!

Flavia koliko se seća, u originalu odlazi iz kuće i to je njena poslednja scena. Ovde je ostala bez muža milajardera. Meni je to ok kraj. Ostala je bez para, a to je ono što juri od starta. A sad gde je završila ko zna. Verovatno sa Penelope.

Flabija nije otisla sa Penelope, makar mi se tako mi se ucuinilo da je rekao onaj klinac (u naratorskom izvodjenju), a u orginalu ona je ostala bez milijardera ali joj se nesto i sa facom desilo, neko slog ili sta vec , usne su joj bile isklivljene smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

View previous topic View next topic Back to top