EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pasión prohibida

Page 30 of 31 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Pasión prohibida

Post by Miloš92 on 22.06.13 23:44

Monica se u poslednje vreme dosta popravila u odnosu na prvi ajde da kažem 70-ak epizoda, mada i dalje nije to prava Monica.

U ovoj poslednjoj scene meni nije bila loša, mada kao i tokom većeg dela serije nekako previše nezainteresovano deluje. Bila mi je mnogo bolja ne znam sad da li 104. ili 105. epizodi kada plače pred Flaviom. Znači naježio sam se kad sam gledao, kako su obe bile uverljive. naklon

U poslednjoj epizodi je najbolja bila kada se posvadjala sa Brunom i pocepala karte. Tu je bila baš uverljiva.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10368

Back to top Go down

Post by Sasha on 22.06.13 23:47

Jedina svetla tacka u celoj seriji je Flabija (sa tim se slazem sa Milosem), ali jedna lasta ne cini prolece

Roberto Vander (Arijel) mi je kao pojava odvratan, ali ovde je koliko toliko bio dobar, Monica kao sto sam rekao imala je svetle momente, kao onaj video kad sam postavio pre neki dan, kada se suprostavljala Arijelu, i sl. Ali Jecarlos  facepalm  brate mili koji je to antitalenat, ja ne verujem ...

Sto vise gledam ovaj video to vise zalim za vremenom koje sam izgubio gledajuci ovo , bolje da sam La Patronu nastavio nego ovo ...

Kakvi su komentari na stranim forumima/blogovima na kraj serije? Jel su i oni zadovoljni kao i ja ? smile2

EDIT:
Milose bila je dobra i kad joj Arijel trazi razvod a ona onak se "podmuklo" smeska .. Imam osecaj da samo sto nije skocila od srece.. smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1876

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.06.13 0:01

Ja se ne kajem što sam gledao, tj. nisam još uvek sve odgledao fali mi 15 epizoda da završim. Meni je serija bila skroz ok, prvenstveno sama priča. Konačno nešto zanimljivo a da nema crikusa, ubistava i sl.

Monica i Canela su imali dobru hemiju. Kad se gledaju, smeškaju i ljubakaju sve super. Ali kada on progovori, bolje da nije. Najviše sam mrzeo kad se u nekoj sceni Monica stvarno potrudi i unese celu sebe, a on sve to da izvinete sjebe svojom glumom. Npr. kad su se dogovorili da pobegnu i kad je on došao na aerodorm i rekao da ipak ne može da ode sa njom. Monica je tu bila fenomenalna, a on sa svojom blentavom facom. facepalm Mada kao što sam više puta već rekao ni Monica se nije proslavila, ne znam u čemu je bio problem, al ovo je njena najlošija gluma do sada. Nisam ja nju gledao do sada ni u jednoj seriji od početka do kraja, ali gledao sam mnogo snimaka iz MPC, LMP, FS (prvih 30-ak epizoda). Uvek je bila bolja nego sada. Ovde se u početku toliko gubila da mi je bilo smešno da je gledam. Kad hoda pogrbi se, noge u x, mlatara onom kosom... Kao iz ludare da je pobegla. rofl Ja i dalje mislim da je najveći problem pokušaj da obuzda svoj naglasak. Imam utisak da je previše razmišljala o tome, a najmanje o tome da dobro odglumi scenu. U nekim svadjama kad živne, i krene da se dere sa sve svojim naglaskom bila je odlična. Mislim nema osobe sa izraženijim venecuelanskim naglaskom od Espino pa njoj ni u jednoj seriji do sada nisu to korigovali, ne znam što onda Monica to radi.

Sasha što se komontara tiče... Na uniju se nisu pretrgli što se komentara tiče, na tom forumu ova serija je "Pasion aburida" i veliki promašaj.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10368

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.06.13 1:36

@Bayron wrote:inače mi je fascinantno kako besramno recikliraju instrumentale iz "la reina del sur".
Je l' da? Meni su, dok sam sinoć gledao, saundtrekovi bili užasno poznati i mislio sam da je iz ERDLV (čini mi se da su ih i tamo puštali), ali sada si napisao da je iz LRDS i jeste. Mrzim kad to rade, a rade u većini serija to, ili ih malo izmene ili puste isto.

@Sasha wrote:Roberto Vander (Arijel) mi je kao pojava odvratan,
I meni, mene taj glumac taaaaako iritira. Odmalena ga mrzim još od serije "Rubi" i u kojoj god seriji da ga vidim, meni je on ogavan u punom smislu.

Ja ovo nisam gledao, kao ni Moniku ni u jednoj seriji, ali se meni njena gluma ovde uopšte nije svidela. Sva je nekako čudna, kao da je van situacije u kojoj se nalazi njen lik i samo izgovara reči, a imam utisak da razmišlja o nečemu totalno drugom. Uopšte mi se nije svidela, a frizura joj je katastrofa, ne stoji joj ovako, po mom mišljenju.

Moderator

Poruka : 3869
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 23.06.13 7:55

Meni je Monika super glumica, gledao sam je nešto malo u MPC...čini mi se da je onaj trejler sa Karlom mogao biti i bolji, od ovog što nam je servirano kao kraj serije, a Karla je takođe fenomenalna glumica, pokazala je to u "Rosa diamante"

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Aleks on 23.06.13 18:23

Definitvno ne nameravam da ovu seriju pogledam pa makar i da je kupe kod nas i puste na svim kanalima istovremeno. Užas i katastrofa!
Roberta Vandera ne gotivim, jedva sam ga svario u Naslednicima i prethodnim telenovelama.
Glavna glumica mi je nešto bezveze, sva ko pala s marsa. Barem u ovoj seriji deluje tako. Frizura potpuni promašaj!
thumbdown
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1295
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.07.13 16:42

"TV Novele", maj 2013.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Eiza on 04.07.13 1:30

Meni je Jencarlos nekako za sve, osim za glumu. Ili možda bolje da kažem: "ima ga svagdje, a nigdje ga nema"! A Monica, ona mi se čini odlična. Nezz, sviđa mi se njezina osobnost(u pravom životu). A taj Robert Vander(ili kako već)... Uh gadi mi se! Nikad i nigdje ga nisam voljela. Stvarno su seriju pokvarili. Original nitko neće preći! To je jedina turska koju sam gledala i koju obožavam, zato jer je moderna! A ne ko u svakoj udate na prisilu pa ti bježiš bla bla bla i na kraju se zaljubiš u toga svog muža. stars  Gledala sam jedan dio prve epizode "Pasion Prohibida" i neke videe, pa recimo da sam gledala cijelu! Sveukupni dojam - vrlo slabo. Moglo se to milijun puta bolje. Ali Monica mi se ovdje činila baš "nezainteresiranom". Nezz tko, ali netko od vas je to rekao i baš pogodio! thumbup 

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by laki on 18.08.13 11:52

Slike iz pilot epizode

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219