EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Aparicio

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Las Aparicio

Post by Miloš92 on 14.06.12 16:21

Odavno sam ovo hteo da gledam al nikako nisam mogao da nadjem odgovarajuće linkove. Stvarno me je za sada oduševila serija, nema dosadnog lika. Samo se nadam da avala nije otkupila npr samo 40 epizoda, kao što je uradila sa LTNVAC

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by MStefan on 14.06.12 16:45

Armando: Draga tašto ...
Rafaela: Obećavam da ću se na tvojoj sahrani setiti da si me tako zvao.

rofl Da, ovo je bilo dobro sinoc. smile2

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2063

Back to top Go down

Post by Bayron on 29.06.12 0:10

serija je i dalje zanimljiva, ali neke stvari mi smetaju.... previše se drži stereotipa i borbe sa istima, žena se preterano veliča naspram muškarca, i oko seksa se preteruje... ok su slobodne scene, ali za toliko tupljenja kroz priče o seksu mislim da uopšte nema potrebe... vidi se da je cilj serije ubijanje stereotipa i dizanje sampopuzdanja staromodnim i ograničenim ženama... zzzzz a ja sam možda previše tolerantan i slobodan da bi mi oni kroz ovakvu priču otvarali oči, i da bih se klanjao alminom ophođenju prema ćerki i savetovanju žena sa problemima... zato mi je alma najantipatičnija od svih, ona kao psihologinja i kao majka, veza sa leom i maksimovim duhom OK.

a njena ćerka puke ne znam da li je gori lik ili glumica sa mutavim glasom i 0% harizme! prava je ona školska i ograničena štreberka u pubertetu, koja bi se prva dala u promet, ali više voli da glumi poštenje, ogovara druge i pravi se pametnom.. puke

nervira me i što na svakih 5 epizoda u priču ulazi nova žrtva, čiji će problem rešiti svemoguća aparisio žena, pa smo tako za ove tri nedelje videli:
- napaljenu ženu s kojom muž ne želi da upražnjava seksualne fantazije, za to juri ljubavnice. - problem rešen by alma
- muškarca koji je promenio pol i ne može da viđa svog sina. - problem rešen by mersedes
- i sad ova koja ima kompleks niže vrednosti, zapuštena, ne zanima je seks pa besni.... problem će opet rešiti sveta alma.

ostale 3 aparisiove odlične thumbup posebno mi je draga mersedes i sve je zanimljiviji njen odnos sa klaudijom! počeli su kao mačka i miš, ali ih posao sve više zbližava... plez:

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by tjsusan on 26.08.12 0:50

Tek sam pocela da gledam seriju jako zanimljivo Alma i Hulija su mi super a Reafaela mi favorit smile2

tjsusan
Newbie
Newbie

Poruka : 4

Back to top Go down

Post by MStefan on 13.10.12 0:01

Posle dužeg vremena, ponovo sam se uključio...

Rafaela priznala da je odgovorna za Maksimovu smrt. Sve mi miriše da će da ubije još neke do kraja serije. Izgleda da slede odlične epizode.

Gleda li neko?

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2063

Back to top Go down

Post by Sasha on 31.01.16 15:51

Snimljen je film po uzoru ove serije, sa istim nazivom i sa malo izmenjenom glumackom postavom

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1893

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics