EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fatmagül'ün suçu ne?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Fatmagül'ün suçu ne?

Post by Bayron on 19.02.12 15:39

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?
(IZGUBLJENA ČAST)

Ay Yapim, 2010-2012
Broj epizoda: 80

Priča o ukradenim životima...

Fatmagul živi u gradiću na obali mora sa svojim lakovernim bratom Rahmijem i njegovom suprugom Mukades. Broji dane do trenutka kada će se udati za svog verenika i ljubav iz detinjstva, ribara Mustafu, koji je bezuslovno voli i poštuje. Ne usuđuje se ni da je dotakne, plašeći se da bi time mogao da ukalja njenu čednost i strpljivo čeka dan kada će seoska lepotica biti samo njegova.

Kerim živi u istom gradu. Kada je bio dečak, otac je napustio njega i majku zbog druge žene. Gradska isceliteljka Ebe Nani preuzima brigu o njemu nakon što mu se majka ubija. Svakog leta, Kerim bi čekao svoje prijatelje iz detinjstva, Selima, Erdogana i Vurala, koji potiču iz imućnih porodica i žive u velikim gradovima. Iako se klasna razlika nije primećivala dok su bili deca, jaz je s godinama postajao sve veći, te se mogla primetiti razlika između skromnog seoskom mladića i gradskih momaka zaslepljenih novcem.

U noći Selimove veridbe, put pijanih prijatelja ukrstiće se sa putem nevine Fatmagul, koja je upravo ispratila svog verenika na pučinu. Pijanice prvo zbijaju šale na njen račun, a potom je siluju i ostavljaju je polumrtvu na plaži. Kada Mustafa sazna šta se dogodilo, zaslepljen besom ostavlja verenicu, dok Selimova porodica prisiljava Kerima da oženi nesrećnu devojku. Fatmagul je ubeđena da je i Kerim silovao, iako mladić nije učinio ništa. Hoće li uspeti da je ubedi da je nevin? Da li će bezdušni silovatelji biti u stanju da nastave normalan život sa ovim grehom na duši? Hoće li Fatmagul moći da živi sa činjenicom da je obeležena za ceo život i uspeti da zavoli Kerima?

Uloge:
Beren Saat - Fatmagül Ketenci Ilgaz
Engin Akyürek - Kerim Ilgaz
Sumru Yavrucuk - Meryem Aksoy (Ebe Nine)
Musa Uzunlar - Reşat Yaşaran
Civan Canova - Kadir Pakalın
Serdar Gökhan - Fahrettin Ilgaz
Fırat Çelik - Mustafa Nalçalı
Murat Daltaban - Münir Telci
Buğra Gülsoy - Vural Namlı
Kaan Taşaner - Erdoğan Yaşaran
Engin Öztürk - Selim Yaşaran
Deniz Türkali - Perihan Yaşaran
Seda Güven - Meltem Alagöz Yaşaran
Esra Dermancıoğlu - Mukaddes Ketenci
Bülent Seyran - Rahmi Ketenci

Last edited by Bayron on 26.02.13 20:33; edited 1 time in total
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Fatmagül'ün suçu ne?

Post by Bayron on 25.06.12 17:15

Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 26.06.12 20:40

Oduševljen sam serijom. Mnogo mi se sviđa ovo do sad što sam odlgedao i nameravam da nastavim sa praćenjem. Priča je i više nego potresna, a scena kada je siluju je meni i previše raalno odrađena. Beren sam "upoznao" kao Bihter i nisam verovao da će se dobro snaći u ulozi dobre i čedne devojke, ali sam se prevario. Svaka joj čast na glumi. Nadam se da serija neće vremenom postati dosadna.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by anticv on 05.07.12 17:20

Zna li neko kojom epizodom se završava prvi serijal? winky

Naravno, po originalnom (Turskom) rasporedu epizoda. roll

anticv
Member
Member

Poruka : 304

http://antic-telenovelas.es.tl

Back to top Go down

Post by Bayron on 05.07.12 17:21

prva sezona 39 epizoda, druga 41.

Administrator

Back to top Go down

Post by Songul on 22.08.12 12:22

Nedavno sam uhvatila ovu seriju na Prvoj tv i od tad sam je pocela pratiti,ali posto je nisam od pocetka gledala tj. od prve epizode, pocela sam da skidam sa interneta epizode sto imaju sa nove tv kako bih je mogla celu odgledati. Serija me je odusevila, radnja je veoma traumaticna pogotovo scene kad je siluju. Beren me je iznenadila kako je odradila ovu ulogu Fatmagul,svaka joj cast. Jedino se nadam da ce i druga sezona biti ovako dobra kao prva da nece biti dosadna ili da je nece upropastiti.
Songul
Member
Member

Poruka : 384
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Dario'93 on 22.08.12 12:50

Kad imam vremena, pogledam malo na BHT TV, i ne mogu da vjerujem da glumica koja glumi Fatmagul, glumila Bihter u "Strasti orijenta".Stvarno odlično glumi
Dario'93
New member
New member

Poruka : 39
Godina : 24

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.08.12 14:33

Beren je glumica za medalju... Mnogo mi se svidja sto kriz ovu ulogu devojke Fatmagul je takoreci meni bar stavila do znanja da moze da glumi strasna nevinasca i okorelu zlocu... svaka joj vast... ja sam od pre dva dana poceo da gledan i epizode druge sezone i mnogo mi se svidja radnja kako se odvija... poslednje epizode prve sezone su bas bile zanimljive... Ako nastavim sa ovim tempom gledanja zavrsicu brzo i drugu sezonu... mislim da je za ovu seriju sasvim dovoljno dve sezone.. svaka epizoda je veoma zanimljiva i svaki lik bilo da li su to protagonisti ili sporedni likovi imaju pricu koja se kroz epizode razvija... Svaka cast turcima... sve me vise i vise pozitivno iznenadjuju :-)

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by Dario'93 on 22.08.12 15:04

Negdje sam pročitao da će u 3. sezoni lik Kerima biti ubijen, a da ce nova ljubav atmagul biti glumac koji je glumio Omera u Ezelu
Dario'93
New member
New member

Poruka : 39
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Bayron on 22.08.12 15:08

nema treće sezone, serija je završila.

Administrator