EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Un paso adelante

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Un paso adelante

Post by Sava on 22.08.12 1:46

Danas je bila fina epizoda, dosta toga sam se sećao.

"Quiero los papeles en sima de mi mesa, mañana." rofl

Sonia muvala Silviju, pa ove tri išle u lezbo bar da razjasne stvari, tamo svirao bend "Blue" a Lola i Ingrid igrale sa njima i ponapijale se. rofl

Alicia oscenjivala Martu. Kolko se sećam, proći će ispit? cesces
Pavel i ona imali neku šemu na Kubi. wow

Posting Freak

Poruka : 1858

Back to top Go down

Post by laki on 24.08.12 0:21

Totalni haos u školi u poslednje dve-tri epizode. stars Robert u velikim problemima, Karmen više nije direktorka, profesori odlaze. huh

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by danijela1 on 26.08.12 12:21

da li neko moze da napise koliko sezona i koliko ukupno serija ima korak napred, hvala

danijela1
Junior member
Junior member

Poruka : 107

Back to top Go down

Post by laki on 26.08.12 12:38

Pa zar opet?! stars
Sledeći put, pogledaj lepo PRVI POST. Uostalom i ako ne piše, na googlu i wikipediji sigurno ćeš naći odgovor za svega par sekundi.
Po poslednji put, serija ima šest sezona, 84 epizode. Završava se krajem oktobra na STB. Kraj priče o epizodama!

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by danijela1 on 26.08.12 15:34

izvini na smetnji molim te

danijela1
Junior member
Junior member

Poruka : 107

Back to top Go down

Post by LucasScott on 26.08.12 16:19

Moja prva "spanska" serija. Dugo vreme sam verovao da je nesto najbolje, i da, seuste tvrdim da je savrsena, no meni licno El Internado i Aqui no hay quien viva su najbolje spanse serije koje sam ikade gledao. Nameravam da se stavim na reprizu uskoro. Prosle su vec 6 godine kad sam je premijerno gledao. Fale mi Lola, Ingrid, Pedro, Rober & co.
LucasScott
Junior member
Junior member

Poruka : 84

Back to top Go down

Post by laki on 29.08.12 16:55

Sinoć je bila koma epizoda. Robert kao žena wow rofl rofl rofl Super su mi scene kad se priprema za ulogu ali i još bolje scena na času kod Adele.
Najbolja scena na kraju kad dođe u restoran i pred ocem kaže onako ženskim glasom: "Hola papi" lol2 Umro sam! I sad se smejem kad gledam reprizu.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 29.08.12 17:15

Meni je Cristobal držai od Horacija, ovaj je previše nadmen bar za sada u početku. Inače taj glumac je Argentinac. A Cristibal predaje Gasparov predmet. Kako mi je bilo smešno kad je neko od njih rekao "Obojica smaraju, ali sam više gotivio Gaspara, više se uživljavao". rofl

Kad je Lola videla Jera i onu Eriku u bioskopu. wow Pa kad joj posula hranu na glavu. rofl

Pojavila se i Puri (Purificacion rofl naklon ) Lolita će uskoro otkriti njeno bivše zanimanje. A tako mi ide na živce što joj sada smeta da joj se otac ponovo oženi. Dosta sebično sa njene strane. roll

Adela wub obožavam je. Marta je najzad postala podnošljiva.

Last edited by sava on 29.08.12 17:51; edited 1 time in total

Posting Freak

Poruka : 1858

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.08.12 17:47

I meni je super bila sinoćna epizoda... Manje više su mi sve epizode ok, bude neka po malo dosadnjikava, al ni jedna nešto preterano.

I ja volim Adelu, jel ona beše još samo ovu sezonu pa odlazi?

Lola me smara sa ovim da neće da joj se otac ženi... Meni je Puri skroz ok.

A kad su u svčlačionici pričale o muškarcima... smile2 smile2 smile2

Lola: "Hero me je uvek hvatao za jednu sisu... Htela sam da mu kažem da imam dve, male, ali dve." rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by laki on 02.11.12 18:37

Miloš 92 wrote:Inače ova poslednja sezona koraka napred mi je baš bezveze... Škola liči na sve samo ne na školu. U svakoj epizodi učestvuje po par glumaca, ostali su na nekim seminarima, takmičenjima... Nikako da u jednoj epizodu budi i Silvia i Lola i Ingrid. Ingrid već epizodama nema nikakvu svrhu.

http://emdt.forumsr.com/t325p80-opsta-tema#18740
Meni je cela serija postala neviđena glupost. Jako, jako loš utisak. Mislim da mi ponovno gledanje uopšte nije trebalo puke ovako mi je pokvarilo i ona lepa sećanja koja sam imao. Prva sezona mi je bila dobra, druga sasvim OK, posle toga sve lošije i lošije. Od kako su Adelu napravili skoro pa zloćku, a Dijanu dobricu, tu mi je postalo definitivno muka. Ova poslednja sezona je katastrofa. Vrte se u krug po milion puta, i neke zaplete po sto puta. Uključim STB čisto reda radi.

Ocena: (1 do 10) 5 -: i to isključivo zbog prvih epizoda, Adele i Cristobala.

PS. Iskreno se nadam da će STB ipak predomisliti i sledećeg četvrtka pustiti nešto NOVO!

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics