EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Un paso adelante

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Un paso adelante

Post by Sava on 02.11.12 19:05

Slažem se, jesu slabije ove zadnje sezone. Meni su najdraže Ingrid, Silvia i Lola, ovi ostali zzzzz Ne volim ni onog Mariana, Horacio mi ide na živce sad kad je u braku sa Silviom. Rober i ona njegova nova grupa. rofl

Što se tiče reproze, više sam za Komšije! wub

Posting Freak

Poruka : 1916

Back to top Go down

Post by Inna on 20.01.13 23:16

Rado bih opet gledala Komšije. Kad sam krenula da gledam, nisam ni znala šta gledam, ali mi se mnogo svidelo pa sam nastavila. smile2

A i Korak Napred mi je super serija, u koliko sati se emituje?
Inna
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by MISA on 21.07.13 22:36

Serija je solidna, pogledao sam je celu.
Skoro sam ponovo gledao, čini mi se da se prikazivalo na Studio B smile
MISA
Junior member
Junior member

Poruka : 100

Back to top Go down

Post by stefang96 on 30.03.15 23:50

Gledao sam seriju bar 3 ili 4 puta na TV-u, kao klinac (Studio B, B92, RTV...). Dopada mi se, i to je bila prva španska serija koju sam gledao. Tad mi se sviđala jer se radnja odvijala u plesnoj školi, i više sam bio naložen na njihovo pevanje i igranje, a tek kasnije sam shvatio mnoge stvari koje recimo prvi put nisam smile2 Nedavno sam ponovo počeo da je gledam, skinuo sam epizode sa interneta, i skroz mi je drugačiji doživljaj nego ranije. Takođe, dopada mi se i muzika iz serije i muzika njihove grupe generalno, nedavno sam na starom kompu našao gomilu njihovih pesama, i baš mi je bilo drago da se podsetim smile2

de lastimarte.."
stefang96
New member
New member

Poruka : 37
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Marido98 on 05.09.16 15:53

Gledam seriju premijerno i meni je ovo toliko dobroooo smile2 Zarazen sam 100%, ne mogu da prestanem da gledam. Svi likovi su mi prezanimljivi, a radnja tek smile2 Mnogo mi je zao sto ja ne znam ovako da plesem, a stvarno kad covek vidi njih pozeli da nauci smile2 Serija se sto puta prikazivala a ja nikad nisam gledao, da l sam bio mali pa me nije zanimao tinejdzerski svet, tako da je i bolje sto sam tek sad pogledao kad razumem sve smile2

Senior member

Poruka : 847
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Marido98 on 15.09.16 1:36

Završih prvu i počeh drugu sezonu. Da mogu, 24h bih gledao ovu seriju. Muziku iz entrade sam stavio kao ton alarma na telefonu, baš mi lepo počne dan kad čujem. Gledam pre škole i posle škole. Svi su odlični, malo me nervira što su se smuvali Ingrid i Huan, ali dobro, istrpeću sad Dijanu kako cmizdri... Lola i Pedro nikako da se smuvaju, počinjem da žalim devojku. Tolika škola a ona se zalepila za njega, ako te neće, idi od njega, devojko. A za Pedra baš volim što se Silvija smuvala sa Roberom, zaslužio je. Od svih profesora najdraža mi je Adela, nekako je baš divna. I oduševili su me kad je Adela trebalo da dobije otkaz zbog striptiz-bara, što su se svi skinuli i stali pred Alisiju Hauregi i Karmen, baš su ispali kraljevi. Kopka me šta se krije iza toliko prisnog odnosa Karmen i Adele. Prvo sam mislio da joj je majka, ali sad joj se pojavila i rođena sestra i moja sumnja pade u vodu. Obožavam im koreografije i Kristobalove lude ideje za časove, zbog njega umalo da se jedan obesi vežbajući umiranje. Definitivno je bolje što seriju ranije nisam gledao jer ne bih mogao da razumem likove. Sad sam u tom nekom periodu i pokušavam da zaboravim da mi je ostalo još godinu dana od srednje škole i koliko će mi sve to nedostajati.

Senior member

Poruka : 847
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics