EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Escobar: El patron del mal

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Escobar: El patron del mal

Post by Stefan on 10.08.12 22:39

@Hierro wrote:Moracu ovo poceti gledati. Odlicna prica, a i cim je Mole hvali znaci da sigurno valja. smile2

facepalm

Gde je ovo razmišljanje bilo kad ti je Mole rekao da gledaš LFDAL? rofl

Bez uvrede, ali uzimajući u obzir koje su stvari i glumci tebi wow, mislim da ti se ovo neće dopasti.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2900
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.08.12 22:53

dokle više sa tom svetom kravom, lfdal! zzzzz
ako su mu se svidele ssnhp, el cartel, lrds, koje već još narko serije... zašto ne bi i ova!?

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by laki on 10.08.12 23:09

Mislim da je Stefan LFDAL uzeo kao primer. Poenta njegovog posta je druga. Ako ovaj, onaj kaže da je dobro onda to mora da se gleda. U ovom primeru, pomenuti Mole. Bez uvrede za Moleta ispada da je kralj ovde. rofl

PS. Ne diraj mi Bayrone LFDAL da ne bi bio modar plez:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.08.12 23:11

ali bojan voli telemundove i narko telenovele. ne voli čileanske pa da i u tome prati moletov ukus. inače su previše učestale te prozivke onih koji gledaju lcdal, a ne lfdal.

Last edited by Bayron on 10.08.12 23:13; edited 1 time in total

Administrator

Back to top Go down

Post by Stefan on 10.08.12 23:12

@Bayron wrote:dokle više sa tom svetom kravom, lfdal! zzzzz

besan Dok se ne snimi nešto bolje. Osim toga, to za LFDAL je bilo zezanje, digresija na "...čim Mole hvali..." Poenta posta nije u LFDAL, mislio sam da je to vrlo jasno.

ako su mu se svidele ssnhp, el cartel, lrds, koje već još narko serije... zašto ne bi i ova!?

Zato što su mu se svidele i "Aurora" i "Analija" i "Los herederos del Monte" i ne znam šta još beše od tih megakvalitetnih serija. Rekao sam da mislim da mu se to neće svideti i ne vidim ništa loše u tome. Nisam rekao da počinje sa gledanjem, niti zabranio gledanje, niti bilo šta slično. Samo izneo svoje zapažanje.

Boli mene ona stvar ko će šta da gleda, ali da se ne lažemo, ako sveta krava nije odabrana samo zato što u njoj nema poznatih glumaca, a manje sveta krava se gleda jer je iz Telemundove produkcije sa masom "talenata", koje su šanse da Escobar naiđe na dobar prijem? Ravne nuli. Ponavljam, to je moje zapažanje/utisak/kako-god i ne predstavljam to kao neoborivu činjenicu.

EDIT: Prozivke LCDAL/LFDAL su osnovane i učestale s razlogom. I biće takve na ovom forumu, drugom forumu, trećem forumu, svakom forumu, bar sa moje strane. Prosto odbijam da prihvatim da su neki ljudi toliko ograničeni da kvalitet menjaju smećem samo zbog toga što u smeću "glume" zvučnija imena. No dobro, već sam otišao preeviše u off.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2900
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bad boy on 10.08.12 23:27

Stefane, ovo nije slučaj za ikakvo proučavanje ili bilo kakvo izvođenje zaključaka. Odabir svete krave (holly cow lol) u slučaju koji je započeo ovu diskusiju se svodi na poznate glumce, takođe, te je Angie Cepeda imala ogroman uticaj, rekao bih. Postoje ogromne šanse da se serija dopadne, ali podkontekst i težina koju nosi je stavlja na veći nivo, te je gotovo nemoguće pratiti seriju bez maksimalnog angažovanja povezivanja, zaključivanja, zapažanja skrivenih stvari.
Da, šteta je što mnogi nikad neće prići ovoj seriji zbog nepoznatih glumaca, sala koje ispada svako malo, Escobar i bližnji mu su toliko debeli da jedva stanu u kadar. Mainstreamce ništa ne može privući ovome.
A vredi. Dakako vredi.

Dok se ne snimi nešto bolje
Jaooj, dokle više sa ovim kao da je neki vrhunac televizijske produkcije? Mogla je biti, da su dali više fin. sredstava, ovako je kotirana kao "bolja" novela. Ništa više.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.08.12 23:31

neću da se raspravljam, posebno ne braneći drugoga. ali preterujete sa tim veličanjem lfdal i napadanjem svakoga ko pohvali rimejk te (prosečne?) serije. meni je cafe con aroma de mujer jedna od najdražih telenovela, to je opšte poznata i uspešna telenovela, pa je mnogima (od vas) odlična cuando seas mia. gledali ste nju, kafu niste hteli (jer je delovala staro, bajato, sa neprivlačnim glumcima, zbog čega god već), bez obzira što je kvalitetom miljama ispred oba rimejka. šta mene to dotiče, jel treba da vam nabijam na nos što ste gledali slab rimejk umesto boljeg originala?

a mene ovaj escobar ne privlači, ni zbog angie cepede. i ne bih o kvalitetu serije koju nisam gledao, oslanjajući se isključivo na popularnost i hvalospeve onih koji je gledaju....

Administrator

Back to top Go down

Post by Hierro on 11.08.12 1:33

Analia se meni nije ni malo svidela, kad se vec to spominje.

Jer glumi ovde Diana Neira ? Ona je glumila u La tormenti Virginiju. Video sam neke scene na sajtu Telemunda i kao da mi se ucinilo da ona glumi.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667

Back to top Go down

Post by joey on 11.08.12 11:25

Izgleda da je Eskobar opet zavladao Kolumbijom . plez: winky
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Hierro on 11.08.12 15:10

Pogledao sam i ja prvu epizodu. Nije lose, verujem da ce kasnije biti mnogo bolje. Vise mi se svideo onaj prvi deo kada je Pablo mali.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top