EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Celebridade

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Celebridade

Post by nanchika on 02.12.14 2:13

Zar nije bilo na Cliptomani-ji sa hr prevodom?
nanchika
Member
Member

Poruka : 332

Back to top Go down

Post by Stef on 02.12.14 11:08

Malopre guglao tu Cliptomaniju, al' je nema. nezna

Ja seriju gledam na YT. smile

Posting Freak

Poruka : 7140
Godina : 20

Back to top Go down

Post by nanchika on 02.12.14 15:15

Meni je to Paula poslala davno, ako nadjem, ću da stavim !
evo ga!
Neki linkovi rade ,neki ne!

Last edited by nanchika on 02.12.14 15:38; edited 1 time in total
nanchika
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.14 15:37

Ima na yt sa hrvatskim prevodom.

https://www.youtube.com/user/ROSE123785/videos?spfreload=10 Ovde do 91. epizode

https://www.youtube.com/user/Mielle30/videos?spfreload=10 ovde nastavak pa do kraja

Sad da li fali neka epizoda to ne znam, nisam gledao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by nanchika on 02.12.14 18:36

Hvala! Ovo je,onda,mnogo bolja varijanta!
nanchika
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 02.12.14 19:04

Nanchika, hvala na ovim linkovima. smile Ali ipak ću nastaviti sa serijom na YT, na ovim kanalima na kojima sam dosad gledao.

Miloše, na ovom prvom kanalu su od 33. do 91., na drugom od 89. do 179., a poslednje ep. ima na DM (već sam pisao na prošloj strani). winky Na ovom YT kanalu ima od 1. do 22. epizode, uz poneku koja fali.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 21.12.14 2:22

(137/180) naklon x 500

Najbolja epizoda od početka serije! Laura je osvojila nagradu Celebridade, koju čak ni MC nije osvojila. Ali joj je zato MC uručila posebnu nagradu u WC-u.

Video govori više od 1000 reči (od 5:30):

naklon naklon

Bravo, MC! aplauz E, ovo se zove glavna junakinja, a ne one cmizdravice po Telerisi/Telešundu.

I na kraju, Laura završi u bolnici. mrgreen Izgleda je i Renato došao da joj uruči neku nagradu. look

Inače, jako su zanimljive epizode. Darlene ucenjuje Beatriz sa onim papirom što je neko pretio Beartiz da će otkriti neku strašnu tajnu koju je krila od Fernanda (pretpostavljam da je u pitanju
SPOILER:
tajna da je Inacio zapravo Renatov i Beatrizin sin (incest puke ).

Nelito i Eliete aw Noemia i Cristiano aw Divni parovi.

Žao mi je što je Lineu ubijen, kao i to da mu MC nije ćerka. cry Da jeste, vratila bi se u biznis.

Inače, čuo sam da je Lineuov ubica
SPOILER:
Laura.

Renato ima dobre izjave, čak mi je postao bolji nego ranije. thumbup Možda što mu je plan da preuzme starateljstvo nad Zecom propao. mrgreen
Marcos: Svi me danas namamljuju u zamku. Danas uopšte nije moj dan.
Renato: Za budale nikad nije dobar dan.
rofl

Scena kad Laura poseti MC u zatvoru:

Claudia Abreu naklon naklon Malu Mader naklon naklon Sjajne su. aw

Laura će mi postati verovatno najbolja negativka iz brazilskih telenovela, a MC najbolja pozitivka. thumbup Samo da ovako nastave do kraja.
Jedva čekam naredne epizode. popcorn

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 21.12.14 11:11

StefanJ wrote:

naklon naklon

Bravo, MC! aplauz E, ovo se zove glavna junakinja, a ne one cmizdravice po Telerisi/Telešundu.

Claudia Abreu naklon naklon Malu Mader naklon naklon Sjajne su. aw

Jedna od najboljih serija, a MC meni je najbolja protagonistka. To je junakinja. Ja sam vristila, smejala se, plakala uz seriju, a na ova epizoda kad je tukla Laura, sam skakala od sreca.

naklon
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1266

Back to top Go down

Post by Stef on 21.12.14 22:20

Ma serija je divna. aw

Inače, najjači deo mi je kad je MC rekla Lauri: Izvoli moju nagradu. i lupi joj šamar. naklon Preturio sam se kad je odmah posle rekla: Za spletku koja je Claudionora koštala posla, Lauri Prudente da Costa ide još jedna nagrada! i dodeli joj još jedan šamar. rofl naklon
A tek posle šamaranje od par minuta naklon Stvarno je genijalna. aw

Inače, (145/180):

Lineuov ubica koknuo i Queiroza. shock Ovaj valjda saznao ko je ubio Lineua, ubica ga stigao kad je krenuo prema policiji i koknuo ga.

Renato je saznao sve vezano za Lauru i naterao je (ucenio) da se uda za njega. wow Najžešće mi je bilo prve bračne noći kad je rekao Lauri da će spavati na dušeku, a on na krevetu, čovek se navikao na krevet. rofl Jadna Laura se taman ponadala da će na krevetu da spava. rofl

Laura i Marcos su prekinuli sa savezništvom. sad Ali su zato on i Renato novi saveznici, na Laurin predlog, zbog plana da Renato bude novi predsednik Vasconcelosa. mrgreen

Laura: Mogli bi barem ovi čuvari da me ne nadgledaju po kući.
Renato: Zabavno mi je da te gledam kako si nervozna. Čuvari te prate u stopu, kao da su sultanovi evnusi.
rofl rofl

Ili onda kad je Laura nešto pričala, a Renato mislio da njemu priča, a ona: Pričam sa Manolom, mojom senkom, mojom najvećom ljubavi. (sa čuvarom) rofl

Cristiano sad sarađuje sa nekim novinarem, Noemia htede da se šlogira kad je čula ko je u pitanju. Da nije PC-jev otac? glare
Biće zabavno u narednim epizodama, Laura i MC organizuju koncerte istog dana. jupi Ko li će dobiti utakmicu? buum

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 25.12.14 11:49

(163/180)

Šta da kažem, nego da je serija pravi novelao. naklon Svaka čast Gilbertu Bragi na scenariju, stalno je zanimljivo, stalno se nešto dešava, ali je sve spakovano tako da ne vređa inteligenciju. thumbup Još 17 epizoda do kraja, ali nema tupkanja u mestu kao kod drugih. Nek' Carneiro nauči od Brage kako se pravi serija, a ne da prvi deo bude super, a drugi čisto vrtenje u krug, da se smoriš živ dok gledaš, i plus što u Celebridade nema nelogičnosti, iako je mnogo zapetljano.

Serija mi je toliko prirasla srcu, da će mi biti jako žao kad je završim. sad

Inače, onaj preokret sa Fernandovim postavljanjem na čelo Vasconcelosa je naklon Renatova faca kad je čuo ko je novi predsednik je priceless. naklon Čak je Cristiano postao novi potpredsednik, Renato je smenjen. juhu aplauz Bravo, Beatriz, jedini pametan potez od početka serije.

Al' što Cristiano tera Renata da ide sa Joelom da intervjuišu neku poznatu ličnost, a Renato pizdi, jer mu je ispod časti sa intervjuiše, nije on novinar. naklon

Pa ga još Laura podbada, a on kipi od besa. rofl naklon
Laura i Marcos aw naklon Nastavljaju sa svojim spletkama iza Renatovih leđa. jupi Najžešće mi je bilo što su se kresnuli u presedničkoj kancelariji u Vasconcelosu. naklon Sjajni negativci.

Scena kad su se Laura i Marcos kresnuli u Beatrizinom stanu, pa je posle toga Marcos pitao Šta će biti s nama?, a njoj zasuze oči mi je bila cry naklon Sjajni, sjajni negativci.

Žao mi je što je MC-in plan da nađu snimak propao. sad Valjda će se kad-tad pojaviti, pitanje je kod koga je snimak.

Ova Ana Paula je debil težak, ta nimalo dostojanstva nema. facepalm Opet je izdala MC da bi dobila stan od Laure, pa još ide i napada Nelita da se on i deca presele kod nje. roll Baš volim što je oterao u MP3. Žao mi ga je što je ostao bez dece, nadam se da će oni mali đavoli da izlude AP da pošalje decu kod Nelita. look
Ponovo otvoren Sobradinho. juhu Umro sam na osvetu Andaraija Ernestu, kako su ga obukli, našminkali ga i stavili mu periku. rofl rofl Genijalno.

Ovu tupavu Beatriz pola likova ucenjuje. rofl Iolanda, Marcos, Ubaldo, Darlene, jesam zaboravio nekog? mrgreen

Jedva čekam naredne epizode, mislim da ću za vikend završiti. cry

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top