EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Son

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Son

Post by hari_95 on 29.08.12 17:45

Serija je sve bolja i bolja. Samo nas mnogo setaju sa godinama, valja sve pohvatati. Vidi se da cu isti producenti kao i kod Ezela smile2 Ali radnja je interesantna.
Lejla je Selimova druga zena. Kudret je u Iranu 2010. uzeo pramen kose od Lejlinog sina, sigurno da se uradi DNK, da se utvrdi da je Selimov sin.
Sudeci po onom dopisivanju, Alev nesto opasno muti, ima neke veze sa Selimom i njegovim nestankom.
Oni autici sigurno imaju neko znacenje, jer ih imaju oba Selimova sina, a i Ali je trazio Omerov od Ajlin.
I zivo me zanima sta Ajlin radi sa onim novinarem 2013. u Iranu -: Jos je strpao u gepek, sigurno je vodi negdje preko granice.

Postavljaju seriju i na yt, a i ima za download na rapidserbia. Preporucujem smile

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Re: Son

Post by hari_95 on 16.11.12 13:35

Mnogo sam razocaran u sam kraj serije. Sinoc kad su nakon kraja pustili reklame sve sam mislio da ima jos?!
Sama serija jeste odlicna, mnogo zanimljiva i svakako vrijedna gledanja. Ali ne mogu da vjerujem da su toliko zbrzali i unistili kraj. U zadnjih par epizoda je bilo skroz nepotrebnih flashbackova (a koje smo prethodno vec vidjeli par puta).
Dosta stvari je ostalo i nerazjasnjeno. Nije mi jasno kad je Kudret (Cak Noris) umro? Sigurno kad je spasavao Simona kad su ga ranili. Ni za Simona mi nije jasno.
Jedino pozitivno iznenadjenje je sto serija ima srecan kraj po ovo dvoje glavnih wow Ni to nije previse razjasnjeno, mogli su da ubace nekih scena kako mu Ajlin oprosti ili sta vec. Ipak je prevario. Drago mi je da su uzeli malog Fehada iz Norveske i da su ostali svi zajedno. Fina je njihova zadnja scena wub
Glumica koja tumaci lik Alev je jako lose iznijela lik. Super je zadnja scena kad Alev stoji pored Halila u zatvoru i udara onim o zid. rofl
Zao mi je Lejle i Mehdija.
Halil je zavrsio u zatvoru. To sto on ispada negativac serije i sto je on drzao Selima mi je malo i glupo. Ne znam, nije mi nekako jak razlog to sto mu je Selim 'uzeo' Ajlin.
Ali i Feride na kraju zajedno.
Kako god serija je stvarno bila super, jedino na kraju ostane mnogo nerazjasnjenih stvari, ali dobro vrijedi je pogledati.

hari_95
Senior member
Senior member

Poruka : 681

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top