EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La diosa coronada

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

La diosa coronada

Post by Stefy on 30.08.12 15:26

LA DIOSA CORONADA
(OKRUNJENA BOŽICA / OKRUNJENA BOGINJA)

Telemundo-RTI, 2010
Broj epizoda: 32

Rakel Kruz je isfrustrirana životom u siromaštvu i zahvaljujući svojoj lepoti i ambicioznom karakteru pronalazi idealan put ka uspehu i bogatstvu.

Sigurna je u to da će brakom sa milionerom okončati svoje ekonomske probleme, no žrtva ka ostvarenju tog cilja, mladi i uspešni Esteban, otkriva njene ambicije i već za nepunih tri meseca odlučuje da je ostavi u istoj situaciji u kojoj ju je i upoznao.

U potrazi za boljom budućnošću, kandiduje se na izboru za Nacionalnu Kraljicu Turizma, spremna isključivo na pobedu, pa makar zbog nje i prodala dušu đavolu. U tome i uspeva, no problem se javlja kada jedna novinarka otkriva da njeno krunisanje nije bilo u skladu sa propisanim pravilima takmičenja, činjenicom da Rakel iza sebe ima skriven i okončan brak.

Njene želje za novcem, uspehom i moći iznova deluju nedostižno, sve do dana kada upoznaje tajanstvenog poslodavca koji joj nudi život pun luksuza i slave. Tako se Rakel udaje po drugi put, sada za Henara zahvaljujući čijem uticaju stiče slavu radom na televiziji.

Srce ispunjeno prazninom i ravnodušnošću biće najveća žrtva i naknada za sav luksuz koji je stekla, no i ulaz u rizične muževljeve poslove. Rakel ulazi u svet korupcije, opasnih radnji i ilegalnog luksuza, koji će je odvesti pravo u svet trgovine trogom.

Zahvaljujući vezama sa uticajnim narko-dilerima Kolumbije, dobija priliku za transport droge kroz prtljag modela, i pokreće udruženu mrežu mafije i modela uz upotrebu takozvanih „ljudskih mazgi“. Tako Rakel postaje „Krunisana Boginja“ i vladar sopstvenog sveta.

No, jedna greška će je lišiti svega što je postigla, pa i lične slobode. Policija otpočinje nemilosrdnu potragu za „Krunisanom Boginjom“, u kojoj novčana nagrada za njenu glavu postaje svačija opsesija.

Uloge:

Karolina Gera - Rakel Kruz Santamarija
Arap Betke - Henaro
Margarita Rejes - Katja
Valentina Lizkano - Adelaida
Karolina Gajtan - Valerija
Pedro Falja - Kapetan Kastro
Anheline Monkajo - Sulma
Džon Mario Rivera - Guzman
Karlos Umberto Kamačo - Roher
Đonatan Islas - Kevin
Luses Valaskez - Matilde
Katerine Porto - Norida Beltran
Rodolfo Valdes - Dario

Last edited by Stefy on 30.08.12 16:31; edited 1 time in total
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3791
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Re: La diosa coronada

Post by Stefy on 30.08.12 15:30

Malopre sam odgledao prvu epizodu koju sam sinoć snimio. Svidela mi se prva epizoda, malo je dosadna, ali kontam da je samo uvod. Sviđa mi se jer ima samo 24 epizoda, pa mi neće biti teško da je odgledam. smile Ne vidim u kom pravcu radnja ide, nisam čitao sinopsise, niti išta slično, ali se nadam da će da bude interesantno. Pretpostavljam da se iza ove "firme" u kojoj se Katja zaposlila krije neko prodavanje droge ili nešto slično. U svakom slučaju, nastaviću da gledam. smile

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 31.08.12 2:30

Odgledao sam drugu epizodu i mnogo mi se više svidela od prve. Katja me je oduševila svojom drskošću, a istovremeno želi da bude prostitutka za Siniestra. Rakel mi se sve više sviđa, kako je glumica dobro iznela ulogu, mnogo je luda i baš mi se sviđa, kao i ona njena drugarica. Guzman mi je mnogo smešan, kako je samo škrt, ne da pare, pa ne da. xD Posao Kevina i Darija mi je toliko glup da je to strašno, koliko glupi treba da budu oni ljudi da im poveruju? -.- Baš mi je bio bezveze taj deo. Svidela mi se scena kada je Katja tražila novac Siniestru. Jedva čekam da vidim šta će se desiti na tom takmičenju i šta će nakon toga biti.

Moderator

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 31.08.12 9:37

Meni su i prva i druga epizoda bile dosadne, Rakel jeste lijepa, ali nije nešto wow...ipak, nastaviću da gledam, jer mi je to Jednio što valja na Romantici, nadam se da će kad se sve reprize i premijere serija završe pustiti nešto telemundovo, astekono ili televisino

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Stefy on 01.09.12 15:23

Treća epizoda je fantastična, najviše mi se dosad svidela. Radnja je već počela da se zahuktava i da drži pažnju. Katja mi se sve više sviđa kao lik, jedva čekam da se pomiri sa time čime se bavi. Henaro mi deluje kao interesantan lik, video sam na slikama da će imati nekakve veze sa Rekel, a sudeći prema reakciji kada ju je video, hoće. Svidelo mi se ono takmičenje, kako je Rakel lepa. wub Na početku mi je delovala ružno, a sada mi je tako lepa. Adelaida mi je isto mnogo simpatična, kako mi je samo smešna kada priča sa Rakel i kada joj daje savete. Kevin i Dario smaraju, delovi epizode sa njima su mi najdosadniji, kao i sve vezano za taj kraj gde je Rakel živela.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.09.12 23:45

Četvrta epizoda je baš dosadna, ništa se posebno nije desilo. Jedva čekam da se završe ove revije, imam utisak da gledam sve jedno, te isto, a nikako da se završi. Sada je opet Rakel trebalo da spava sa onim Eduardom i završilo se kada je trebalo da proglase broj bodova. Mislim da će onaj starac da joj da maksimum i da će da pobedi. Henaro mi je mnogo kul lik, sve mi se više sviđa. Katja je počela da smara. Kevin i kompanija u kraju su užasno dosadni, ali kontam da su tu kako bi serija dobila na minutaži. Vidim da se pojavio novi lik, ovaj Henarov pomoćnik, šta mu je već. Jedva čekam nove zaplete i da konačno saznam šta Henaro zapravo radi.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.09.12 1:13

Peta epizoda opet dosadna. -.- Konačno se završila ova revija, smučila mi se više. Bezveze mi je što je Henaro tražio od Rodžera da spava sa Katjom kako bi joj se osvetio. Zanima me šta će dalje biti sa Katjom i kako će se Rakel izvući iz cele ove zbrke da je udata.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.09.12 23:34

Konačno je radnja počela da se malo razvija. Deveta epizoda mi je bila veoma interesantna. Baš mi se svidela cela stvar oko menjanja dolara u kazinu, pa su sada uhapšeni. Henaro mi je sve bolji lik, a bilo mi je malo žao Rodžera kada je trebalo da mu preda svu svoju ušteđevinu. Katja je počela da me smara, kao i majke glavnih likova, mnogo su dosadne. -.- Jedva čekam da vidim kako će se izvući iz zatvora (verovatno će im Henaro pomoći) i šta će Rakel raditi nakon toga. Još uvek smo u flešbeku koji je počeo nakon 3-4 minuta prve epizode jer je serija počela kako ju je policija uhvatila, ali još uvek ne znamo zbog čega.

Moderator

Back to top Go down

Post by raider54 on 03.10.12 18:46

Konacno sam odvojio malo vremene i za sebe, ne samo za knjigu :P pa sam odlucio da odgledam ovu seriju.Privuklo me to sto nema puno epitoda, a i prica je zanimljiva..Do sada sam odgledao svih 9 epizoda koje su postvaljenje na forum..
Predobra mi je serija...Nastavicu da je pratim ako se budu postavljale epizode?!!
raider54
Senior member
Senior member

Poruka : 503

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.10.12 20:46

Ja više ne snimam seriju, tako da neće biti postavljene.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next