EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lado a lado

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lado a lado

Post by *Fiorella* on 15.07.15 19:30

Ljudi gledate li?

Plakala sam od smijeha gledajući jucerasnju epizodu, tj.dio kad se Que Que pretvara da je tetka od Neuzinhe rofl rofl Njih dvoje su mi fenomenalni u tim zajedničkim scenama, a posebno su odlične njegove odvale lol1 thumbup

Laura i Edgar divni wub , za razliku od Isabel i Zea koji su nezanimljivi. S njima jedan korak naprijed, nazad dva mellow yawn

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by Stef on 17.07.15 3:50

Gledam, samo sam bio u zaostatku, malopre sam nadoknadio sve propušteno, izuzev današnje epizode.

Que Que kraljina! naklon Ja sam oplakao na njegovo izigravanje tia Violete. naklon rofl

Ja sam Violeta Nemampojmaonihdesetprezimenaštojenaveo da Silva Santos. Možete me zvati tia. rofl rofl rofl lol2 Pa posle kako je zaseo sa onim štapom i raširio noge, i onda iscepao onu haljinu rofl rofl rofl I na kraju svega se još pita da l' će da ga skupo košta krpljenje.rofl LEGENDA! naklon

On i Neusinha su neprevaziđeni tandem, definitivno. naklon

Laura & Edgar aw aw aw Konačno da odjebu više onu kravetinu Catarinu. thumbsup

Isabel & Ze zzzzz Meni su od starta nezanimljivi kao par, odvojeno su mnogo bolji. rofl Doduše, sad me on strašno živcira sa svojim stavovima, totalno se srozao. Ali mi je zato Isabel divna. aw

Što volim što je Celinha poklopila Constanciju i Carlotu. naklon

Ovu Carlotu treba tuċi dok ne crkne. puke Odvratna je, jadna Alice sa takvim idiotom od majke.

Constancia mi je bila dobra sa onim kad joj je bila Berenice, pa je iznervirala - Nekad žalim za vremenima ropstva kad smo bičevali robove. Tu Berenice i treba bičevati, idiot teži. puke Ja ne verujem koliki je ona debil, kuka što je Isabel bolja od nje i što je postigla nešto u životu, a ona nije. naklon facepalm Pa šta je ona uradila da živi bolje? Šta je ona uradila da bude neko bitan? Ništa, zato nek' ćuti.

Nju i onu njenu sestru, Afonsa, Carlotu, Catarinu, Bonifacija i Fernanda treba bičevati, i to tako da ih svaki stanovnik Rija barem jedanput ošine bičem. Odvratni su.

Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 19.07.15 12:52

Zaista su odlični Que Que i Neuzinha, pored Laure i Edgara, najviše volim njihove scene. smile2 thumbup aplauz

Joj Berenise je meni bezvezan lik skroz, jedina joj svrha da smeta. wall

Sto se tiče Carlote inače mi nije losa, ima dobrih izjava, al je pretjerala vezano za Alice. Celinha lik i po, obožavam je smile2

Slažem se za Isabel, super je u svakom pogledu, samo da se mane Zea bilo bi dobro al ništa od toga.
Zanima me kad ce saznati da joj je sin živ?

Member

Back to top Go down

Post by Stef on 19.07.15 13:53

Berenice je kretenka na kub. Ona, njena sestra i Caniço bespotrebno ispijaju minutažu. zzzzz

Dobro, ima Carlota dobrih izjava, ali me ovako strašno nervira, i kad ponižava Celinhu kraljicu, i kad se ovako ponaša prema Alice. Ko zna šta je uradila sa mužem, kad je Constancia onako podbada sa tom tajnom.

Ja se nadam da će Isabel uskoro saznati da joj je sin živ, bio bi red. zubo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 22.07.15 13:31

Ufff nadam se da ce Isabel spustiti Catarinu na zemlju sad, zanima me sta ce joj reci. Krajnje antipatičan lik, a ni ta glumica nije nista ljepša. Bas me nervira, daleko vise od Berenise. besan

Nadam se i ja da ce uskoro Isabel saznati, da neće razvući do kraja s tim.

Member

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 28.07.15 13:16

I napokon se saznalo. Kakva epizoda - bez teksta sam ostala naklon

Zato volim ovu seriju, jer su glavne junakinje normalne pametne žene koje su u stanju da shvate sta se desava oko njih. Da je u pitanju neka meksička trebalo bi im 100 epizoda da povezu stvari tj.da saberu 2 i 2.

Sutrasnja epizoda ce bit još bolja smile2

Member

Back to top Go down

Post by Paula on 28.07.15 22:30

Da, i sve se desilo u jednoj epizodi, od sumnje do skoro pa potvrde.
Jedino mi je bilo glupo što su sumnju potaknule Juremine školjkice, wow a ne nešto normalnije.
Kako je Laura tražila knjigu troškova i pronašla mjesečne uplate za Eliasa. Pametnica naša. naklon

Member

Poruka : 365

Back to top Go down

Post by Stef on 29.07.15 14:29

(79/105) naklon naklon naklon

Definitivno jedna od najboljih epizoda u telenovelama IKAD! naklon

Izleti se Constancia da je zabrinuta za malog, Isabel poveže da mu je sin, pa bum-tras, pa kad je rekla Constanciji: Otac i ja na svojim leđima nosimo ožiljke vekova ropstva. Dovek mi se gadilo to bičevanje, ali bih vas volela da vidim golih leđa da vas bičuju do krvi..... (pa govori sebi) Isabel, nemoj da je ubiješ! Imaš sina da odgojiš, ne smeš u zatvor!, onda ono poniženje Constancije za vreme nastupa ( shock ), i na kraju ono kad je zamolila pubilku aplauz, a oni je strašno izviždaše..... SAVRŠENO! naklon naklon naklon
A tek što sam uživao kad je gurnula onaj biber/so/štajeveć u usta onima dvema kravama. jupi jupi jupi Pocrkale dabogda.

Isabel naklon naklon naklon

Jedino mi je krivo što Carlota nije popila 2-3 šamara od Constancije, al' šta je, tu je. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 29.07.15 16:52

Slažem se, 79 epizoda dosad najbolja. Bukvalno sam se na svakoj sceni najezila sva. Isabel naklon naklon naklon

Sto se tiče skoljkica - one su samo ukazale Isabel na sina, ona i Laura, zajedno sa ostalim, su sve povezale. Znaci ne vjerujem kakva epizoda danas naklon

Samo se nadam da mali neće praviti probleme sad, u smislu odbijanja Isabel i sl.

Member

Back to top Go down

Post by Stef on 29.07.15 17:32

To se i ja nadam, ali sve ukazuje na to da će mali sraćkati kako je Isabel iz pakla, kako su mu jedina majka i tetka Zenaide i Berenice, barem u narednoj epizodi. zzzzz

Podigao mi je pritisak na 300 kad je rekao Lauri u avanceu kako mu je Berenice jedina tetka. Najeo se mali, pa pobesneo. roll

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics