EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lado a lado

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

View previous topic View next topic Go down

Re: Lado a lado

Post by Eiza on 06.09.15 2:04

Ja sam mislila da će Constanciju zateći neka slična kazna onoj Lisabetinoj(Daniela Castro) iz televisine Pasion, kada su je napali negdje tamo u zabiti kada je bježala. Stvarno sam svaki trenutak čekala da iskoče pljačkaši, ali ništa ne bi. Sve u svemu, dobra kazna. thumbup

Isabel me je veelikim dijelom serije živcirala, pogotovo prije odlaska u Pariz. Poslije mi se počela sviđati. A Ze... facepalm Jedan od najgorih likova IKAD! Ono što me najviše ogadilo jest to da je okrećao malog Elíasa protiv vlastita oca. Mislim, halo, tko si ti?! diablo Pa Ze je prvi odbacio Isabel. Razumjela bih da to govori malom da je on nju prihvatio, ali ne - i on ju je napustio i ostavio samu da se bori protiv cijelog svijeta i barunicom za vratom. On i Afonso - puke Stvarno mi je krivo što  Isabel nije završila s Albertinhom. Od Zea i njegove capoeire više mi se počelo povraćati.

Što se tiče Laure i Edgara... I sami znate koliko sam ih obožavala i nosala sam čak njihove bannere ovdje roofl ali priča im se jako prorijedila. Dotada su mi bili najdraži, number one par, ali ipak na kraju, kad podvučem crtu - ipak samo jedan od najdražih. wub

Veliko otkriće serije su mi Patricia Pillar i Marjorie Estiano. naklon Sjaaajne! Produkcijski je serija bila ok, velika zamjerka je rezanje i to ne dobro napravljeno. Pa finale liči na rasplet jedne Lartilleuxičine serije. Soundtrackovi incidentales su mi bili loši, osim par izuzetaka. Npr., tamo muče Lauru u bolnici, a ona nekakva glazba nigdje veze stars više ti dođe da se smiješ nego da se rastužiš. Osim toga, nekako mi je uvijek falilo nešto ono... Teže da se dogodi, tipa neko ubojstvo ili tako nešto. Malo mi je bila prelight, ali opet je držala pažnju jako dugo vremena.

Na kraju, dajem ocjenu 8/10 zahvaljujući družini iz kazališta, koji su mi jedna od najboljih sporednih radnji ikad. naklon

PS: Čitala sam malo sadržaj ove Joia Rara i vidim jedino što mi se sviđa jest - ovaj glavni frajer. rofl

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Re: Lado a lado

Post by *Fiorella* on 06.09.15 17:58

Eiza čekala sam i tvoj komentar s obzirom da si i ti pratila. smile2

Sto se tiče Constancije - dobila je najgoru mogucu kaznu. Čitavu seriju je sve radila prvo da povrati, a potom da sačuva, status i ugled koji je imala prije ukidanja ropstva, i da na kraju onako završi - njoj je to gore od ičeg.

Zaista sam oduševljena kaznama za sve negativce. Sve ih je pogodilo tamo gdje ih najvise boli. Malo me iznenadila smrt od Berenise al ta je lujka toliko bila opsjednuta sa Isabel, da je jedino ovako mogla naci mir.

I ja cu pratiti Joia rara pa ćemo u tom topiku komentarisati u budućim danima. thumbup

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics