EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lado a lado

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lado a lado

Post by nanchika on 12.12.14 23:48

Gledam nacionalnu verziju, sad stigla do 80.epizode! bilo bi mi žao da je još malo,ali,sreća,pa imam još pola!

Isabel mi je odličan lik! Stvarno jaka, ponosna, zaljubljena, a i sada,nakon 6 god, dama i vlasnica pozorišta! Laura,po mom mišljenju, preteruje sa ljubomorom!
Jako su dobro dočarali mentalitet tog doba!
nanchika
Member
Member

Poruka : 332

Back to top Go down

Post by nanchika on 31.12.14 2:55

Završila sam sa gledanjem ove novele! Odlična, zanimljiva, zaista sam uživala u svakoj epizodi! Oduševljena sam kako su dočarali početak 20.veka, ulice,fudbal, kapueru, otkrića,ma sve!
Glavni parovi zaista super! Glumac koji glumi Ze Mariu me je prijatno iznenadio , s obzirom da ga nisam ranije vidjala u serijama. Kad pročitah da je muž Tais Araujo- wub !
Patricia Pilar sauršena u ulozi zloće, Alessandra Negrini u ulozi Catarine (btw, ona bila udata za Murila,to nisam znala )
Ogromna preporuka za gledanje!
nanchika
Member
Member

Poruka : 332

Back to top Go down

Post by Kaua on 26.03.15 13:27

Slučajno gledam nešto na portugalskom i pade mi na pamet da će na HRT brazilska. Pogledao sam trailer i baš mi se sviđa. Uvek su mi bile bolje kostimirane brazilske od ''aktuelnih'', tako da ću sigurno dati šansu ovome. A i samo je 105. epizoda. mrgreen

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Bayron on 26.03.15 13:34

mene i ne vuče previše, više volim savremene brazilske. a na hrt nemam vraćanje unazad. tako da će biti gusto za gledanje, ali pokušaću.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Kaua on 26.03.15 14:04

Ma snimaće neko pa će se nakupiti, ako ništa. look
Sve brazilske serije koje su mene razočarale bile su savremene. Najviše America i Avenida Brasil koju sam prekinuo posle 50-60 epizoda i nisam čak pogledao kakav je kraj, suočavanje Nine i Carminhe,...

U kostimiranim ne dave toliko sa pregršt sporednih likova i raznih priča, ili je to samo moj utisak.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Stef on 26.03.15 14:21

Meni deluje super. mrgreen Komentari na seriju su pozitivni, a još tu glume i Marjorie i Flora. aw Režiserka je odlična, uglavnom režira novele Gilberta Brage. Svakako dajem šansu, a i nema previše epizoda. Supervisão de texto je radio Gilberto Braga, tako da očekujem barem pristojnu telenovelu.

Što se kostimiranih telenovela tiče, meni je samo bila odlična Terra nostra. Esperançu nisam voleo, Cordel nothing special, a druge nisam imao prilike da gledam.

Ima odličnih savremenih, ali ima i užasa. America je deus me livre (kao i svaka druga novela Glorije Perez nakon Klona rofl ), Cama de Gato bezvezna, Avenida bila dobra do negde 100. epizode, posle je postala užas debilana, Imperio smor neviđeni, Amor a Vida debilana. Favorita odlična do 120. epizode, posle daj Bože da su skupili 10 interesantnih epizoda. Sad gledam Passione, to mi je prezabavno (ako izuzmem Danilo-Fatima-Sinval i Diana-Gerson-Mauro trouglove, koje ne mogu ni na slici da vidim povraca ). jupi Celebridade mi je bila savršena, omiljena savremena brazilska. aw

Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 10.04.15 13:34

Pogledala sam prvu epizodu I prosto sam odusevljena,  od pocetka do kraja epizode sam uzivala. Svaka cast hrt-u na izboru.
*Fiorella*
Member
Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.04.15 13:38

ja sam gledao prvih nekoliko ep kad je krenula na globu i danas na hrtu. ok je, ali nikakva navlakuša, sama priča se takoreći vrti ni oko čega. borba protiv diskriminacije crnaca i žena, borba za normalno usred nenormalnog, ljubav na prvi pogled... nezanimljivo, izlizano... meni je to puno, puno slabije od favorite, passione, avenide, amor a vida, a vida da gente... nezna

potrudiću se da odgledam bar prvih 10, pa ako ne krenu sa spletkama i cirkusima... :caos:
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 10.04.15 13:51

Svidela mi se prva epizoda. Lepo su dočarali Brazil na početku 20. veka: karnevale, sambu, kapueru, borbu za ravnopravnost...  thumbup Super scena u restoranu. Nisam znao da Eliete iz Celebridade glumi ovde. Prepoznao sam je po glasu, promenila se. Već vidim da će Celinha biti urnebesna. thumbsup

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 600

Back to top Go down

Post by Stef on 10.04.15 13:56

Prva epizoda je ispunila moja očekivanja. thumbup

Odličan početak, videćemo za dalje.

Constância naklon Već vidim da ću je obožavati. aw

Laura mi je isto super. aw

Isabel mi nije ništa posebno za sad, ali Ze Maria mi je bio super kad je ono rekao konobaru. naklon

Celinha je super. Umro sam kad se onesvestila u onoj knjižari jer je videla Lauru kako je htela da se "poljubi" sa onim momkom i posle kad je rekla onoj u restoranu da bi radije sedela sa Ze Mariom, nego sa njom. rofl

Čudno mi je da gledam Cardosa i Marjorie kao brata i sestru, nakon AVDG. look Je l' njegov lik negativac, ili je običan mulherengo? zbun

Izgleda Werner Schünemann konačno ima dobar lik. Od onog Saula u Passione mi se povraća. puke

Sve u svemu, jako zadovoljan nastavljam dalje. aw popcorn
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next