EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vuélveme a querer

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Vuélveme a querer

Post by Sasha on 24.10.12 17:32

VUÉLVEME A QUERER

TV Azteca l 2009
Broj epizoda: 139

Uloge:
Jorge Alberti - Ricardo Robles
Mariana Torres - Mariana Montesinos Acosta
Omar Fierro - Samuel Montesinos
Anna Ciocchetti - Lorenza Acosta
Cecilia Ponce - Corina Nieto
José Luis Franco - Víctor Acevedo
Omar Germenos - Ignacio Reyes
Sonya Smith - Liliana Acosta
Mayra Rojas - Carmela Mejía
Ramiro Fumazoni - Julio Peña
Mariana Beyer - Rubí Peña
Emiliano Fernández - Memito Moreno
René Gatica - Elías Tamayo
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Re: Vuélveme a querer

Post by Miloš92 on 24.10.12 17:52

Sasha vidim da ti ovo gledaš. Ja planiram već godinama i uvek odlažem. Kakva je serija?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sasha on 24.10.12 17:56

Odlicna...Stigao sam do 35 epizode .. Nije uopste mnogo razvucena, brzo se sve otkiva, a hemija izmedju glavnog para je odlicna ..
Uskoro cu napisati jedan malo duzi komentar na sve epizode do sada odgledane
Ja sam bio ubedjen da si ti ovo gledao hmm

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 24.10.12 18:01

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.10.12 18:16

Nisam... Kažem ti, planiram već godinama, al nikako da krenem. smile Al sad gledam toliko serija da ne znam gde da je uguram. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 24.10.12 18:29

Lepa mi ova poslednja (fan verovatno) slika smile2
Dok ne prevedem sinopsis, evo trailera plez: za neupućene.

Al sad gledam toliko serija da ne znam gde da je uguram.
Ako se ja pitam, sve same gluposti. plez:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.10.12 18:56

Ako se ja pitam, sve same gluposti.

Nema veze sa ovom temom, al ajde da ti odgovorim. Odavno nisam gledao toliko serija, mnogo je novih počelo u poslednje vreme i sve sam ih započeo. AV je sasvim solidna, mada je u poslednje vreme užasno spora, al najviše je gledam zbog Eize, baš sam je zgotivio. PQEAM, mi je zanimljiva, brzo mi prodje epizoda. CDL, klasičan Guerov stil, solidna gluma, al malo više spora i mislim da bi mogla da otpadne uskoro ako se ne poprave. Cachito, je postala stvarno odlična, uživanje je gledati je. Los Rey, pretenduje da mi postane omiljena serija ikada, stvarno je fenomenalna. Ima tu još dosta serija koje su se već završile a ja ih gledam po nekad po nekoliko epizoda, tu spadaju ADP, PESE... Sve u svemu puno, od sada ću dobro razmisliti šta počinjem da gledam a šta ne, jer ja imam taj problem d aprekinem nešto kad započnem, obično uvek završim.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 27.10.12 20:33

Da ostavim neki komentar na seriju ... Bio bi red smile2

Vise je opis radnje, tj .SPOJLER , ne citati ko planira da gleda seriju smile2

Odgledao sam do sada 52 epizode

Serija pocinje sa prosloscu , ubistvom Ignacija i silovanjem Lilijane od strane Samuela, a sve to vidi Rikardo ignacijev stariji sin ... Samuel naredi da se celo Ignacijevo imanje zapali i da ubiju njegove sinove. (Razlog za to je sto je Ignacio hteo da se ozeni Lilijanom koju on voli , i sto je dosao u posed nekih papira koje je Ignacio hteo policiji da prosledi)
Posluga kuce uzima decu i beze sa njima . Roblesovi uzimaju Rikarda, a Santijaga je nosila Rosa Marija koja je zajedno sa njim pala u reku , i svi su mislili da su oni mrtvi ... Lilijana nakon silovanja odlazi kod sestra Lorense da trazi pomoc, medjutim ova odbija i posto je oduvek volela Samuela , predlaze mu da se oni uzmu a za uzvrat ce se resiti svoje sestre i ona nece moci da ga prijavi za silovanje i ubistvo Ignacija. Ona lilijanu vezuje i odvodi u neku ludnicu, gde Lilijana radja cerkicu i Lorenca joj je uzima.. Odlazi sa tom devojcicom i Samuelu govori da je to njihova cerka. Lilijani daju neke inekcije i lekove i pokusavaju da je izlude ..
Prolaze godine..
Rikardo je uspesan biznismen koji radi za neku Japansku firmu , i veoma je bogat. Roblesovi su ga usvojili (oni imaju i svoje dvoje dece). I Rikardovo sada prezime je Robles (ranije Rejes)
Marijana obozava konje i uspesna je u takmicenjima (ono gde konji preskacu one prepone , ne znam kako se ta diciplina zove smile2 ), a i pomaze ocu u firmi koju vodi ... I verena je za Viktora
Rikardo se vraca iz Japana sa svojom devojkom Korinom, koja je snjim osim sto ga voli i iz razloga sto je njen otac na ivici bankrota ...
Na nekoj prezentaciji , Rikardo pobedjuje Marijanu, (njegov neki projekat je bio bolji) a ona se naljuti na njega jos vise iz razloga sto su se ranije sudarili , tj. on motorom na nju naleteo (scena uz trailera). On joj prilazi i govori da mu se svidja i da ce biti njegova , ona sva u cudu , ko si sad ti da to tvrdis , on onako smekeski , kao videces .. i tu je poljubi u fazonu , to ti je utesna nagrada jer si izgubila na pezentaciji

Rikardo polako zavodi Marijanu ne znajuci da je ona Samuelova cerka... I ona polako pada na njegov sarm smile2
Rikardo je uspeo da kupi neke deonice i postao je vecinski vlasnik Samuelove firme.. Kasnije Rikardo saznaje da je Marijana Samuelova cerka i ne moze da veruje da voli cerku svog najveceg neprijatenja kojeg zeli da unisti .. i tako smislja plan da i marijana bude deo njegove osvete i ako je voli ..
Marijani posto je trebao nov konj za takmicenje odlazi u neko susedno mesto i tamo serce Santijaga koji prodaje konje i bavi se tim trenerskim poslom , i ona kupuje konja i govori mu ako mu zatreba nekad posao neka dodje kod nje ona ce ga zaposliti.
Santijao se ntu u nju zaljubio i resi da ode u grad i da zatrazi posao kod nje , i ona ga zaposlava kao licnog trenera.
Samuel otkriva ko je Rikardo , i pita ga sta hoce od njega, a Rikardo mu govori da hoce sve njegovo , njegovo, firmu kucu, bogastvo , i njegovu cerku ..
Marijana se zaljubljuj u Rikarda, ali mora da odustane od njega jer joj je Korina rekla da je trudna (to je izmislia).
Rikardo planira vencanje sa Korimnom , a ,marijana sa Viktorom , koji ima velike kockarske dugove koje je Rikardo platio i sad Viktora ima u saci... Rafael sin sluzavke u kuci je zaljubljen u Marijanu, kojoj je sofer ... Rafael dobija otkaz i hoce da se osvetri Samuelu za to .. pa organizuje neku placku i tu krade neka dokumenta , medju kojima i dokument o hipoteki kuce , i odniosi ga Rikadru, jer Samuelov nerpijatelj je njegov prijatelj, i Rikardo placa hipoteku bani i posytaje i vlasnik kuce
Lilijana uspeva da pobegne iz ludnice i igromn slucaja je Rikado pronalazi.
Marijana saznaje da Rikardo mrzi njegovog oca i da hoce da mu se osveti za nesto iz proslosti , ali ne zna sta je upitanju. Rikardo pronalazi taj stari dokument, koji je njegov otac imao , i odlazi kosd Samuela i govori mu da ga nece prijaviti policiji i nece reci njegovoj cerci sta zna o njoj u koliko je on ubedi da se ona uda za njega .. I Samuel pristaje.
Rikardo i ako voli Marijanu non-stop je maltretira i ponizava, .. Tako da ona ne zna da li je on voli ili mrzi , ali na kraju pristaje da se uda za Rikarda da ne bi njen otac zavrsio u zatvor
Rikadro i Marijana se uzimaju, i Rikadro je na silu dovodi sa vencanja (opstinsko vencanje), a Rikardo je na sve moguce nacine spusta i ponizava , cak joj je rekao da nece biti intimni dok ona to od njega ne zatrazi smile2
Zbog nekog posla morali su da odu iz grada i Korina ih pratila i rekla Marijani istinu , da se Rikardo ozenio snjom iz osvete jer je Samuel ubio njegovog oca ... Rikardo celu istinu isprica Marijani ali ona mu to ne veruje vraca se da pita oca, a Samuel i Lorensa joj govore da to nije istina, da je Ignacija ubila Lilijana jer je luda , a da je Rikardo umuslio da je to Samuel uradio jer su bili neprijatelji..
I tako Marijana brani oca , Rikardo je napada ...
Santijago priznaje Marijani da je voli i da ne moze da gleda kako je Rikardo maltretira i suprostavi se Rikadru . Rikardo mu cak govori , svidja mii se tvoj stav , stav muskarca koji brani ono sto zeli
I to je odpilike bilo to do 50 epizode ,, i tu ocinje VELIKA laz ..
lilijana je sad dobro , i suprostavlja se Samuelu i govori mu da joj je Lorenca uzela cerku, po rodjenju , i hoce je natrag .. (svi je ubedjuju da je njena cerka umrla na rodjenju)
Samuel pocinje da sumlja da je Marijana Lilijanina i njegova cerka (posledica silovanja)
I pita Lilijanu da li je ta cerka koju je rodila njegova , ona laze i govori da je ona vec bila trudna sa Ignacijom kad ju je on silovao .. I sad nastaje zbrka .. Rikadro sada misli da se ozenio sa sestrom i da je sa njom imao seksualne odnose (A taman su se pomirili i proveli divan vikend u Akapulku). I sad sav besan , posto misli da je gresan , trazi razvod braka. I hoce sve ono sto je uzeo Samuelovo da prepise Marijani (kucu, deonice.. i da odustane od te osvete) , i trazi oprostaj od Marijane za sve sto joj je radio , a ona posto ne zna zasto joj on to govori , kaze oprastam ti , ja te volim , ajde da pocnemo izopcetka. Rikardo je naravno odbija i govori da je on moze volieti samo kao , prijatelja , sestru ..
Samuel saznavsi da je Marijana stvarno Lilijanina cerka, a pre toga mu Liljana rekla da je njena cerka Ignacijeva a ne njegova , pocinje da oseca prezir prema Marijani misleci da je sve ove godine odgajio Ignacijevu cerku ..
Majka Santijagva saznavsi da on radi na imanju coveka koji je ubio njegovog oca , dolazi da ga ubedi da se vrati kuci , ali ovamo je prepoznaju Roblesovi i Rikardo. Medjutim ona govori Rikardu sa Santijago njegov brat je umro, tj, udavio se u toj reci u kojoj je pala , a da je svom sinu nadala isto ime u znak secanja na njegovog brata . i Rikardu u to poveruje .. I odlazi na imanje koje je nekad bili njegovo .. Santijago odlazi za Rikardom da se obracuna sa njim jer je povredio Marijanu . I oni pocinju da se biju , i cak uzimaju one macete. I u tome dolazi Santijagova majka i govori Santijagu da mu je Rikardo brat , da ne sme da dize ruku na njega .. Santijago ne veruje sta cuje , i bezi u sumu , Rikardo krece za njim .. I oni se nadju i tu se pomire , zagrle , i Rikardo mu isprica zbog cega moraju oboica da zaborave na Marijanu jer im je sestra .. I ostanu u sumi da prenoce .. Bas su bile dirljive slike , i razgovor njih dojice ..
Svi dolaze na to imanje jer ih strah sta ce Santijago da uradi Rikadru. I Samuel dolazi sa nekom bandom i pocinje potragu za njima da ih ubije ..
Ujutru Santijago moli Rikarda da ga odbede na mesto gde je njihov otac ubijen , oni tu dolaze, i tu stize i Samuel sa nekom fantomkom na glavi i nisanu u Rikarda , Rikardo mu se suprostavlja jer ga je prepoznao , i ovaj puca u njega a Santijago se postavlja izmedju njih , i Samuel ubija Santijaga sad .. Samuel bezi , a Santijago ostaje u Rikardovom naruciju ..
Ostali svi stizu i sad svi misle da je Rikardu ubio Santijaga sad ..
I to bi bilo to smile2

Stvarno su me zarocarali ovim razvojem dogadjaja, mnogo tuzan, , taman kad je nasao brata, odmah ga je izgubio

P.S. Ako je neko ovo i procitao , nadam se da je nesto i shvatio, i imajte u vidu da sam iz srpskog vecito dvojku imao ,na pismeni najveca ocena trojka smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 28.10.12 15:09

Stigao do 68 epizode

- Rikardo zavrsio u zatvoru, gde se nalazi i Viktor zbog nekog krijumcarenja i tamo se njih dvojica suprostavljaju. Svi misle da je Rikardo ubio svog brata, pa cak i Marijana koju svi optuziju da je ona glavni krivac sto se to desilo. Pojavljuje se neki covek koji govori da je video dvojicu ljudi kako beze sa mesta gde je ubijen Santijago , i ostali pocinju da veruju Rikardu da je pricao istinu. Rikarda pustaju iz zatvora. Marijana saznaje da je trudna. Saznavsi da je ona trudna Rikardo dolazi kod nje i pokusava da je ubedi da abortira.
Samuel je uspeo da se dokopa Rikardovog orginalnog izvoda rodjenih, gde mu je ime Rikardo Rejes , i tuzio ga , da lazno predstavljanje (Rikardo Robles), a njegovog oca za falsifikovanje dokumenta. Rikadru zaplenjuju svu imovinu. I on ostaje bez icega . na nagovor Samuel , svi zatvaraju poslovna vrata Marijani , i ona na kraju se zaposli u nekoj skoli kao nastavnik.
Rikadro radi svakakve poslove , od prodaje koli, voznje taksija i sl . Korina je sve ovo vreme uz njega i ako je on bez dinara .
Posle 9 meseci , Rikardo vozeci taksi prolazi pored skole slucajno , odakle izlazi Marijana , koja dobija bolove, i ucenici joj pomazu i ona ulazi u taxi koji Rikardo vozi (ne zna da Rikardo vozi taxi). U bolnici se Marijana poradja, i dobija sina. Rikardo ceka ispred, nervozan iz razloga sto se brine kakvo ce se dete roditi , da nece imati kakve deformitete jer su brat i sestra. Ucenica koja je bila sa njima u taxi kaze Rikardu, ne mogu da vreujem da ste jos uvek ovde , vidite da se poradja a vi cekate da vam plati za voznju smile2 .. Med. sestra izlazi iz sale i Rikardo trazi da uzme na trenutak dete, sto mu ova i dozvoljava ..
Marijana odrzava krstenje , na kojem se pojavljuje i Rikardo sa svojom majkom. I tu Marijana saznaje od te ucenice da je Rikardo taj taksista koji je odovezao do bolnice.Na pitanje popa kako ce se dete zvati Mariana odgovara Samuel, a Rikardo Ignacio , i pop kaze , Ok , zvace se Ignacio Samuel smile2
Hulio je pitao Marijanuu da se uda za njega . (Hulio je stari prijatelj Marijanin koji je oduvek bio zaljubljen u nju). Marijana mu govori da ce razmisliti.
Rikardo hoce da njegovo dete nosi njegovo prezime, i dok se ona sa Rikradom oko toga raspravlja, dete kuci cuva ta ucenica Magali, i detetu pozli , u tome dolazi Korina , i uzima dete ..
Korina odnosi dete u bolnici i javlja Rikardu. Dete ima ozbiljne probleme sa srcem. Potreban im je dobar kardiolog i operacioja je neophodna. Marijana odlazi kod Samuela da mu trazi pare za operaciju ali on odbija. Na kraju Hulio dovodi kardiologa i operisu ga i sve prodje u najboljem redu. A za to vreme ni Marijana ni Rikardo nisu odlazili iz bolnice i Marijana se tu zahvaljuje Rikardu sto je bio uz nju, i sto voli njihovo dete , i opet ga tu pita da budu zajedno ali on to odbija.. I govori Huliju da se nada da ce usreciti Marijanu. Rikardo govori Korini da mu treba prostora , da hoce neko vreme da bude sam , Korina misli da je on ostavlja zbog Marijane i pije punu bocicu lekova. Njena porodica optuzuje Rikarda da je on glavni krivac sto se njihova cerka htela ubiti . Rikardo nakon toga govori Korini da ce je opzeniti. Korina je takodje saznala da ne moze imati decu ..

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 28.10.12 20:32

Anna Ciocchetti me odusevljava .. Oduvek sam je mrzeo , ali me je kupila ovom ulogom .. Upocetku je bila dosadna ali sada , kakve ona provale ima , kakave pokrete i gestove pravi .. da je cela smesna , a najzecsa je kad place smile2 . Ona se ubi placuci, a ja smejuci se rofl

EDIT:
Sad naleteh na jednu takvu scenu
http://www.youtube.com/watch?v=iwfPG5HLyhQ&feature=youtu.be&t=21m42s

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down