EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vuélveme a querer

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Vuélveme a querer

Post by Miloš92 on 28.10.12 21:24

Ja nju baš volim. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10074

Back to top Go down

Post by Sasha on 29.10.12 21:24

E luda li je Anna Ciocchetti, lol1 rofl rofl
http://youtu.be/m2gDc9kYxMQ?t=1m

Samo da mi je znati da li se ona ovo smeje ili place smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1860

Back to top Go down

Post by Sasha on 30.10.12 18:14

Stigao do 90 epizode

- Rikadrdo i Krina planiraju vencanje.
-Hulijova cerkica se izgubila (otisla da trazi majku, a ona umrla smile2 )i 10 epizoda se oko toga vrti . Pobegla od kuce jer nece da joj Marijana bude majka jer ona vec ima majku , koja je otisla u setnju na nebo , i ima da se vrati blink Rikardo je spasava i sad joj je junak roll
- Rikardo saznaje da mu Marijana nije sestra, i odlazi da joj izjavi ljubav ali ona ga odbija , govori mu da mu ne veruje , i da je veoma cinicno sa njegove strane da dodje govori da je voli a ovamo planira da se ozeni sa Korinom za nekoliko dana
-Rikardo je hteo da ostavi Korinu ali ga njegova majka ubedila da to ne cini Korini, da nije fer sa njegove strane da ostavi Korinu koja je uvek bila uz njega.. Korina je tada cula i pravi razlog zbog cega se Rikardo razveo od Marijane
- Samuel saznaje da mu je Marijana ipak cerka, i odlazi da joj trazi oprostaj .. A ova pomisli da on boluje od neke neizlecive bolesti i da ce da umre , i oprasta mu .I planira da se ponovo vrati kuci . (Posto se Samuel razveo od Lorence sad je ta kuca zajednicka , pa tamo zivi i Lorenca , kao i Samuelova nova zena ...)
- Rikardo saznaje da Marijana hoce sa njihovim sinom da ode da zivi kod Samuela i zabranjuje joj , jer nece da njegov sin zivi sa ubicom , medjutim Marijana mu govori da joj ne moze zabraniti gde ce da vodi svoje dete .
- Rikardo i Korina su se vencali..
- Samuel sredce Rikarda i govori mu da posto ce sad njegov sin ziveti kod njega da ce ga on odgajati da bude kao on
- Rikardo po svaku cenu hoce da spreci da Marijana ode kod oca da zivi i resi da oduzme Marijani starateljstvo nad detetom, sto i uspeva uz svedocenje Korine. Rikardo uzima dete , Marijana ga moli da joj to ne cini, on joj govori da je upozorio da nece dozvoliti da njegovo dete zivi sa ubicom njegovog oca i brata .
- Rikardo posto mora na put planira da ide sa Korinom i detetom , ali mu Marijana i njena advokatica zabranjuju da odvede dete iz zemlje , Pa on odlazi sam a dete ostaje kod Korine
- Marijana i Hulijo se vencavaju. (Marijana misli da na taj nacin moze povratiti svoje dete ako dokaze da ima stabilnu porodicu i brak).Rikardo saznaje da se Marijana udala

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 02.03.13 1:14

Svidja mi se kako su Italijani uradili PROMO serije

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 02.03.13 14:04

Talijani daju online cijelu seriju s titlovima na http://ladychannel.popcorntv.it/vuelvemeaquerer/.
tae
Member
Member

Poruka : 313

Back to top Go down

Post by boniklajd on 27.03.13 2:07

Odgledala sam seriju brzo nakon sto je izasla i to skoro u jednom dahu. Jako mi se dopalo to sto u sustini nije bilo puno odugovlacenja, ali kao i u svakoj telenoveli imate one situacije kada neko treba da kaze nesto uzasno vazno i bas u tom trenutku zazvoni telefon. smile Na to smo prosto osudjeni, zar ne?!

Najiskrenije, bila sam odusevljena glavnim parom... Bili su mi jako slatki i imali su odlicnu hemiju. Ne mogu to da kazem i za ostatak ekipe jer je bilo mnogo likova koji me prosto tada nisu zanimali preterano. Za moj ukus je bilo previse onih koji iako su bili povezani ovako ili onako, na kraju nisu doprineli mnogo cemu osim zagusivanju same price. To je bar moje misljenje.

@Sasha wrote:Rikardo saznaje da se Marijana udala

Rikardo je saznao da se Marijana udala ili da se udaje? Meni je u glavi potpuno druga slika... Necu da pisem mnogo da ti ne kvarim uzitak ako nisi stigao dotle, ali ja se secam mnogo suza i nekog gledanja iz prikrajka. Vrlo je moguce i da sam pomesala nesto. smile2

Telenovela je lagana, moderna i preporucila bih je svima koji ne znaju sta sledece da gledaju. wub

boniklajd
New member
New member

Poruka : 43

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics