EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Ojo por ojo

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Ojo por ojo

Post by Hierro on 29.12.12 0:42

Kakve udarce su zadali Monslveovi Baraganovima. Nakon Narcisove smrti, smestili su im i to da ih policija uhvati dok prevoze drogu. Prilikom toga ubijen je i prijatelj Barraganovih Maelo.
Smrt Narcisa je uticala i na vezu Nadie i Arcangela.
Dok se kod Barraganovih tugovalo, kod Monsalveovih se slavilo. Medjutim, jedan policijski kapetan u selu zeli da obustavi rat(sto se ne svidja nijednoj porodici) i planira da ih strpa u zatvor.
Jedna stvar koja je ostavila utisak na mene je da Narciso pre smrti nije saznao da Lorena ustvari nosi Mannyevo dete. Zaista netipicno za telenovele. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Hierro on 03.01.13 13:41

Presao sam polovinu serije, sada sam na 50-oj epizodi.
Nakon Narcisove smrti uhapseni su i Barraganovi i Monsalveovi. U zatvoru se medjusobno tuku, vredjaju. Nadia je otisla od Arcangela i sada zivi na nekom selu sa jednom slepom zenom i njenom malom cerkom. Arcangel je bio u potrazi za Nadiom, ali su ga uhapsili i prosledili nekom mafijasu, kom Nando duguje neki novac.
Lorena,Milena,Karina i ostale prostitutke su protestvovale ispred zatvora jer im nije bilo dopusteno da posecuju Barraganove, ali su sada i one uhapsene.
Nadia izgleda ceka Arcangelovo dete.

Interesantno kako je Bolivar u sve 3 svoje serije prikazao korumpiranost policajaca. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 05.01.13 15:05

Kako sam se ja zarazio sa ovom serijom. smile2 Steta sto niko od vas ne gleda pa da je komentarisem sa nekim.
I dalje su i Monsalveovi i Barraganovi u zatvoru, Monsalveovi vec 2 puta pokusali da ubiju Barraganove, ali bezuspesno. Arcangel je i dalje zarobljen kod Carriza. Nadia je stvarno trudna.
Advokat Mendez zeli da da dokaze o Monsalveovima pa da jos vise zaglave u zatvoru, ali se vec sada jako plasi. Mona opet pokusala da se ubije, ali ju je Marcos uz pomoc nekih ribara nasao u reci.

I opet da vas smaram sa ovom prelepom pesmom. Pozelim da se zaljubim kad je cujem. smile2

-> http://www.youtube.com/watch?v=X2W9_Q0fzk4
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.01.13 0:12

Svasta se izdesavalo u prethodnim epizodama. Stigao sam do 60-e.
Arcangel je uz pomoc Perlite uspeo da pobegne od Carriza, sada ih traze po kraju. Medjutim Nadia je sa Gustavom dosla u taj kraj da trazi Arcangela, tako da sada i nju traze njegovi ljudi.
Advokat Migel pokusao da se zapali jer se plasi da preda dokaze protiv Monsalveovih. U zatvoru cuvar koji organizuje tuce pozvao Raymunda(coveka koji je zaljubljen u Alinu) na taj "spektakl" i ovaj(Raymundo) ulozio mnogo novca u Mannyjevu smrt. Medjutim Nando nije zeleo da ubije Mannya, rekao je da ce to uciniti kada on bude hteo.
Karina,Milena i Lorena dovele nekog momka koji lici na Huga Monsalvea i uz pomoc Severine,Magdalene i Marcosa vencali tog momka i ludu Monu. Ali Mona se zakljucala sa njim u sobu i drzi ga pod pretnjom pistolja, tera ga da vode ljubav po ceo dan itd.. smile2
Sada slede uzbudljive epizode jer Barraganovi i Monsalveovi planiraju zajednicko bekstvo iz zatvora. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 10.01.13 0:27

Danasnje epizode koje su mi bile na repertoaru(znaci 61. i 62.) su bile FANTASTICNE.
Nadia i Gustavo bezali od Carrizovih ljudi obuceni kao casne. 3-4 puta su se mimoilazili sa Perlitom i Arcangelom i nikako da se sretnu.
Policija imala nalog za pretres kuce Barraganovih, medjutim bila opasna pucnjava izmedju policije i Marcosa,Mone,Magdalene i jos nekih Barraganovih ljudi. Uspeli su pobeci iz kuce kroz neki podrum.
A onda poslastica. Bekstvo Barraganovih i Monsalveovih iz zatvora, kroz neke vodopade, sume i na kraju su zavrsili na nekom gradilistu. U bekstvu je zivot izgubio "Siete vidas"(Sedam zivota, prejako ime smile2 ), a upucan je i Simon(ne znam da li je umro, mrdao se kad su policajci otisli). smile
Moram dodati da su Fernelijevi ljudi ubili Rajmunda koji se motao oko Aline Jerico. Presekli su mu grkljan i ostavili ga u kancelarijskoj stolici gde ga je nasla Alinina prijateljica Melva.

Kako je krenulo ovo ce prevazici i SSNHP i postati mi omiljena serija. smile2 Preporucujem vam svima koji citate ove moje komentare(ako vas uopste i ima). smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 10.01.13 1:08

Ja volim Gregoria Perniu i Miguela Varonija. Ovo sam gledala prvih par i zadnju epizodu, nisam stigla sve (ne kažem da mi nije bilo dobro, ali sam imala nešto valjda drugo na pameti tada).. Kad stignem, pogledat ću sve na miru.

Member

Poruka : 315

Back to top Go down

Post by Hierro on 10.01.13 23:31

Danas se kao novinar pojavio Romero iz "La mujer en el espejo", mada ne verujem da ce se dugo zadrzati u seriji jer Manny i Tin su ga iskoristili da dodju do bolnice u kojoj su Alina, Melba i Yomaira.
Nakon dugo vremena sam video tog glumca(ne znam mu ime), bio je dosta dobar kao Romero u ranije pomenutoj seriji. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.01.13 1:36

Ja sam još davno odgledao prvih 10 epizoda, i onda sam zbog nedostatka vremena prestao. Mislim da ću nastaviti, jer to što sam video mi se svidelo.

Gde ti gledaš? Ja imam skunuto 30 epizoda, znam da ima na yt, al snimak je očajan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10378

Back to top Go down

Post by Hierro on 11.01.13 11:19

Miloš 92 wrote:Ja sam još davno odgledao prvih 10 epizoda, i onda sam zbog nedostatka vremena prestao. Mislim da ću nastaviti, jer to što sam video mi se svidelo.

Gde ti gledaš? Ja imam skunuto 30 epizoda, znam da ima na yt, al snimak je očajan.

U pocetku sam gledao na mun.tv/ojo no tamo vise ne mogu da gledam jer su snimci kao zabranjeni u mojoj lokaciji. Sada gledam na tvcapitulos.net ali to su snimci sa youtuba. Nije neki kvalitet slike, ali meni ne smeta, bitno mi je da mogu da vidim. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 18.01.13 22:50

Nakon nedelju dana konacno sam nastavio sa gledanjem. 69 i 70. epizoda odgledane danas.
Ubijena Perlita i neki Carrizovi ljudi. Takodje lazni Hugo Monsalve pokusao da pobegne od Mone, ali je ona pucala i u njega a i ubila je Diabla.
A onda poslastica. Carrizo na groblju na nekoj sahrani i iz kovcega izlazi Raca Barragan i nastaje pucnjava. Nando, Cacumbo i jos neki njihovi su takodje bili preruseni.
Nadia se vraca u Kolumbiju, bio pomalo tuzan oprostaj od ljudi iz Mexica. Pri tome, Gustavo joj je priznao da je zaljubljen u nju.

Jos 20-ak epizoda mi je ostalo od ove fantasticne serije. smile Bas ne cekam da zavrsim sa gledanjem.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top