EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Ojo por ojo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Ojo por ojo

Post by Hierro on 28.01.13 16:40

U 76-oj epizodi pojavila se i Carolina Sepulveda(Jimena iz SSNHP). Glumi zenu novog nacelnika policije(onog prvog su ubili Monsalveovi).
Nando ubio Victora Carriza, Nadia se vratila u rodni kraj i sada je sa Alinom,Yomairom i Melbom. Alina se u medjuvremenu porodila. Nando je ubio Huga Monsalvea. Mona se bacila u reku i od tada joj nema ni traga ni glasa verovatno je i ona mrtva. Pitam se ko ce ovde uopste i ostati ziv na kraju. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1655
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Hierro on 04.02.13 16:28

Jos 7 epizoda mi ostalo do kraja. Jako ce mi nedostajati ova serija.
81. epizoda je bila sjajna. Najezio sam se dok sam gledao, toliko je bila dobra.
Monsalveovi imali Racu, koji je pao u depresiju i nadrogirao se i zeleli su razmenu sa Barraganovima(da oni njima predaju Racu, a Baraganovi Nadiu, Frepeovu cerku). Za to vreme Cachumbo je spasao Alinu i njeno dete od Mannya. U toku razmene Tin je ubio Racu, tako da je od Barraganovih ostao samo Nando i njegovi sinovi Arcangel(koji nije ucestvovao u ratu) i Marcos(koji je gay i glumi ga cuveni Fransisco Bolivar).
U 82. ubila se Milena, prostitutka koja je nosila Nandovo dete. Ali doktor je uspeo da spase dete i Nandu se nije svidelo sto je devojcica(jer posto je devojcica nece moci da sudeluje u ratu takvo im pravilo).
Frepe ne zeli da Nadia rodi Arcangelovo dete i preti da ce ubiti unuce kad se rodi jer ne moze da ima i krv Monsalveovih i Barraganovih.

Bas me zanima ko ce do kraja preziveti. Prepostavljam Alina,Nadia,Arcangel,Marcos, advokat Mendez, prostitutke Lorena i Karina. Sa ostalima ko zna sta ce da bude. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 05.02.13 16:46

Umrla je i Severina, majka od Nanda, Mone, Magdalene, Narcisa i Race. Umrla je od tuge jer od njene dece zivi su jos samo Magdalena i Nando.
Frepe, Manny i Tin su izgleda ubili Nadijinu bebu. shock

Inace ta glumica sto je glumila Severinu mislim da je umrla i u stvarnom zivotu, ali nisam potpuno siguran.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.02.13 18:07

Ostala mi jos jedna epizoda(verovatno cu je pogledati veceras).

Monsalveovi poslali auto-bombu u kucu Barraganovih, medjutim nekako su se spasli. Monsalveovi su mislili da su dobili rat. Sada su u Africi kod nekog Nandovog rodjaka Samira, ali je Samirov sin javio Mannyju i ostalima gde se Barraganovi nalaze. I na kraju 88. epizode bila je neka muslimanska zabava i na zabavu su upali Fernelly, Tin, Manny i Frepe. Umrla je Caracola, neka vracara koja je mnogima spasla zivote..
Siguran sam da ce poslednja epizoda biti mnogo uzbudljiva. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.02.13 22:21

Evo odgledao sam ovu sjajnu seriju. wub Ocekivano, poslednja epizoda je bila vrhunska. Falice mi ova serija sigurno. Definitivno mi je ovo omiljena serija(prevazisla je cak i mocnu "Sin senos no hay paraiso"). smile2
U poslednjoj epizodi u tamo nekoj Africkoj zemlji Monsalveovi dosli da ubiju Barraganove. Manny ubio Cachumba, Simona i jos 2 Nandova coveka, zatim Nando ubio Tina, Fernelija. Magdalena i Frepe se medjusobno poubijali. Nadijina i Arcangelova cerka je ipak bila ziva, nisu je ubili kako su rekli. I na kraju su ostali Nando i Manny, razgovarali su i priznali jedan drugom da uprkos svemu osecaju neku bratstku ljubav(jer su Barraganovi i Monsalveovi bili u nekom krvnom srodstvu). No ipak, dogovorili su se da je za sve najbolje da obojica umru da bi ovi koji su ostali zivi mogli mirno i srecno ziveti. Pucali su jedan drugome u srce. Poslednja scena je bila dobro uradjena. Na groblju su pokazivali grobnice onih koji su poginuli u ratu(Manny,Nando,Frepe,Magdalena,Severina,Mona,Milena,Tin,Fernelli,Raca,Narciso itd) i isla je pesma sa entrade, a Nadia,Arcangel i Alina su bili na groblju sa decom. Inace Alina je koliko sam skontao ostala sa advokatom Mendezom. facepalm

Nando mi je bio omiljeni lik, mada i ostali su svi bili posebni na svoj nacin. Malo je bilo glupo to sto su Nadia i Arcangel gotovo pola serije bili u Mexicu, odvojeni od svojih porodica i tamo su imali pricu sa sasvim drugim likovima.
Tek sam u zadnjoj epizodi skontao da je radnja bila u 1992. godini, tako je pisalo na grobnicama na kraju. smile2

Sve u svemu preporucujem vam svima ovu seriju. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3