EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Inocente de ti

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Inocente de ti

Post by Bayron on 05.11.12 12:59

INOCENTE DE TI
(NEVINA)

Produkcija: Televisa, 2004 — 2005.
Broj epizoda: 130

Iz grada Zakatekasa Floresita kreće na dug put prema SAD, u društvu sestre Isele i bake Kleotilde. Ide kod oca Rubena i braće Rodriga i Viktora, koji su u Majamiju. Na putu će se sresti sa opasnostima i patnjom - baka umire tokom pešačenja i unuke su prinuđene da je sahrane u pustinji. Dve devojke nastavljaju svoj put pune tuge, ali ne gubeći nadu da će naći svog oca. Nakon bezbroj nevolja, konačno stižu u Majami, gde saznaju da je Ruben završio u kandžama alkohola.

U tom gradu takođe živi i Gabrijela, Floresitina majka, za koju deca veruju da je mrtva. Ona se ponovo udala i sada je popularna televizijska voditeljka. Ne znajući da su majka i kćerka, Gabrijela i Floresita će se ponovo sresti.

Floresita odmah po dolasku u Majami počinje da radi, prodajući cveće na ulici. Tako upoznaje Hulija Alberta i njegovu devojku Gloriju, koji su na korak do venčanja. Međutim, na dan ceremonije Glorija umire, a Huliovo srce biva slomljeno. Kasnije, on slučajno vidi Flor na ulici i razgovara sa njom. Malo pomalo, nevin osmeh prodavačice cveća uvlači mu se u srce i čini da njegov život više ne bude tako prazan.

Huliova majka Rebeka živi sa svoje troje dece o trošku sestre bliznakinje Rakel. Sestre se mrze iz dna duše i Rebeka jedva čeka da Rakel umre kako bi nasledila njeno bogatstvo. Ipak, Rakel neće tako lako prepustiti bogatstvo zloj sestri - kada sazna da boluje od raka koji je već u završnoj fazi, odlučuje da ogromno bogatstvo ostavi prodavačici cveća. Na čitanju testamenta Rebeka besni - nije spremna da dozvoli da novac i posedi odu u ruke strankinje. Zbog toga nagovara Hulija Alberta da zavede prostodušnu devojku, koja pada na njegov šarm i pristaje da se uda za njega. Đavolski lukava, Rebeka uspeva da joj oduzme sve i izbacuje je na ulicu.

Floresitu najviše boli Huliova izdaja. Ne mari za novac - nikada nije bila bogata, niti je to htela da bude. Odlučna da se ne preda, ona se zapošljava kao služavka u kući porodice Dalmači, gde se Horhe, najstariji sin, zaljubljuje u nju, oduševljen čistotom njene duše. Floresita je sada rastrzana između dva muškarca - Horhe želi da se oženi njome, a Hulio je shvatio da je voli i preklinje je da mu se vrati...

Uloge:

Camila Sodi - Flor "Florecita" González
Valentino Lanus - Julio Alberto Castillo Linares-Robles
Helena Rojo - Raquel Linares Robles/Rebeca Linares Robles Vda. de Castillo
Carolina Tejera - Nuria Salas
Luis José Santander - Sergio Dalmacci Rionda
Ricardo Blume - Armando Dalmacci
Katie Barberi - Mayte Dalmacci
Abraham Ramos - Efraín Castillo Linares-Robles
Karla Álvarez - Aurora
Lupita Ferrer - Gabriela Smith
Toño Mauri - Sebastián Rionda
Altair Jarabo - Isela González
Salvador Pineda - Rubén González
Alma Delfina - Lupe
Virna Flores - Virginia Castillo Linares-Robles
Karla Monroig - Gloria

TRAILER:

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Inocente de ti

Post by laki on 05.11.12 14:02

Pink 2: Serije koje ste voleli naklon
Karla i Valentino aw Trebalo bih spojiti opet u nekoj seriji. Floresita zzzzz
Cirkus od serije, ali obožavam Helenu Rojo thumbup
Zanimljivo, i dalje nema ni jedne jedine reklame. wow Dokle li će to trajati?!

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bayron on 05.11.12 14:05

floresita je katastrofa! lol2 a kad se setim kako mi je tokom prvog gledanja bila sva simpatična. baš sam skoro video na youtubeu neke scene iz maria mercedes, i thalia je identično iznela lik. rofl

Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Falcon on 05.11.12 14:14

Gledao sam Floresitu. Telenovela je bila mrak wub

Čini mi se da je ovo Camili Sodi prva i posljednja telenovela, do sada.
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by MStefan on 05.11.12 14:34

Gledao (po treći put aw ) prvu epizodu. Skroz simpatična serija iako je bilo mnogo boljeg izbora, ako su hteli već da repriziraju nešto... Pogledaću uvek kad stignem iz škole.

floresita je katastrofa! a kad se setim kako mi je tokom prvog gledanja bila sva simpatična.

Pričaj mi o tome... roll mrgreen

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by Aleks on 05.11.12 14:37

Bas je bilo lepo podsetiti se "Nevine" jer je nisam gledao kad se reprizirala 2009. godine. Da li je jos neko gledao? smile
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1272
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by MStefan on 07.11.12 19:37

Danas sam pogledao 3. epizodu... Gloria umrla na venčanju. Više se ni ne sećam kako se odvijala radnja, sve sam zaboravio... smile2

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by Phoebe on 07.11.12 19:44

Isto. smile2 Ne secam se u kojoj je epizodi umrla ona sestra blizankinja.
Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.11.12 20:20

Nije umrla, ubila je sestra. smile2
Ja mislim da ce se to zavrsiti do 10. epizode, najkasnije 15. smile2

Meni je fascinantno kako ova jeftina Televisa iz Majamija ne smeta ni nakon 3. gledanja. shock rofl
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by Ejpril on 07.11.12 22:13

Meni je serija bila super i pored toga što je cirkus ( a koja pa i nije lol1 čast izuzecima ) zato ne znam dal da gledam po 3 put , da ne kvarim utisak .

Najbolje su mi epizode pred venčanje Floresite i Hulija Alberta pa malo posle toga ...kad su išli na neku zabavu a ona u onoj plavoj haljini wub .

Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics