EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por siempre mi amor

Page 28 of 30 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Por siempre mi amor

Post by Ángel on 08.03.14 23:48

Meni je ovo toliko upropastena serija da gledam samo avancese, toliko su dosadni, toliko je prostora nevaznim pricama i likovima, samo oni glavni imaju najmanje prostora.

Zasluzuju i manji rating.
Ovo sa otmicom malog vec 5 epizoda ne mogu da podnesem.
Kao sto rekoh, gledam samo poslednju scenu i najave. zzzzz zzzzz zzzzz 

Moderator

Poruka : 8070

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.03.14 2:24

I mene su smorili. Stvarno šteta da se od onako dobre serije pretvori u ovo. Još je sad i zanimljiva kakva je bila pre jedno mesec dana.

Jednostavno glavni likovi nisu glavni. Nemaju nikakvu priču, posebno ovi stariji. Mada i Aranza i Esteban isto. Oni su bili zajedno možda 10 epizoda i od toga su skroz razdvojeni, ni jedan jedini poljubac ako ništa drugo. Al opet je Aranza mnogo zanimljivija od Isabel.

Negativci praktično ne rade ništa, posebno Sonia. Fernando vrti jedno te isto od početka.

Još je Aranza sad ponovo uletela u svoju nepodnošljivu fazu. Isabel joj opet nije mama.  facepalm  Verovatno će se sad Isabel razboleti, pa kad bude u kritičnom stanju verovatno će je Aranza opet nazvati "mama".

Al kad sam već odgledao ovoliko, odgledaću još i ova dva meseca.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10377

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.03.14 3:10

I ja cu zavrsiti do kraja... I nadam se da ce kolektivno spaliti mozgove svim likovima.

Mislim da nikada do sada nisam video seriju koja je imala tako dobre likove, koja nije imala NIJEDNU dosadnu epizodu u etapi proslosti, koja je imala toliko razlicitih i dobrih likova na pocetku, a onda naprave... OVO!

Uzas.
Mislim da je i elenco, iskljucivo juvenil, osim male Castro i Mariaelene POTPUNO promasen. Toliko su apaticni, neharizmaticni i dosadni da ne mogu da ih gledam...

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.03.14 5:13

Lepo je Pipa od starta pričala da je scenario loš, a mi joj nismo verovali.  rofl  rofl  rofl Tako je to kad Sada da svojoj ženici da piše scenario. Šalu na stranu serija je meni do neke 60-70 epizode bila skroz ok, ali onda su počeli da smaraju. One epizode sa popom, decom, sirotištem su bile da ti se digne kosa na glavi. Sad su se malo porpavili.

Što se elenca tiče, meni je dosta dobar.

Meni je Thelma sasvim solidna glumica. Ja sam je gledao čini mi se u svim njenim serijama. Prvo u PVAA (tamo je difinitivno bila najbolja), pa u EDC, LMDV i sad ovde.

Nemoj mi molim te reći da ti je mala Castro bolja glumica od Thelme? Castro je bila neuporedivo bolja u CDC nego ovde (ali tamo je radila sa Moralesom), ovde baš zna da preglumljava. Za svoje godine je ok, ali ništa više od toga. Genetika joj je odlična, tako da vreme će sigurno raditi za nju. Kod nje mi se najviše svidja što ide korak po korak, nisu joj odmah dali neku veliku ulogu, a mogao je tatica da joj namesti da je hteo. Najveća mana joj je boja glasa, meni ona zvuči kao da će u svakom trenutku da zaplače. I da zašto je morala da nasledi tatinu veliku glavu.  rofl rofl rofl 

Od mladjih Daniel mi je najslabiji. Ne mislim da je loš gluamc, al nekako mi deluje dosta starije od ostalih (nemam pojma koliko stvarno ima godina).

A od starijih ovaj što glumi Fernanda. Čovek je jednostavno ružan, nizak... Sav nikakav. Ne pije vodu da u njega može bilo ko da se zaljubi.  rofl rofl rofl I znam da ćeš opet spomenuti priču oko toga da je ćelav, ali nema to veze. Čovek je ružan.  smile2 Da su npr stavili Oliveru ili nekog sličnog njemu mnogo bi uverljivije bilo.

Pablo Lyle je odličan glumac, ali ga ovde uopšte ne koriste. Odgledaj njegove poslednej scene u CDC, nebo i zemlja sa ovim što prikazuje ovde.

Meni je ovde najžalije Susane. Žena dobila posle toliko vremena glavnu ulogu, a sve sporedne i negativke koje je u medjuvremenu odigrala, bile su 100 puta bolje.

Sad kad malo razmislim, jbt ostalo je još 50 epizoda. Nije to ni tako malo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.03.14 2:15

Nije, tacno jos 40.
5. maja krece La gata.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.03.14 2:41

Znam da kreće 5. maja, sjebao sam se nešto u računu. Svejedno i 40 je mnogo.  smile2 

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.03.14 2:44

I ja mislim.
Ono sto je pre bilo 120, sad prave na 150, +/- 10.
I to mi se ne svidja. zzzzz 

Moderator

Back to top Go down

Post by zzz369 on 10.03.14 22:06

Miloš 92 wrote:Tako je to kad Sada da svojoj ženici da piše scenario.

Tko mu je žena? Imaš li kakav fuente o tome?

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.03.14 21:17

Konacno je pocela radnja za glavne.

Drago mi je sto Susana ipak nije bolesna, ali ova laz ce je dotuci. sad
Ona doktorka je takva krava, nadam se da ce zavrsiti u zatvoru zauvek! Ne znam samo kako joj je pala na pamet ovakva glupost, ok, jeste ovo serija, al nekako mi je bas too much igrati se sa ovom bolesti na takav nacin. zbun 

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.03.14 22:36

Tko mu je žena? Imaš li kakav fuente o tome?

Ne znam kako se zove, ali znam da čačka po scenariju. Ona i jeste jedan od razloga što se do sada promenilo nekoliko scenarista.

Što se same serije tiče nema šta popravili su se.

Doktorka...  besan Od starta sam znao da će na kraju ispasti zloća. Znači želim joj najgoru kaznu na kraju, jer mi je odvratna. Koji mentol, šta joj je Isabel kriva što je Arturo osavio zbog Euhenie.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 30 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics