EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por siempre mi amor

Page 29 of 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Por siempre mi amor

Post by Lucas on 17.03.14 0:27

Meni su se popravili,sad je malo bolje nego prije.
Ajde bar neko od negativaca,kad su oni dvoje za ništa. rofl
Ne bi bilo uredu da sad Soniu na kraju zadesi neka velika kazna,kad uopće nije negativka. Eto ubila u drugoj epizodi rođakinju i od tada ništa,samo spletkari...

Marcela napokon pokaže svoje lice,malo prekasno. Mada ne kužim što uopće namjerava s lažnom bolesti,ček operirala je,ali nije ništa operirala?  stars 

Tita mi je najbolji lik i baš zabavna,pogotovo kad se napila na djevojačkoj. Super što su se ona i Osvi brzo pomirili.

Samo Aranza nikako da se odluči,pa cijelu seriju je u vezi s Fernandom,hoće li više prekinuti i otići Estebanu? Mada on izgleda sasvim dobro s Dafne.

Također drže na ledu cijelu seriju Bruna i Gaby. Stvarno su spori,moglo se milijon stvari da desi,koje su zanimljive,ne ovako iz šupljeg u prazno.

Btw primjetih u ovoj zadnjoj emitiranoj da u sceni proslave vjenčanja Sonia ima štikle i skoro je u iste visine kao i Fabricio,a u drugoj nosi balerinke i dosta je niža u odnosu na njega. Kad sam primjetio bilo mi čudno,onda sam vidio da su joj promijenili cipele. (iako ne znam čemu to uopće)

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.03.14 0:40

Mada ne kužim što uopće namjerava s lažnom bolesti,ček operirala je,ali nije ništa operirala?

Pa ona je ubedila Isabel da ima tumor, i da će joj na operaciji isti odstraniti. Operacija je ustvari bio neka vrsta pregleda njenih jajnika. Ona ustvari hoće da manipuliše sa Isabel i da joj sjebe život, jer dovoljno je da pogledaš Isabelino ponašanje od kada je saznala da je "bolesna".

Btw primjetih u ovoj zadnjoj emitiranoj da u sceni proslave vjenčanja Sonia ima štikle i skoro je u iste visine kao i Fabricio,a u drugoj nosi balerinke i dosta je niža u odnosu na njega. Kad sam primjetio bilo mi čudno,onda sam vidio da su joj promijenili cipele. (iako ne znam čemu to uopće)

Poznato je da glumice sa obzirom na sate i sate snimanja često snimaju u ravnom (patikama, baletankama, papučama...). Samo u tom slučaju ne snimaju ih cele, tj. ne snimaju im noge. Ovde su očigledno zaboravili na taj mali detalj i snimili su je celu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by zzz369 on 18.03.14 14:37

Miloš 92 wrote:
Tko mu je žena? Imaš li kakav fuente o tome?

Ne znam kako se zove, ali znam da čačka po scenariju. Ona i jeste jedan od razloga što se do sada promenilo nekoliko scenarista.

Mislio sam da je jedna od scenaristkinja Nora Aleman, Denisse Pffeiffer ili Gabriela Ortigoza.

Ignacio Sada Madero je i u Un refugio para el amor stalno mijenjao pomoćne scenariste, pred kraj tek su nešto duže ostali oni zadnji dodani. Slična stvar je i ovdje. Iako ne znam koliko mu je bilo pametno zamijeniti Noru Aleman sa Gabrielom Ortigozom. Iako ni jedna ni druga nisu nešto specijalno, Gabriela Ortigoza je tako postala dosadna u zadnjim svojim serijama sa Mapat i Angelli, a Nora bi možda i nešto izvukla jer nije dugo baš pošteno pisala, URPEA joj je bila povratak nakon nekih 10-tak godina. Iako i jedna i druga su devedesetih imale par uspješnih priča.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.03.14 1:57

Vidi se da ulaze u finale, odlicne poslednje epizode!

Konacno su aktivirani najvazniji i najbolji likovi!
Svi do jednog, pa cak i doktorka!

Samo da ne gledam Aranza i Tita ekipu...

Doduse, Agata i Danielov otac pres*ase, ali njih i tako vrtim... Ne znam samo zasto je i Sonia u zapecku... Ona osim aktivne uloge na pocetku da ubije rodajku, i nije imala neku posebnu svrhu citavu seriju... Bilo bi lepo kad bi joj sad dali vise udela u Fernandovoj osveti, koja je valjda jedna od najdebilnijih, ikada. Ili mozda krene u neku posebnu, svoju akciju. Mada, ne bi me cudilo i da na kraju ostane tu, jer je u poslednje vreme vrlo mirna sa Norigayem. wow 

Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.04.14 3:04

O da, stvarno su se dosta popravili. Daj bar da bude zanimljivo do kraja.

Jeidno me smara general, Kuka, Agata, posluga... A daju im dosta minutaže.  roll 

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.04.14 0:54

I u ovu seriju je stigao cirkus.  jupi jupi jupi 

Prošla i ova nedelja pokazuje da je ova serija mogla biti takav exito, samo da su odradili bolju adaptaciju. Stvarno je imala sve da bude exito, od priče, do glumačke postave...

Ukratko. Isabel i Gaby smislile da razotkriju Javiera. Navodno je Isabel pristala da bude sa njim. Našli su se u nekom hotelu. Priključila im se i Marcela da im "pomogne", ona je bila zadužena da sve snima. Kada je Javier poljubio Isabel, u sobu upada Arturo. Marcela je naravno okrenula sve u svoju korist.

Sad svi misle da su Isabel i Javier ljubavnici.

Arturo ne želi da čuje za Isabel.

Javier rekao Aranzi da je nikada nije voleo, i da je samo iskoristio kako bi se približio Isabel. Neizmerno mi je bilo drago kada je glupača shvatila kakva je glupača ispala. Prvo što je rekla bilo je: "Izgubila sam Estebana zbog tebe." Tako joj i treba.

Isabel odlazi da se svadja sa Javierom. On joj priznaje da je Fernando. Jure se po ulici i nju udaraju kola. Onda se budi u bolnici i ne seća se ni čega, tj. ostala je u 2003. Praktično poslednje čega se seća je prva epizoda, otvaranje firme... Znači ne seća se ni Artura, ni Aranze... Plus je trudna. Sad u bolnici smišlja ime za bebu...  rofl  Dakle nevidjeni cirkus.

Daj bar da budu zanimljive poslednje epizode.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.04.14 19:39

Odlične poslednje epizode...  naklon naklon naklon 

Jadna Isabel. Na njenom mestu bi tako sve redom odjebao kada je budu molili za oproštaj. Uzeo bi Gaby pod ruku i otišao da vidim svet...  rofl rofl rofl 

Ali biće sigurno: "Perdoname. Quieres ser otra vez la segunda madre de mi hija." rofl 

Gaby volim od starta. Jeste da nije imala neku svoju priči, ali je prijatelj za poželeti.  naklon 

Nadam se da će i preostale epizode biti zanimljive.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.04.14 17:08

Milioniti put dokaz da jurnjava za produzivanjem serije uvek ide na stetu kvaliteta.

Super mi je sve oko Arturovog hvatanja Isabel, i Gabynog napadanja doktorke koja je stvaaaaarno jedan od 3 najveca imbecila u telenovelama ikada!

Ovo vise sa tim da li je Marinela Sonina cerka ili ne je toliko zamorno da me ne zanima ni cija je cerka, ni ko je Sonino dete. Tu pricu vrte vec 140 epizoda i najbolje bi bilo i da je ne razotkriju, jer je postala potpuno marginalna.

Super je bila Isabelina nesreca, i Fernandovo kidnapovanje i njeno vracanje secanja, ali ovo sad s ludnicom je bas debilana. Skroz nepotrebno. A sve samo zbog produzavanja.

Ovo je moglo da se spakuje u 90 epizoda kao sto su i pakovali pre 10 godina serije koje nemaju visok rating, pa da bude potpuno kvalitetno. Ovako je samo dosadan prosek sa odlicnim potencijalnom i kvalitetnih prvih 30-40 epizoda.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.04.14 17:11

Ja mislim da je Borlas Sonin sin. Nema ko drugi.

Meni nije loše ovo sa ludnicom.  smile2 

Kao što sam već juče rekao super su i ove epizode.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.05.14 2:16

Odlican pocetak nedelje, svi su sve razotkrili, a situacija i dalje napeta.

Doktorka moron otela Isabel sad nadam se da ce umreti u najgorim mukama. roofl 

I ovaj Fernando, debil, celu seriju sprovodi osvetu, a nis konkretno nije uradio, osim s Aranzom, nadam se da ce ga Arturo na kraju baciti sa nekog solitera, kao sto je Diega u Salome. look 

Martha Julia mi je aw iako se vidi da je u poodmakloj trudnoci.

Sve u svemu, jos malo pa gotovo, s nestrpljenjem ocekujem finale. popcorn 

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 29 of 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics