EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por siempre mi amor

Page 30 of 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

View previous topic View next topic Go down

Re: Por siempre mi amor

Post by kristinkv86 on 01.05.14 19:51

Meni je ove nedelje najupecatljivija scena kada su otkrili da Dafne moze da hoda,i ako su,obzirom da sam oduvek znala da je prava mala kuckica,tako da je dobila ono sto je zasluzila.Vezati decka za sebe,na semu:"Ne mozes da me ostavis,zbog tebe sam ostala invalid",meni je prejadno.Cak i ako je u pitanju telenovela,mnogo je.Ja bih se na Dafninom mestu zaista osecala odvratno.Mariseli su odavno poskakali svi osiguraci u glavi,definitivno,a ta zena me i plasi.Dante nastrada,jadni Luca i Gabino. sad A moram da priznam i da mi je najvece iznenadjenje ove nedelje to da Sonja zaista voli Fabrisija.Samo jos da saznaju da je ubila Euheniju.Titu obozavam. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3346

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.05.14 21:58

Stvarno su odlične ove poslednje epizode.  naklon  naklon  naklon I bilo je vreme da glavnu budu u prvom planu, a ne samo Tita i ekipa.

Eto taman se pomiriše Aranza i Esteban, a već ih razdvojiše. I meni je od starta bezveze to što se ona seksala sa ocem dečka sa kojim treba da završi na kraju.

Doktorki najgora kazna. Odavno nisam mrzeo ovako neku villanu.  besan 

Eto i Gaby i Bruno su konačno zajedno. I bilo je vreme.

Scenaristkinjama da se zauvek svi producenti zahvale na saradnji. Ova serija je imala toliko dobrih likova, zar su morali sve bitne dogadjaje da ostave za kraj. Istina da su sada epizode od početka do kraja zanimljive, ali su zato prethodnih 50 bili...  zzzzz Zar nije moglo sve malo bolje da se raspodeli, a ne sve odjednom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10455

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.05.14 22:48

Zaista je moglo da se raspodeli,ali,eto.Ali,taj isti otac ju je majstorski smuvao,i to namerno,stvarno niko ne bi posumnjao,do samog kraja.Ali,ovde je Telma Madrigal pokazala koliko je dobra glumica.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.05.14 3:33

Nisam imao u planu da odgledam finale uzivo, ali desilo se...

Cele nedelje su najavljivali iznenadjenja i onda su ponudili ovo?

Dosadan kraj. Sve vidjeno vec milion puta.

Dafne su kaznili kao da je radila celu seriju ne znam ni ja sta, malo lagala zbog tipa koji joj se svidja, ako cemo posteno, Aranza je radila 10x veca sranja od nje...

Sve u svemu, drago mi je da je kraj, ali nisam siguran da cu Sadi ponovo dati sansu, URPEA je bila bas trash sa losim protagonistima, ovo je imalo potencijal pa je napravio prilicno dosadno, sledecu sumnjam da cu gledati...

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.14 4:03

I ja sam odgledao uživo finale.

Ispucali su se u prvih 20-ak minuta. Uhapsili Fernanda, Sonia mrtva, doktorka u ludari... A ostalih sat vremena samo bla bla bla... Por siempre mi amor, por siempre mi amor... Ok shvatili smo da se serija zove por siempre mi amor.

Sonin kraj je ok, tj. bio bi ok da već nije vidjeno do sada.

Fernando opet u zatvoru. Ovaj glumac mi je toliko ogavan da mi je od starta kvario utisak.  besan Ni njegova kazna ništa posebno.

Doktorka je zaslužila goru kaznu. Najodvratniji lik, ne pamtim kada je bio neki gori u serijama. Ali je zato ova Lola Merino stvarno odlična glumica.  naklon 

U svakom slučaju mnogo bolje krajeve su imali negativci u URPEA.

Ne mogu da ne prokomentarišem scene nakon hapšenja Fernanda. Ovih četvoro se izljubiše za sve pare ispred Soninog groba, a žena se još nije ni oladila. Dobro nisu seli na nju i popili kaficu.  rofl 

Onda, olako je Isabel sve oprostila. Nekako su preleteli preko toga da je Arturo dovukao doktorku u njihovu kuću. Al dobro nije bilo vremena za drugačije.

Dafne su kaznili kao da je radila celu seriju ne znam ni ja sta, malo lagala zbog tipa koji joj se svidja, ako cemo posteno, Aranza je radila 10x veca sranja od nje...

Baš tako. Izuzev toga što je glumila da je nepokretna, sve ostalo je bilo smešno. Aranza je za nju villana i po.  rofl 

Na kraju sva ona dosadna dečurlija usvojena. Kad su krenuli da prolaze meseci i godine više nisi mogao pohvatati ko je ko i ko je čije dete.

Gaby i Bruno konačno zajedno. I bilo je vreme. Iskreno se nadam da će se Martha nakon porodjaja vratiti sa nekom dobrom ulogom. Ne kažem da ova nije bila, ali ipak ona zaslužuje mnogo više od najbolje drugarice glavne junakinje. Mnogo gore (ružnije) igraju bitne uloge. Ne znam uopšte kako se ona srozala na ovakve uloge, jbt ona je bila villana udarnog termina u veoma uspešnim serijama.

Pojavio se i Susanin pravi dečko. Glumio je ginekologa u poslednjoj epizodi.

Sve u svemu bila je ovo serija koja je imala potencijal da bude veliki exito, to pokazuju i ove poslednje nedelje kada je rejting sa 14 skočio na skoro 19. Jednostavno adaptacija je bila loša, sporo, previše prostora dato nebitnim likovima... U početku odlična serija do neke 50 epizode, onda do otprilike 80 je bila ok, ali posle toga je postala užasno dosadna, pa evo sve do pred kraj.

Susana jednostavno nema sreće sa glavnim ulogama. Njoj se nama šta zameriti, kao i uvek korektna. Mada može ona bolje od ovoga, ali imam utisak da je nekako cela ekipa bezvoljno radila od trenutka kada su videli kakav je rejting. Čisto odradjen posao, niko nije briljirao.

Thelma isto ok. Ja nju gotivim od kada sam je prvi put video i to se neće promeniti. Ni ona nikako da uleti u neku seriju koja će biti exito. Stvarno se iznerviram kad vidim da neko poput nje nikako da ubode exito, a služavka Vega super prolazi.

Pablo Lyle ovde nije imao ulogu. Prosto krajnje nebitan lik tako da nije ni mogao nešto da pokaže, a dečko je dobar glumac.

Ecker isti kao i svuda. Nikada nije bio dobar glumac, pa nije ni ovde.

Sve u svemu neka moja ocena za seriju bude 6/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.05.14 17:54

I ja odgledah poslednju epizodu danas.Jaoj,kako Sonja zavrsi,pa Fernando je nju zakkopao smrtno ranjenu,ali jos uvek zivu,i izdahnula je pod zemljom,jeza me uhvatila na tu scenu,iako je zasluzila.A najjace mi je bilo kada joj je Fernando rekao:"Nije mi bilo stalo do Andreine dece,mislis li da ce do deteta sa tobom"?Zbog cega sam u dilemi da li je to ona rekla da je on ne bi ubio,ili je Borlas stvarno njihovo dete.To je dosta traljavo odradjeno,kao i scena kada Esteban Fernandu kaze da bi mogao da ga ubije,jer njih dvojicu vise nista ne veze,i on nije nista njegovo,jer ih je on napustio,i bolje je tako,jer da su odrastali pored njega,bili bi ispunjeni mrznjom.I Arturo mu kaze:"Ne mici se",sa nogom pod grlom,a on samo tako mirno lezi.Slazem se da je Marsela trebala vise da bude kaznjena,sta je sve uradila:ubedila Isabel da ima rak,drzala je pod anestezijom ni za sta,otela je,drzala zatocenu,falsifikovala njenu dijagnozu,a to su,za jednog zdravstvenog radnika,ozbiljni prekrsaji,dok je ona ovde prosla samo tako,krajnje lagano.E,sad,sto se Dafne tice,ne slazem se,mislim da je preblago kaznjena,mala kuckica i manipulatorka,od malena.Mislila je da moze svima da manipulise,i izgubila."Pa ja sam to uradila iz ljubavi prema Estebanu",rece.E,pa,ne,postoje stvari koje se ni iz ljubavi ne rade,pogotovo kada to nije ljubav,nego bolest.Necu nista vise reci na temu nje,samo cu dodati da u stvarnosti postoje osobe koje bi sve dale da imaju njeno zdravlje,a gospodjica se pretvara da je nepokretna,da bi zadrzala tipa koji joj se svidja.Krajnje trulo,po meni.I koliko god da je gresila,Aransa je sunce u poredjenju sa Dafne,koja je sve vreme lagala,i pljunula na podrsku koju su joj de la Rive pruzile.Mozda gresim,ali ovo je moje misljenje.Sa druge strane,meni decica uopste nisu antipaticna,obozavala sam ih,i drago mi je da si i Gabi i Bruno zajedno,a i Almudena,bogami,ima kavaljera.Fernandova kazna je,takodje,preblaga,u poredjenju sa zlodelima koja je pocinio,ocekivala sam da ce neko u zatvoru da ga ubije.Gaja Ekera obozavam,i nemam primedbi na njegovu glumu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by MStefan on 05.05.14 21:08

Prevrteo sam i ovu poslednju 151. epizodu...

Sve su dobro upakovali, prilično sam zadovoljan poslednjom epizodom, ali to nije ništa što već nismo videli, uključujući i Sonjin kraj, koji sam i očekivao da će izgledati ovako... Esteban i Aranza su kroz celu seriju bili odlični, meni su jedan od dražih parova. Isabel i Arturo... šta reći za maestralne Susanu i Eckera, svaka čast! Doktorka... pa, loša, dosta loša gluma, prilično iritantan lik. Fernando koliko god bio odbojan lik, Hektor ga je dobro izneo. Gabriela mi je simpatična, nadam se da ćemo uskoro Martu gledati u još nekoj ulozi. Dafne... pa, meni je Sofia bila prilično loša celu seriju, nije ostavila neki utisak.

Do neke 70. epizode su bili dobri, posle toga dave, vuku, dosadno, strašno... eto, poslednjih 15-ak epizoda su se malo upristojili pa je nešto počelo da se dešava, mada sam i to vrteo kao i sve epizode posle 70. jer stvarno nije bilo potrebe gledati kako se 45 minuta nešto vrti u krug.

U poređenju sa ''Un refugio para el amor'' koja je bila toliko pristojna i gledljiva, ova je bila dosta kvalitetnija, ali sa slabijom realizacijom priče, jer je dosta epizoda ostalo prazno, čak dosta njih nije imalo nikakvu radnju niti smisao.

U ovoj seriji vredna je pesma. Odlična stvarno, Bisbal ne greši. I jedva čekam da vidim reporte de raiting pa da se samo nadam da je prešla 15.2%, pa da bude gledanija od ''Cachito de cielo'', jer ako ne uspe, serija će biti na samom dnu po prosečnom rejtingu poslednjih godina, a to definitivno ne zaslužuje.

Očekivao sam bolju realizaciju priče od Sade, posle ''Un refugio para el amor'', ali da kažem da sam zadovoljan, jer nisam dobio cirkus, već stvarno kvalitetniju seriju od mnogih koje se snimaju u Televisi. Tako da, moja prosečna ocena neka bude 6/10.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.14 21:43

Sigurno nije prešla 15. Al ne možeš da porediš CDC i ovu, jer jedna se emitovala u terminu od 16h a druga od 18h. PSMA je promašaj u odnosu na poslednje serije u tom terminu, ali pre jedno 2-3 godine bila bi exito. Po poslednjoj onoj tabelici koliko je potrebno za koji termin stoji da se za 16h najmanje traži 14 što je PSMA imala. Problem je što sad svi očekuju rejting CI. Sad ako ga LG ne bude imala i bude se vrtela na oko 17-18 i nju će nazavati promašajem. Meni je za termin od 16h sve preko 16 exito (to je negde realno). CI je boom kojeg neće biti ko zna koliko godina.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.05.14 1:09

S obzirom da Martha ide na pauzu zbog trudnoce, nadam se da ce povratak biti u velikom stilu, znacajnijom ulogom. Ja ne znam zasto toj zeni niko nikad nije dao protagonico kad je lepsa od 90% ostalih glumica.

Elem, mislim da mi Susana nikad nije bolje izgledala, zena prosto blista aw aw aw a i ovde su se bas potrudili oko njenog izgleda, za razliku od LQNPA gde je bila kao rascupana metla, ovde je bila glamur.  raspa 

Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.05.14 1:20

Susana ima oni što većina meksikanki nema, visinu i stil. Malo je tako elegantnih žena kod njih. Sve su male i zdepaste. I ja bih rekao da nikada bolje nije izgledala, mada meni je ona uvek bila lepa. Istina u LQNPA su je oblačili grozno, ali opet je bila lepa. Čak i AV gde je bila minimalno sredjena i našminkana. Žena je jednsotavno lepa, ali pre svega drugačija u moru sličnih glumica.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 30 of 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics