EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O clone

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O clone

Post by Bayron on 25.11.12 21:51

telemundova verzija nema 2 od 3 stvari koje su original činile posebnim: muziku i lokacije. džabe joj manji broj epizoda i dinamičnija radnja, svakako je ispala slabija.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sasha on 25.11.12 21:53

I naravno velik je minus sto vec znas i samu radnju serije, pa ti nije toliko ni zanimljivo gledati, dok kad smo gledali orginal, sa nestpljenjem si cekao novu epizodu..
I ono sto nikako se ne moze uporediti jeste gluma Mel u O Clone i Natalije u El Clone .. Nebo i zemlja

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1883

Back to top Go down

Post by MStefan on 25.11.12 21:56

Meni je ova serija jedna od drazih brazilskih, samo sto je razvucena sroz... 250 epizoda je ipak puno, a sto neko rece sve je to moglo stati u nekih 170/180... Glumu u originalu i rimejku ne bih poredio, jer je original mnogo, mnogo bolji u tom smislu.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 25.11.12 21:59

Manje-više sam gledao i telemundov Klon. Ok, priča je ista ništa nisu menjali. Ali gluma, dijalozi, i cela realizacija je neubedljiva i veštačka. Nema onu unikatnost i nemožeš se saživeti sa priču i likovima kao u original. Možda da sam gledao samo rimejk i meni bi bila ok, ali kad sam gledao dve verzije glupo bi mi bilo da uspoređujem jednu kvalitetnu telenovelu sa podprosečni rimejk.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 25.11.12 22:09

Bayron wrote:telemundova verzija nema 2 od 3 stvari koje su original činile posebnim: muziku i lokacije. džabe joj manji broj epizoda i dinamičnija radnja, svakako je ispala slabija.
Hoćeš da kažeš da El Clon nema dpbru muziku.Meni su sve pjesme bile predobre, kao i naslovna.
Mario Reyes je odlično otpjevao sve pjesme.I iz originala je mzika dobra, ali i ovdje je pre pre predobra, a original sam rvu pogledao 2-3 godine prije rimejka.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by nanchika on 25.11.12 22:25

Mislim da je suvisno komentarisati remake i original. Naravno,to je samo moje misljenje.
Priznajem da su neke radnje previse ponavljane. To sam negde i napisala. Meni su nahvalili Lacos de Familia pa me je interesovanje drzalo 100ak epki i to je bilo to. Svako ima nesto sto ga veze za neku pricu. winky
nanchika
Member
Member

Poruka : 328

Back to top Go down

Post by Barbie on 25.11.12 22:30

mkkumanovo wrote:Manje-više sam gledao i telemundov Klon. Ok, priča je ista ništa nisu menjali. Ali gluma, dijalozi, i cela realizacija je neubedljiva i veštačka. Nema onu unikatnost i nemožeš se saživeti sa priču i likovima kao u original. Možda da sam gledao samo rimejk i meni bi bila ok, ali kad sam gledao dve verzije glupo bi mi bilo da uspoređujem jednu kvalitetnu telenovelu sa podprosečni rimejk.
Оvo je ta sporedba originalu i remake.
U O Clone gluma, emocije i cela avtenticnost lokacije napravili da se potpuno sozivim s prica. I broj epizode ne mi bio uopste problem, sasvim u red, uopste mi nije bila dosadna.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1207

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.11.12 0:31

Ja sam uvek govorio da je ova serija precenjena... Serija jeste dobra, lokacije su odlične, gluma odlična, al radnja meni dosta razvučena i u pojedinim delovima više nego dosadna. Za mene je samo ok serija, ništa više od toga.

Što se tiče telemundove verzije... U svakom pogledu mi je dosta slabija. Pre svega zbog toga što je Giovana mnogo bolja glumica od Sandre, a samim tim je lik Žade mnogo bolji u originalu nego u telemundovoj verziji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10612

Back to top Go down

Post by nanchika on 26.11.12 8:50

Sigurno je mogla da bude sažeta u manje epizoda. Ima i meni par iritantnih likova,ali ima i tih sporednih koji su neodoljivi. Meni je dona Žura odlična,dok me ona dvojica iz radionice nerviraju. smile
nanchika
Member
Member

Poruka : 328

Back to top Go down

Post by Soleil on 27.11.12 16:23

Marcus Vianna - "A Miragem" / "Somente Por Amor" (com letra) (tema de Lucas & Jade)

Nazira, legenda, kako se uvijek samo žalila što nikako da se uda. lol2

Edvaldo se "nabacivao" Naziri, Nazira se ponadala da će se konačno udati. Nakon što je Edvaldo saznao da će, ipak, on morati dati svadbeni miraz, samo pobjegao glavom bez obzira. lol2

Miro & Nazira. aw

Nazira i njene pripovijekte. lol2

Nazira Adormecida
"The Sleeping Beauty", Príncipe Miro & Princeza Nazira, Brujas - Jade, Latiffa, Zoraide.

A Cinderela Nazira

Eliane Giardini. naklon

O Clone - Mel destroi seu quarto. E é Internada.

^^ Nakon toga, Lucas stoji pred ogledalom i govori "Se eu fosse 20 anos mais jovem!". I zatim ugleda svog klona Leo-a. naklon

Lucas, kad je posjetio Mel u centru za borbu protiv ovisnosti, govori: "Às vezes as pessoas têm medo de voar." naklon

- Odete (Mara Manzan - R.I.P.): "Cada mergulho é um flash!"
- Dona Jura (Solange Couto): "Não é brinquedo, não!"
- Lidiane (Beth Goulart): "O casamento com um homem bonito é úma karma. Eu sofro."
- Kad se posvađaju Mustafa & Noêmia.
Noêmia (Elizangela): "Mustafá, você não vai!"
Mustafá (Perry Salles): "Dona Noêmia! O que Mustafa diz, Mustafá faz!"
- Tio Abdul (Sebastião Vasconcellos): "Mulheres espetaculosas!"

lol2

Posting Freak

Poruka : 1715

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down