EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O clone

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O clone

Post by Stef on 27.04.14 1:56

O Clone je odlična novela.  naklon  Nisam je gledao dok je išla na BK, nego kad su je emitovali na lokalkama i Košavi. Jes' da ima 250 epizoda, i da je znala da bude dosadnjikava (250 epizoda ipak nije malo), al' je uprkos tome bila odlična.  thumbup Odlična gluma, produkcija (Globo  aw naklon , prava je šteta što na našim televizijama nema njihovih novela sad ), divna muzika, odlično napisani likovi. Ovo je jedina novela od Glorie Perez koja mi se svidela, America bila bezveze (bar ono što sam video od te novele), a o onoj Indiji da ne pričam (još onaj očajni Rodrigo (Kezoduvadouva) Lombardi  shock puke ), dosadno i razvučeno (Salve Jorge nisam gledao, al' po komentarima vidim da je užas, još i Lombardi opet protagonista  facepalm ). Remake El Clon je bio sasvim pristojan, radnja je bila brža, al' je glavna mana bila što je falilo emocija (bar se tako meni čini  nezna ). Murilo i Giovanna su razbili sa hemijom.  naklon Jade i Lucas bili predivan par (mada je on bio sav nekako, kako da kažem, njonjav  rofl ).  wub Stenio Garcia kao Tio Ali, Vigh kao Said, Fisher kao Yvette, da ih sve ne nabrajam, odlični bili svi. naklon Ovde je, pored toga što je bilo nekad dosadnjikavo, jedina mana bila ta što su u Maroku svi znali portugalski, ponekad nešto spomenu na arapskom, al' zato svi pričaju na portugalskom kao da im je maternji.  rofl naklon Standardno kod Glorie Perez.  mrgreen Muzika standardno odlična, ipak je to Globo.  aw  naklon Sob o Sol je odlična, još se odlično uklopila u špicu (koja odlično opisuje glavnu radnju serije). :naklon:Sve u svemu, divna novela.  aw
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Marido98 on 12.05.14 0:51

Da li neko mozda zna gde mogu da nadjem ovu seriju bez prevoda u dobrom kvalitetu?

Senior member

Poruka : 837
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Paula on 12.05.14 17:56

Ima na yt, iako kvalitet nije nešto.

o clone

Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Soleil on 26.07.14 12:37

Yvete dá uma surra em Alicinha

Yvete uhvatila na djelu Alicinhu kako se nabacuje Leônidas-u, pa je odmah napala. Leônidas samo pobjegao glavom bez obzira, dok se Clarisse raduje što je Alicinha "popila" batine od Yvete. rofl

Leônidas: "A moça esta aqui, gentilmente..."
Yvete: "Gentilmente se oferecendo como um canapé na uma bandeja, não é, seu cínico!" rofl

Posting Freak

Poruka : 1656

Back to top Go down

Post by Stef on 26.07.14 13:07

Gledam Paraíso i vidim da mi je glumica koja je glumila Zuleicu odnekud poznata. Onda vidim ovaj klip i setim se da je glumila Alicinhu ovde. mrgreen 

Yvette kraljica novele.  rofl naklon Vera Fisher je maestralna. naklon Prvo treskala Leonzinha tašnom, pa se prebacila na Alicinhu.  rofl Ovaj za to vreme pobegao iz kancelarije, a Yvette je lupila Alicinhi šamar, pa je gađala čime stigne.  rofl Leonzinho je rekao Clarisse da interveniše, ova, naravno, nije luda da upropasti nešto što je čekala duže vreme, pa je samo ušla i izašla iz kancelarije i počela da se veseli.  rofl

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Soleil on 11.06.15 5:17

@Phoebe wrote:Ne znam da li se pisalo o tome. Ali na Sremskoj tv ide brazilska serija El clone, slucajno uhvatila u nedelju.

@Phoebe wrote:
@joey wrote:U kom terminu? Ja odavno imam želju da pogledam. smile2

Mislim da ide oko 20h. Inace stigli su do onog dela kad Mohamed treba da se veri da jos jednom zenom.

Latiffa jedva nagovorila Naziru da joj ova pomogne da tu vjeridbu spriječi, a Nazira legenda joj pomogla. Inače, rekla je da su
Spoiler:
Mohamed i ta (nesuđena) vjerenica zapravo srodnici po mlijeku, tj. da su imali istu dojilju, pa se zato ne mogu vjenčati.

Posting Freak

Poruka : 1656

Back to top Go down

Post by Marido98 on 19.08.15 16:33

Gledao sam seriju davno, još sam bio mali. Potom sam odgledao Telemundovu verziju i priča mi se generalno sviđa, ali sad kad repriziram ovu, Globovu, verziju utisak je zaista veličanstven. Serija je odlična, muzika, glumci, lokacije, pravi doživljaj se stiče, u Telemundovoj verziji mi je nekako bilo hladno i blago. Gledam nekoliko epizoda dvnevno i želim da se zahvalim nanchiki na epizodama sa prevodom smile

Senior member

Poruka : 837
Godina : 18

Back to top Go down

Post by nanchika on 20.08.15 1:36

Nema na čemu! winky Kvalitet je loš,ali to je jedini koji imam!

Meni je ova telenovela zaista najdraža , svaki lik mi je prirastao za srce. Čak i Maiza koja me je nekad toliko nervirala! I pored 25o epizoda sam je gledala ne znam više ni sama koliko puta i uvek bih mogla!
Muzika, lokacije, likovi, zaista je divna!
nanchika
Member
Member

Poruka : 325

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.08.15 13:31

Ja nikad ovu verziju nisam gledao. Gledao sam Telemundov rimejk i tad sam bio oduševljen serijom, mnogo mi se svidela i dok sam je gledao premijerno, baš sam bio opsednut i naložen na nju. Meni je lično Telemundova predugo trajala i imala je toliko dosadnih delova, ali je generalno bila super. Gledao bih ponovo, ali skraćenu verziju, ne verujem da bih izdržao sve.

Od ove verzije sam gledao samo neke snimke, ali nekako meni je meni Telemundova draža. Valjda zato što sam je prvu gledao, volim Telemundove glumce i novija je od ove, ova se baš vidi da je stara. Planirao sam da gledam "O Clone", ali čisto sumnjam da ću ikad imati vremena za 250 epizoda. Kada bi bila neka skraćena verzija, možda i bih, ali celu nikako u skorije vreme. Inače, priča zaista jeste sjajna, likovi fenomenalni i svakom liku je posvećena pažnja, svi se dobro razvijaju kako serija odmiče.

Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by MStefan on 28.08.16 17:40

Da osvežimo temu mrgreen

Ko planira da prati?

MStefan
Posting Freak
Posting Freak