EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi corazón insiste... en Lola Volcán

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi corazón insiste... en Lola Volcán

Post by Stefan on 12.09.12 16:28

Ja manje-više znam šta će se dešavati, jer sam prevodio sadržaj epizoda i nikako ne mogu da provalim da ovo može nekome da bude zanimljivo mellow Dakle, cela celcata serija se vrti oko Soledad i njenog zatočeništva, ali bukvalno je sve povezano sa tim. zzzzz Tiberio isto tako ima preveliki značaj i uopšte cela ta priča oko njega i njegovog novca. Baš su onako sjebali klasik zvan Yo amo a Paquita Gallego. thumbdown

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2946
Godina : 27

Back to top Go down

Post by joey on 12.09.12 16:46

Da, rekao sam već, cela serija je oko Soledad, i ona će bukvalno biti više od 100 epizoda oteta. Malo kod Gonsala, malo kod Tiberia, pa Debore, pa opet Tiberia, pa opet Debore, pa Anhela. Možda bude još premetačine u narednim epizodama, videću.
Opet nekako 'progledam kroz prste' tome, pa mi serija bude OK.
Završili su sa originalnom radnjom serije rođenjem male Ćabelite. Tako da je rimejk Pakite trajao otprilike 60-ak epizoda. Posle su krenuli zapleti ala TMD Studios. Al' eto, ostaće mi serija u lepom sećanju.

.... i još se setih neke gluposti. Policija je svuda u gradu kao polepila slike Debore kako bi je neko identifikovao i pronašli je, a to su ustvari slike Ane Lajevske koje je Televisa slikala za potrebe Querida Enemiga.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Hierro on 12.09.12 18:45

Meni je i Lola bila odlicna bas tamo negde do 60-e epizode dok nije plakala. Dobro je Debora rekla pre koju epizodu gde je sad neustrasiva Lola ? smile2
Sada mi se Lola ni malo ne svidja kao lik.
Ja posto snimam seriju ujutru, pretezno motam, ostavljam samo scene sa negativcima. . Onog Rodriga ne mogu da svarim. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.09.12 18:58

Dakle, cela celcata serija se vrti oko Soledad i njenog zatočeništva, ali bukvalno je sve povezano sa tim. zzzzzz Tiberio isto tako ima preveliki značaj i uopšte cela ta priča oko njega i njegovog novca. Baš su onako sjebali klasik zvan Yo amo a Paquita Gallego.

Apsolutno se slažem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 18.09.12 7:03

joey wrote:.... i još se setih neke gluposti. Policija je svuda u gradu kao polepila slike Debore kako bi je neko identifikovao i pronašli je, a to su ustvari slike Ane Lajevske koje je Televisa slikala za potrebe Querida Enemiga.
Haha, to je stvarno glupo, kao da je teško slikati Anu
Danas Debora:
koju kaznu ja plaćam što sam rođena u tako beskorisnoj porodici.On je trećerazredni advokat, a ti dekintirana striptizeta
rofl rofl

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 24.09.12 7:17

Kako mi je bila lijepa scena jutros iz 101.epizode kada Lopes govori Adeliti da mora da živi...sav sam se naježio dok sam gledao

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 24.09.12 12:52

Ja sam to motao, i Adelita pocinje da me nervira. Anhel je iskusno odradio onog advokata kom je Debora ostavila priznanje. Znaci uskoro ce Deborin kraj, jer je rekao da je samo zbog tog priznanja drzi u zivotu.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 25.09.12 10:27

Danas je Diana pucala u Deboru, steta sto je Debora tako odugovlacila sa govorom kada je drzala Lolu i Andresa u kancelariji, mogla je bar da rani nekoga. Zgadila mi se Lola kao lik otkad je pocela da place, ranije je mnogo bila bolja. Viktorija se lepo snalazi. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 25.09.12 10:36

Danas opet dvije epizode...Dijana mi najjača, a Viktorija skroz komična.Baš kad je Deboradora htjela reći Anhelovo ime-Dijana je upuca

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by joey on 15.10.12 15:16

Ove sad epizode što se emituju na PINK BH su možda i najuzbudljivije od početka serije. Pune su akcije. Pogotovo današnja, Anhel je oteo Lolu, tamo se pucali Feliks i policija, ovamo Andres traga. Vidi se da je kraj vrlo blizu.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Back to top