EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi corazón insiste... en Lola Volcán

Page 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi corazón insiste... en Lola Volcán

Post by Miloš92 on 15.10.11 18:38

A i druga pomenuta serija biće super kad je razmak između početka snimanja i emitovanja svega mesec, mesec i po dana. Isto kao i u Aurora

Znači da će usled lošeg rejtinga neprestano ubacivati nove glumce, nove zaplete... Ja to volim, barem se stalno nešto dešava.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by ZwRkErDa on 15.10.11 19:30

kad je razmak između početka snimanja i emitovanja svega mesec, mesec i po dana. Isto kao i u Aurora

Aurora počela 1. novembra 2010. sa emitovanjem, a snimanje počelo desetak dana pre toga... Ako me sećanje dobro služi rofl facepalm

Member

Poruka : 217
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Bad boy on 15.10.11 22:11

Otprilike c.culminantes/ultimas semanas/capitulos finales traje nekih mesec ipo, ako se dobro sećam ...

A nije ništa teško snimiti par epizoda TM serija za par dana... studio, dobra organizacija, gluma "kako ispadne" i eto...
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by laki on 19.10.11 19:25

Jedna ludača ubila je drugu ludaču rofl
Papapa Deborita mrgreen Rekao bih i papapa Ana iz Telemunda zbun

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by ZwRkErDa on 19.10.11 19:29

Rekao bih i papapa Ana iz Telemunda

?? surprise Što to?

Member

Poruka : 217
Godina : 22

Back to top Go down

Post by laki on 19.10.11 19:34

@ZwRkErDa wrote:
Rekao bih i papapa Ana iz Telemunda

?? surprise Što to?
Moje mišljenje winky Ali slutim da će tako biti, eventualno možda snimi još jednu seriju zvizd

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 19.10.11 19:53

pa to se dalo naslutiti još od pre par meseci. i efde i mci su ostvarile mizerne rezultate gledanosti, a telemundo već neko vreme raskida saradnje sa glumcima po tom šablonu.

Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by laki on 19.10.11 20:26

@Bayron wrote:i efde i mci su ostvarile mizerne rezultate gledanosti, a telemundo već neko vreme raskida saradnje sa glumcima po tom šablonu.
Upravo tako thumbup

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.10.11 20:48

Koliko je samo Tejera u ovoj seriji lepa... Nisam ni gledao seriju osim onih par epizoda na početku, pa nisam ni znao kako Tejera izgleda u njoj.

A što se tiče Layevske... Devojka svoj posao radi više nego dobro, a to što je igrom slučaja bila u retardiranim serijama nije do nje, već do samog Telemunda. Mislim da niko ne može reći da je Ana odigrala loše svoj lik u EFDE, za MCI ne znam jer ne gledam, al ono što sam video je ok.

Realno gledano Telemundove serije, apsolutno sve, osim onih u terminu od 22h, već duže vreme unazad imaju lošu gledanost, pogotovo one što radi TS. Mada se ni herederosi nisu proslavili, a flor salvaje može da prodje, vrti se tu oko 5, zamalo 6.

Ako rade po tom principu što ste spomenuli, trebalo bi pola glumaca da otpuste... Pa čak i Villalobos, jer posle SSNHP, sve serije su joj loše prošle.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by laki on 19.10.11 22:57

Koliko je samo Tejera u ovoj seriji lepa...
Koja? Ova kokoška? stars

Ako rade po tom principu što ste spomenuli, trebalo bi pola glumaca da otpuste... Pa čak i Villalobos, jer posle SSNHP, sve serije su joj loše prošle.
Pa vrati film u nazad pa ćeš i da shvatiš i sam winky Pa ne bi me čudilo da Carmen strada. Caneli će da oproste jelte ...
Ostali se odlaze i vraćaju se TMD prema projektu. Ako prođe serije, i njih posle guraju u nove projekte. Siler uspeo malo sa Aurorom, sad su ga gurnuli u UMEM, Vanesa V. bila godinama deo TMD pa otišla da snimi Evu Lunu, sad se opet vratila ... itd. Cristina U. iliti draga Pati aw gurnuće u ovu novu teen sapunjaru kako bi obezbedili rejting. Nije ona sigurno jedina zvezda, ubaciće nekog tu još kako bi elenco bio prvoklasan.
Čekam samo da vidim koga će od starih zvezda uskoro da vrate za onu treću TMD seriju, Caidas del Cielo. Gaby normalno neće biti, David C. takođe mislim da neće dojadio je više publici, najverovatnije ni Ana neće biti. Iz pilota ostaje Aylin i Martiza B.
Moguće da će vratiti dragu ( roll ) Elizabeth u taj projekat, a ne bi me čudilo i Norkys Batistu, njoj se smeši glavna uloga u TMD.

Otišao sam predaleko facepalm plez:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top