EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La casa de al lado

Page 1 of 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

View previous topic View next topic Go down

La casa de al lado

Post by Bayron on 16.07.11 0:17

LA CASA DE AL LADO

Telemundo Studios Miami, 2011
Broj epizoda: 165

Renato Konde i njegova supruga Eva Spenser godinama žive u harmoniji. Porodični poslovi su odlično napredovali, a njihovo troje dece – Ignasija, Karola i Emilio – imaju svoja interesovanja i žive u svom svetu, ali i dalje su pod istim krovom sa roditeljima. Porodični mir biva narušen kada Ignasija, koja se oporavlja od misteriozne smrti supruga Adolfa, upoznaje Gonzala Ibanjeza i udaje se za njega posle kratkog zabavljanja. Sa druge strane, Gonzalo se udružuje sa Havijerom Ruizom, Renatovim advokatom, koji je oženjen Pilar Arismendi, šarmantnom i očaravajućom ženom.

Ibanjez saznaje da Leonardo, Adolfov brat blizanac, živi u kući Kondeovih. Čovek shvata da stvari nisu baš sjajne u unutrašnjosti njegovog novog doma. Razvija se zamršeno klupko Adolfove misteriozne smrti i svi su sumnjivi. „Ko ga je ubio i zašto?”, pitanje je koje se Gonzalu provlači kroz glavu. Čak i stari baštovan deluje kao da zna mnogo više nego što govori, ali pre nego što stigne da kaže bilo šta, pojavljuje se mrtav u vrtu. Ne znajući da mu je život ugrožen, Gonzalo počinje da istražuje. U jedno je siguran – jedna od osoba koja ga okružuju odgovorna je za Adolfovu smrt. Kondevima se ne dopada njegovo zadiranje u njihovu privatnost i kopanje po prošlosti. Mnogo je očiju koje ga posmatraju, špijuniraju i osuđuju njegovu vezu sa susetkom Pilar, koja svakim danom postaje sve jača i sve više zbunjujuća. Zar se zaljubio u ženu svog poslovnog partnera? Priznaje da umire od želje da je poljubi, a kada to uradi, oboje shvataju da su se našli u nevolji iz koje će vrlo teško pronaći izlaz.

U ovoj priči biće teško razlučiti ko laže a ko govori istinu, ko je dobar a ko loš, kome se može verovati, a koga treba izbegavati. Baš kao i u životu.

Uloge:

Maritza Rodriguez - Pilar Arizmendi
Catherine Siachoque - Ignacia Conde
Gabriel Porras - Gonzalo Ibañez
Miguel Varoni - Javier Ruiz
David Chocarro - Adolfo Acosta/ Leonardo Acosta
Karla Monroig - Rebecca Arizmendi
Ximena Duque - Carola Conde
Gabriel Valenzuela - Emilio Conde
Daniel Lugo - Renato Conde
Sofia Stamatiades - Hilda
Felicia Mercado - Eva Spencer
Alexandra Pomales - Andrea Ruiz

Last edited by Bayron on 24.10.12 18:10; edited 2 times in total
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Re: La casa de al lado

Post by Bayron on 18.07.11 21:05

U večerašnjoj epizodi se pojavljuje lik Jorgea Luisa Pile.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.07.11 20:29

Pratim je otkad je počela na Telemundu, ali sam stao na 27. epizodi jer sam trenutno na moru i nisam uspeo da odgledam sve epizode. Jorge Luis Pila? o.O Bljak, ne mogu da verujem. Inače, telenovela mi se sviđa dokle sam odgledao, svaki put se desi nešto što ne očekujem. Zanima me misterija oko Ivana, tj. Leonarda. Omiljeni lik mi je Rebeka, a pored nje Karen, Ignasija i Havijer. Maritza Rodriguez mi je veoma antipatična u ovoj telenoveli, uopšte mi se ne sviđa njeno plakanje u svakoj epizodi, nije se osmehnula od 'početka, svaka epizoda s njom je plakanje i jadanje sa Gonsalom. Gabriel Porras mi je isto fuj ovde, uopšte mi se ne sviđa. U svakom slučaju, nastavljam da je gledam jer mi se dopada radnja, a i ne gledam nijednu drugu, pa imam vremena na pretek da gledam.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3965
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by laki on 23.07.11 19:39

Ko igra Danila ovde? Ili kako se već zove, Carolin dečko. winky El onaj voditelj iz Perro Amor? Jorge Luis Pila facepalm Ne može on negde da se ne pojavi odlepio

Dalje ruke od ovog spojlera!!!
Spoiler:
Hvala Bogu pa neće dugo biti u seriji jupi Jedino ako ne izmene nešto, pa ostane do kraja, ali sumnjam. Na Telemundovom sajtu je postavljana zadnja 39. epizoda, znači ako bude sve kako treba, Pila je tu još 25 epizoda plez:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sava on 23.07.11 19:58

zvao se isto Danilo, glumio ga je neki Ariel Texido. Meni nije bio poznat, mada nisam gledao PA. Nisam jos stigao do dela sa Pilom, a stvarno ga svuda trpaju. Inace opet je ubacen "novi" deo kada Ignacia ide kod prorocice facepalm i ova joj govori da ce umreti. diablo

ne verujem da ce ista menjati sto se tice Matiasa. cool
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by laki on 23.07.11 22:53

sava wrote:zvao se isto Danilo, glumio ga je neki Ariel Texido. Meni nije bio poznat, mada nisam gledao PA.
Hm ... šta li onda igra onaj dosadni voditelj iz Perro Amor? Mislim na OVOG
Ovaj Ariel je isto takođe igrao u nekim epizodnim ulogama u PA, MSED itd.

sava wrote:Inace opet je ubacen "novi" deo kada Ignacia ide kod prorocice facepalm i ova joj govori da ce umreti. diablo
shock Idioti! Koja je to epizoda to moram da vidim rofl

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sava on 23.07.11 22:59

ne znam ko je taj. neko od onih likova koji Caroli prodaju drogu? ovo sa proročicom je u 36.oj epki, sad sam pogledao. pojavio se i pila. roll Ignacia je i svom psihologu rekla kako sanja da će je Adolfo, Leonardo ili Gonzalo ubiti cool
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 24.07.11 1:14

laki wrote:shock Idioti! Koja je to epizoda to moram da vidim rofl

Gle, jedini idiot onda može biti Chascas. mrgreen Njemu je dano na raspolaganje da smišlja zaplete ne bi li razvodnio seriju. Iliti, kako on to kaže, poboljšava ovu verziju. lol1

Našao je pravi način za poboljšavanje, nema što. puke Jbga, ne može se serija sa 80 epizoda navući se na 130 da ispadne dobra NIKAKO. zvizd Pa i da je sam TVN radi iznova.
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sava on 24.07.11 1:21

ali stvar je u tome sto nema ni potrebe za ubacivanjem novih delova jer kao sto sam rekao 1 tvn-ova epka prati i telemundovu, samo sto je ovde sve razvucenije. dakle 125 tvn-ovih ce oni razvuci na 130, a to je izvodljivo. nije ni morao da "poboljsava" ista, posto su uglavnom sve gluposti. ove nove epke sam samo preleteo pa ne znam da li je bilo jos nekih noviteta.
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bad boy on 24.07.11 2:01

Uglavnom, ne ubacuju nista sto bi omelo glavnu radnju, i to je super.
Vi ga preterali, logicno da ce ubaciti neke bezveze scene da bi sustigli minutazu. smile2
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

View previous topic View next topic Back to top