EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Top lista novela: komentari

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Top lista novela: komentari

Post by laki on 23.12.12 20:28

Barbie, ne može da se tvn kotira bez pesme. Kako smo na samom krenuli pet kategorija ima, tako ćemo i nastaviti.
Bayrone, nema potrebe da se žališ sad. Poništeno i kraj. Hvala svima onima koji su glasali za Elisu. Odavno nisam video tolike polemike, tako da najbolje "saseći korov u korenu."

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sasha on 23.12.12 20:29

Laki objasni mi kako ti ispao ovoliko zbir?

Spoiler:
DÓNDE ESTÁ ELISA? (TVN)

Priča/Sinopsis - 3,52
Protagonisti (Raimundo Domínguez, Francisca Correa, Camilo Rivas) - 4,57
Antagonisti (Consuelo Domínguez, Bruno Alberti) - 3,48
Sporedni likovi (Elisa Domínguez, Olivia Domínguez, Javier Goyeneche, Juanita Ovalle, Nicolás Errázuriz, Pamela Portugal, Adriana Castañeda ...) - 3,17
Dodatni/bonus poeni - 5,00

UKUPAN BROJ POENA: 22,56
(4. mesto)
3.52+4.57+3.48+3.17 + 5=19.74!!!!!!!!

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.12.12 20:35

@laki wrote:Barbie, ne može da se tvn kotira bez pesme. Kako smo na samom krenuli pet kategorija ima, tako ćemo i nastaviti.
može, i vrlo lako:

kad ima pesmu: priča + protagonisti + antagonisti + sporedni likovi + pesma = rezultat
kad nema pesmu: priča + protagonisti + antagonisti + sporedni likovi / 4 = bodovi za pesmu + priča + protagonisti + antagonisti + sporedni likovi = rezultat

ili

kad ima pesmu: (priča + protagonisti + antagonisti + sporedni likovi+pesma) / 5 = rezultat
kad nema pesmu:(priča + protagonisti + antagonisti + sporedni likovi) / 4 = rezultat

Administrator

Poruka : 6943
Godina : 28

Back to top Go down

Post by laki on 23.12.12 20:39

Sasha ...
A u pm. Idem na odmor! facepalm
Eto vidiš da je Elisa napravila mnooogo problema. stars
Poeni u kategorijama ostali su od prethodnog posta ( http://emdt.forumsr.com/t479p370-top-lista-novela#22101 ), a ja to nisam promenio samo napisao ukupan broj poena 22,56.

Da ne bude zabune.

Ako hoćete računaću i prosečnu ocenu. Samo se dogovorite više, jer svakom nešto ne odgovara. Meni glava kao kod bumbara. besan facepalm

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 23.12.12 20:46

Ovako , sve nase poruke koje nemaju veze sa serijom REAL AMOR izbrisi .. kao da nije bilo ovih zajebancija .. A za pesmu stavi srednju ocenu ostalih kategorija .. jer bas da dobije 5 je mnogo a nije je ni imala ..
Toliko od mene smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.12.12 20:50

@Sasha wrote:Ovako , sve nase poruke koje nemaju veze sa serijom REAL AMOR izbrisi .. kao da nije bilo ovih zajebancija .. A za pesmu stavi srednju ocenu ostalih kategorija .. jer bas da dobije 5 je mnogo a nije je ni imala ..
Toliko od mene smile2
+1
i bez drame smile2

Administrator

Poruka : 6943

Back to top Go down

Post by mimi on 23.12.12 20:58

Moje misljenje - prosecna ocena, najpravednije je! Nemoj ponistavati, nema potrebe. smile2
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.12.12 20:59

kad ima pesmu: (priča + protagonisti + antagonisti + sporedni likovi+pesma) / 5 = rezultat
kad nema pesmu:(priča + protagonisti + antagonisti + sporedni likovi) / 4 = rezultat

Po mom mišljenju ovo je najpravedniji način da se rangiraju serije. Al sad bi to značilo da za serije za koje se do sada glasalo, treba da se prepravlja i računa ova prosečna ocena. A zbog čega bi to Laki radio kad će od čileanskih serija možda biti još samo LFDAL i možda ATM. Zbog te tri serije koje je gledalo par ljudi treba da ispadne opšta zabuna, mislim da nema potrebe.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10265

Back to top Go down

Post by laki on 23.12.12 21:06

Kompletni prosečna ocena kod tvn neće promeniti išta. Isto vam je na kraju redosled. Provereno. Računao sam, tj. excel je računao.
Ostaće kako je najbolje, one koje nemaju naslovnu dobiće bonus poena u skladu prosečne ocene njihovih preostalih kategorija.
Nema potrebe za još većom dramom. I sada me već boli glava.

edit: Evo uverite se i sami, ako bi se računala prosečna ocena svih kategorija. Isto, ne u 90 posto kao što sam rekao, već 100%.  winky

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Top lista novela: komentari

Post by laki on 03.02.13 20:36

Obično prećutim i pravim se da ne vidim. Ali sada mi nesto ne da mira. Izvinjavam se ako grešim, moguće je, ali prosto sumnjam u pojedine glasove.
Da ne bude pričam izokola, pitaću direktno. Joey, zasigurno možeš da kažeš da si gledao najveći broj epizoda LVJ? Pod najvećim brojem, mislim na više od polovine serije. mellow

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics