EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Top lista novela: komentari

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Top lista novela: komentari

Post by Bayron on 03.02.13 22:53

i meni nečiji glasovi uglavnom nisu jasni... kod pdg konkretno... ne znam ko, ko je zaista gledao seriju, može negativcima da da 5, a za sve ostalo izređa ocene od 1 do 3. rofl rofl

to je ono:
- ili nisi gledao seriju
- ili je uopšte nisi shvatio

Administrator

Poruka : 6952
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.02.13 23:15

Kod PDG, konkretno, protagonistima, mislim na Normu i Juana, vise od dvojke niko normalan ne bi mogao da da. Tu hemije ni gulme trunke imalo nije.

Bolju hemiju su imali Fernando i Gabrijela nego njih dvoje. rofl

Ali su zato drug 2 para bila miljama ispred njih.

Konkretno Dinori bi mogla da se zalepi jedna jedinica. I to sa postoljem. puke

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Bayron on 03.02.13 23:24

stvar ukusa. norma i juan su bili zreliji od ostalih parova. ona je preživela torture u prvom braku, on je braći i libiji bio otac i majka... prošlost im nije dozvoljavala da se preterano opuštaju. ja ne mogu nijedan par da izdvojim kao najbolji. svi su mi bili odlični i posebni na svoj način. u prvih 30ak epizoda su mi bili najzanimljiviji norma i juan, posle jimena i oscar, a onda franco i sara. ali da, ostala dva para su svakako bila zabavnija.

a da su danna i mario bili toliko loš par, ne bi ih telemundo ponovio u "la traicion". danna i mario su, pored meiera, najbolje prodavali i proslavili telemundove telenovele. danna je glumica sa najviše glavnih uloga na telemundu, a upravo norma ju je proslavila. statistika govori svoje. smile

Last edited by Bayron on 03.02.13 23:33; edited 2 times in total

Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.02.13 23:30

Ja sam se sad vratio na PDG i gledao ocene. Vidim da sam joj dao sve 5-ice i iskreno mislim da nisam trebao. Vidim posle da sam dao sve 5-ice za TVEAQ koja je meni neuporedivo bolja, dakle kod PDG su trebale ići niže ocene ali šta je tu je. Serija mi je ipak ostala u lepom sećanju, mada su je na kraju baš upropastili nepotrebnim produžetkom.

Vidim ko je to dao 5 za negativce a ostale ocene niske, i 1 za pesmu... shock To me najviše iznenadilo, kako za tu pesmu 1?

Kod PDG, konkretno, protagonistima, mislim na Normu i Juana, vise od dvojke niko normalan ne bi mogao da da. Tu hemije ni gulme trunke imalo nije.

Bolju hemiju su imali Fernando i Gabrijela nego njih dvoje. rofl

Ali su zato drug 2 para bila miljama ispred njih.

Slažem se... Norma i Huan su kao par a isto tako i kao likovi bili mnogo lošiji u odnosu na ostalih četvoro.

Al isto tako mi nikada neće biti jasni ljudi koji misle da ako se njima svidela neka serija da se mora svideti i ostalima. Meni je sve razumljivo osim kad neko podeli 1 za nešto što je zaista po mišljenju većine medju boljim serijama. Al ocene tipa 3-4 za mene su skroz ok.

A to što su ih ponovili u LT nema veze sa tim dal su dobar par il ne, već su mislili kako je PDG bila uspešna, biće i LT, što se na kraju nije desilo, dakle njih dvoje kao par nisu baš toliko oduševili publiku.

Istina je da Dana, Cristian i Cimaro medju onima koji najbolje prodaju Telemundove serije... Al to ne znači da je Cimaro dobar, čovek je katastrofalan glumac. I Spanickine serije su medju najprodavanijim, a žena preglumljava samo tako.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by laki on 04.02.13 0:17

Očito se pokazalo da ne znamo da realno ocenjujemo. odlepio To je kao neka vest, zar ne? rofl

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.02.13 0:49

@Bayron wrote:a da su danna i mario bili toliko loš par, ne bi ih telemundo ponovio u "la traicion".

A Traicion stvarno bio exito total. rofl

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.02.13 0:58

ništa manji od "trijumfa". smile2

Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.02.13 1:11

TDA je na internacionalnom nivou prošao sasvim ok... U Meksiku je bio nevidjeni promašaj, al se serija odlično prodavala. Da se razumemo serija je smeće i gledao sam samo prvih 40 epizoda (isključivo zbog Maite), al ne može se poreći da je poslednja Televisina telenovela koja se u toj meri prodavala. I što je najgore od svega u većini zemalja je bila gledana. To je činjenica, pa kom se svidja svidja, kome ne njegov problem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.02.13 1:17

pa i "la traicion" je internacionalno prošao sasvim ok... zahvaljujući danni i mariju prodata je u 100ak zemalja.

Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.02.13 1:45

Pa ja i ne kažem da nije jer činjenica je da Cimaro iz ne znam kog razloga odlično prodaje serije i obično budu gledane. Ze Danu već razumem zašto je ljudi vole, žena je skroz ok glumica, simpatična je... Mada nisam siguran da je u baš toliko zemalja prodata, a i bitno je kako je prošla u tim zemljama. TDA je npr u SAD-u imala dobru gledanost i to joj je konkurencija u jednom trenutku bila ni manje ni više nego LRDS, dok je LT u SAD-u bila promašaj. Ja koliko znam TDA je u većini zemalja gde se emitovao imao dobru gledanost, tužno al istiniti. Eto čak i kod nas.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics