EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Top lista novela: komentari

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Top lista novela: komentari

Post by laki on 04.02.13 18:42

Da li vi vidite svrhu da nastavljamo da glasamo ili ne? ninja

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.02.13 18:44

Da li vi vidite svrhu da nastavljamo da glasamo ili ne?

Misliš za LVJ ili inače za serije?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by laki on 04.02.13 18:45

Mislim uopšteno.
LVJ ne verujem da je još neko gledao, preciznije da će glasati.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

RE: Top lista novela: komentari

Post by joey on 04.02.13 18:50

Oj, Laki, tebi je izgleda prešlo u naviku da brišeš, prekidaš. Šta ti je, čoveče?

Sve ovo što smo napisali se znalo, samo se nije javno iznosilo. I nije ništa strašno, nismo neki sud i neko nam odredio da moramo presuditi tačno koja serija koje mesto zaslužuje i kakva je, Čisto zabava, razonoda a pritom je zanimljivo.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.07.13 2:02

E ne mogu a da ne prokomentarišem.  Ne vezano za to što je reč o jednoj od mojih omiljenih serija, ali dati ovolike jedinice... shock 
Ajde sve da razumem, al 1 za pesmu? E to ne mogu da razumem. Evo sada otvoreno kažem, kad krenu argetinske, brazilske ili neke druge serije za koje glasa par ljudi i podeli silne petice, sa slašću ću dati sve jedinice.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Kaua on 13.07.13 2:34

Obrazloženje? hmm 
Priča/Sinopsis; Nedovoljno primamljivo da privuče pažnju (te godine dok sam još itekako pratio telenovele), kulminacija priče je na kraju kad majka kćerki priznaje da joj je ujedno i sestra. Odlična scena u kojoj je čak i jednolična Maričuj znala reagovati.
Protagonisti: Maite Peroni, sveže izašla iz sprdačine Maričuj, i pored ove scene što pomenuh u meni ne može izazvati ništa pozitivno. A onaj njen, istina, bolje joj je pasao od Levyja koji joj je dobar par samo na slici. Svakako ni po čemu nisu par za pamćenje.
Antagonisti: Daniela Castro naklon , njoj je ustvari ocena 5, a da ne bi i to bila jedna u nizu jedinica ili dvojki ipak 4, jer su ostali puke . Pogotovo ona iritantna Jessica Coch.
Sporedni likovi: Eto sećam se onog seoskog sveštenika, odvratan glumac. Bolje da je bio sveštenik-pedofil, ima tu facu a i uklopilo bi se u dramaturgiju priče- Onda bih možda nekim meganaporom dao dvojku.
Pesma: Maite Peroni peva, meni dovoljno. Usput, pesma je kao za neku teen telenovelu, a ovde je upropastila dobru uvodnu špicu.

Nemam običaj obrazlagati svoja glasanja, ali glasam baš onako kako osećam. Ne gledam telenovele od juče, i kroz sve te godine izgradio se i neki ukus (koliko god to ustvari i može biti ukusno lol1 ), ali dobro, kroz ovo ocenjivanje malo se i zabavljamo. Bez obzira što se tu i tamo nađu neopravdano visoke ili niske ocene. Eto, ja sam svoje opravdao. kafa 

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.07.13 2:58

Možeš ti da pravdaš šta hoćeš, al si više nego nerealan. Tvoj problem je što ne voliš Maite Perroni i zbog toga si odličnoj seriji, jednoj od kvalitetnijih televisinih poslednjih godina, i to ne kažem samo ja, dao tri jedinice.

Za ovu pesmu 1, a za Marimar 5... rofl 
Al dobro Talijina pesma ima baš onako dubokouman tekst, a i ona je pevačica sa oooooooogromnim glasovnim mogućnostima. Toliko o tvojoj realnosti.

Maite Peroni, sveže izašla iz sprdačine Maričuj, i pored ove scene što pomenuh u meni ne može izazvati ništa pozitivno.

A kakve veze ima Maričuj sa ovom serijom? Maite je dobila samo pohvale za svoju glumu o ovoj seriji. Dovoljno je reći da je skroz parirala Danieli Castro i nije joj dozvolila da je zaseni, a ne treba pričati o tome kakva je Daniela glumica. Inače ta ista Maričuj nije ništa drugi nego Talijine Marije, odigrano na isti način, samo što je Maite bolja glumcica od Talije. A isto si dao 5 Taliji za Marimar. rofl 
Opet toliko o tvojoj realnosti. A što se tiče jednoličnosti, devojka je jedna od prirodnijih glumica, al neki očigledno vole preglumljavanje.

Eto sećam se onog seoskog sveštenika, odvratan glumac.

Salvador Sanchez, jedan od boljih i najcenjenijih meksičkih glumaca. Pogledaj samo njegovu biografiju i sve će ti biti jasno.

Što se pesme tiče, nikako nije teen. I nikako ne zaslužuje jedinicu u to sam siguran. Jer raznim glupostima od pesama ovde se dele visoke ocene. AKo se dobro sećam dao si sve jednice i za Mundo de fieras, sećam se toga jer mi je upalo u oko da si i tamo dao jedan pesmi. Verovatno je i ona bila teen.

AL nebitno. Problem se zove Maite Perroni i i predpostavljam mržnja prema celom RBD-u.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Kaua on 13.07.13 12:21

Miloš 92 wrote:AL nebitno. Problem se zove Maite Perroni i i predpostavljam mržnja prema celom RBD-u.
Nemam ja problem, naprotiv. S RBD-om tek nemam ništa, dok su to jedni obožavali, a drugi isprdavali ja sam bio skoro neutralan (skoro, jer sam znao za neke njihove pesme i to je to). Nemam ni protiv Maite ništa, i podvlačim da je imala svoje momente u toj seriji, ali kao glumica u meni ne izaziva ništa. Ima lepo lice ali nije privlačna. Izgleda da je tvoj problem obožavanje RBD, posebno Maite, ali šta ja tu da radim? Više mi je smešno i sramotno o ovome raspravljati, ali OK, još je zabavno, zar ne? rofl wow 
Nemam problem ni s Marimarinim peticama, to je baš cirkuski nivo telenovela, ali stvarno zabavni, ne kao kad se danas za svako sranje kaže zabavni trash. Thalia, u svakom smislu oku ugodna, nema neke posebne glumačke sposobnosti, ali ima X faktor. Marimar je od tipične slinavice postala okrutna i mučila negativce i pre samog kraja. Osim Rose, mislim da je ona prva (tada) koja nije bila paćenica i mučenica do samog kraja. Thalia je sa svojim piskutavim glasom bila i više nego efektna.
Što se pesme tiče, taman je odgovarala šmeku serije. Nije ni u kom slučaju za 5, ali u tim okolnostima jeste.
Marimar mi je u premijeri bila osrednja, ali je s vremenom dobila na vrednosti. Pogotovo jer je njen cirkus nivo postao visoka klasa za mnoge druge telenovele. Na moje ocene na kraju je uticala i nostalgija (što da ne?).

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by LeFrik on 13.07.13 13:07

Htio sam reagirati jos kad je serija stavljena na glasanje, nakon sto je nekolicina seriji dala sve 5. Po meni samo zato sto se voli Maite, al to valjda moze. Ova serija je svakako bolja od MDF, koja je od nekih takoder dobila nerealne ocjene, pa ne razumijem zasto netko ne bi mogao dati seriji negativne ocjene,pa makar nekom drugom izgledale nerealno, kad ljudi seriji kao MDF daju super ocjene. U svakom slucaju najbolja Osorijeva serija...

P.S. Ne zaboravite izbrisati cijelu ovu raspravu. Mozda da se otvori topic "Komentari na...", ipak je ovo forum gdje bi ljudi trebali komentirati a ne samo objavljivati statistike i ocjene mrgreen 
LeFrik
Member
Member

Poruka : 338
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Bayron on 16.07.13 11:00

1. Priča/Sinopsis 1
2. Protagonisti 1
3. Antagonisti 2
4. Sporedni likovi 1
5. Pesma 1

Miloš 92 wrote:Evo sada otvoreno kažem, kad krenu argetinske, brazilske ili neke druge serije za koje glasa par ljudi i podeli silne petice, sa slašću ću dati sve jedinice.
pazi da ne budeš diskvalifikovan.

ja se suzdržavam da glasam za telenovele na koje sam tek tako bacao pogled i sveukupno kad se sabere nema odgledanog materijala ni za 10 epoizode. ali vidim da taj režim retko ko od ostalih primenjuje.

Administrator

Poruka : 6928
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics