EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

¿Dónde está Elisa?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

¿Dónde está Elisa?

Post by Lucas on 24.12.12 22:34

¿DÓNDE ESTÁ ELISA?
(NESTALA)

[img][/img]

Telemundo Studios Miami, 2010
Broj epizoda: 100

Zbog jednog nestanka počeće da se ruši dvorac laži, a mračne tajne savršene porodice izaći će na videlo.

Život porodice Altamira postaje noćna mora kada starija ćerka Marijana i Dane nestane bez traga na dan očevog rođendana. Sedamnaestogodišnja Elisa, član jedne od najimućnijih porodica u gradu, nestaje tokom zabave na koju je otišla sa svojim rođacima i gubi joj se svaki trag.

Nakon porodične večere upriličene u Marijanovu čast, uz prisustvo rođaka i prijatelja, cenjeni advokat odlučuje da povede mlađi deo porodice u diskoteku - mesto gde je poslednji put video svoju kćer. Kada Dana i Sesilija idu po Flor, Eduarda i Santijaga, dočekuje ih šokantna vest - Elise nigde nema. Tada počinje da se ruši idilično carstvo i harmonija u braku koji traje već 17 godina.

Elisina porodica ujedinjuje snage sa policijom u potrazi punoj neizvesnosti, u kojoj treba biti brži od vremena. Na čelu nadležnih organa nalazi se Kristobal, zadužen za istragu, koji postepeno otkriva stare tajne i gorke uspomene, u koje je umešana cela familija.

Zahvaljujući tragovima koji se malo po malo pojavljuju, ime svakog od likova biće dopisivano na listu osumnjičenih, a svakim danom potencijalni krivci približavaće se istini o Elisinom nestanku. I tada počinje da se ruši idilična slika o savršenoj porodici Altamira, čije članove muči samo jedno pitanje - Gde je Elisa?

Uloge:

Sonya Smith - Danna Riggs de Altamira
Gabriel Porras - Mariano Altamira
Jorge Luis Pila - Cristóbal Rivas
Catherine Siachoque - Cecilia Altamira
Vanessa Pose - Elisa Altamira Riggs
Roberto Mateos - Bruno Cáceres
Ivelín Giro - Viviana Altamira
Karina Mora - Gisela Cruz
Claudia Moreno - Isabel Ríos
Omar Germenos - José Ángel Rincón
Ismael La Rosa - Nicolás del Valle
Melvin Cabrera - Ricardo de la Fuente
Marisela González - Adriana Castañera
Carmen Aub - Flor Cáceres Altamira
Mauricio Hénao - Eduardo Cáceres Altamira
Lucas
Senior member
Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Re: ¿Dónde está Elisa?

Post by Miloš92 on 24.12.12 22:44

Ja sam ovu seriju celu odgledao dok se premijerno emitovala... Meni je stvarno bila super. Original nisam gledao, al meni je ovo bilo sasvim ok.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Lucas on 24.12.12 23:07

Ja trenutno gledam,na petoj sam epki,pri prvom prikazivanju sam gledao nešto malo,a sada sam odlučio pogledati je cijelu.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.12.12 23:38

Miloš 92 wrote:Ja sam ovu seriju celu odgledao dok se premijerno emitovala... Meni je stvarno bila super. Original nisam gledao, al meni je ovo bilo sasvim ok.
Isto. Meni je serija bila tad fenomenalna, bila mi je dosadna u nekim delovima, ali je to bilo jer sam bio u zaostatku sa premijerom, pa sam gledao po 10 epizoda dnevno i onda dosadi, ali ako se gleda epizoda po epizoda, serija uopšte nije dosadna. smile Omiljeni lik mi je bila Sesilija, Katrin je totalno dobro iznela ulogu. wub

Moderator

Poruka : 3723
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.12.12 0:34

Meni je cela ekipa bila dosta dobra... Malo me je Poras nervirao, al on me uvek nervira... smile Catherine je meni super, mada ona je meni svuda ista. Dobra jeste, al svuda isto glumi. Sonya i Pila su bili odličan par, oni su mi najbolji u seriji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bad boy on 25.12.12 0:56

Tužna priča dolazi s moje strane. U vreme prikazivanja Elise otkrio sam telemundov video player, te počeo gledati serije i klipove tamo. I tako nekako počeh gledati Elisu. Posle prve epizode sam bio ravnodušan, da bi do 10. ta ravnodušnost došla do razočarenja. A onda naiđem na trejler, sa 2009 nakon naziva serije. I otkrijem Čileance. Tako da strogo preporučujem njihovu verziju. Ovo je klasično smeće.
Čileanska takođe. No, ta ima dušu, odlične glumce, scenario prilagođen dvadesetominutnom trajanju. Rupa ima mnogo. Ali je svakako bolja od ovoga. Isprva me kupila na brutalnost, necenzuru i određen vid slobode pričanja priče - ovakvoj seriji to jeste potrebno.

Iz ove perspektive i jedna i druga su loše, a podržavam glumce. Nisu zapaženi, ali posao rade odlično u odvratnim uslovima.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.12.12 1:06

Pa ja sam napisao da original nisam gledao... Čuo sam sve pohvale za njega, i verujem da jeste bolji, al mi sada glupo da ga gledam kad sam već ovu verziju odgledao. Meni ni ova verzija nije bila loša, svakako jedna od boljih telemundovih.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bad boy on 25.12.12 1:13

Original ne poseduje neku vrednost zbog koje bi ga trebalo pogledati iznova ili nakon rimejka.

Da je ovo jedno od boljih Telemundovih dela nisam siguran. Možda je na neki način bila groundbreaking i omogućila pričanje drugačijih priča obojenih živopisnijim likovima - samo to.

Zaboravih da napomenem da me je sasvim pristojna propaganda od strane Telemunda zainteresovala za ovo.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.12.12 1:19

Meni su najbolje telemundove one stare PDG, TVAEAQ, LMEE... Uglavnom one koje je radio RTI. AL od novih, ova mi je definitivno medju boljima, ako ne i najbolja.

Meni je jedina zamerka njihove užasne scenografije, ostalo mi je bilo skroz ok. Čak mi je i ekipa bila dosta dobra, ne vidim koga bi telemudno mogao boljeg da ubaci. Eto možda nekog drugog umesto Porasa, ostali su mi super.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 25.12.12 21:22

Odgledaj "Kraljicu juga" ako ti je Elisa najbolja od novijih. winky

Meni je serija bila sasvim solidna, Čileance ne bih mogao da gledam jer mi deluju jeftino u odnosu na Telemundo, a i ne razumem ih baš najbolje.

Moderator

Poruka : 3723
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics