EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

¿Dónde está Elisa?

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: ¿Dónde está Elisa?

Post by Miloš92 on 25.12.12 21:57

Odgledao Kraljicu juga i mogu reći da uopšte nisam oduševljen kao ostali. Meni je znala da bude baš dosadna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by ZwRkErDa on 25.12.12 22:32

Miloš 92 wrote:Odgledao Kraljicu juga i mogu reći da uopšte nisam oduševljen kao ostali. Meni je znala da bude baš dosadna.

Izgleda da smo, Miloše, po tome pitanju izuzeci na forumu. zbun
ZwRkErDa
Member
Member

Poruka : 217
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.12.12 22:36

Izgleda... smile

Meni serija nije ništa nevidjeno, jesta ona ok, al ništa više od toga. Da je imala nekih 30 epizoda, možda i ne bi bila loša, ovako meni je bila dosadna. A tek što je nerealna, o tome i da ne govorim.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 25.12.12 22:48

Pa , nerealna je samo u tom smisli što žena nikada nije uspjela u tom "poslu"...nije bil nikakvih duhova, vještica...jeste da je bilo dosadnjikavih epizoda, ali imala je samo 63 epizode.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.12.12 23:03

A to što je upoznala Olega nije nerealno... Ljudi kao Oleg ne postoje u tom poslu. Svaki drugi bi odmah ubio Paty i nju. Da ne idemo dalje u off, nije mi se preterano svidela serija i to je to.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 25.12.12 23:37

Miloš 92 wrote:A to što je upoznala Olega nije nerealno... Ljudi kao Oleg ne postoje u tom poslu. Svaki drugi bi odmah ubio Paty i nju. Da ne idemo dalje u off, nije mi se preterano svidela serija i to je to.

Wow, ja i ti se danas definitivno ne slazemo niucemu.. smile2

Pa on je i hteo da je ubije, ako se secas, nego mu je ona ponudila posao sa onim "hasis" ili kako god se bese zvalo, a to je jedini posao koji nije mogao da sklopi... A ovo nije bila klasicna sapunjara gde bi oni taj odnos izmedju njih razvlacili pa trepkali okicama da se zaljubljuju jedno u drugo , pa im toplo oko scra, vec su to odradili na takav nacin da ocekujes da se njihovo prijateljskvo pretvori u nesto vise, ali ipak nisi razocaran sto se tako nesto na kraju nije deslio..
A to da je imalo dosadnih epizoda, to jeste, ali zar ih svaka serija nije imala?

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1870

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.12.12 23:51

Definitivno se ništa ne slažemo... smile2

Pozaboravljao jesam dosta stvari, znam da su našle neku drogu u pećini pa im je Oleg ponovo platio za nešto što je već platio, tako nešto je bilo... Svejedno taj njihov odnos je nerealan. U tom poslu svako gleda sebe, nema tu prijateljstva, plakanja na ramenu i sl. A tek koliko puta je izbegla smrt, o tome da ne pričamo. smile A tek krja što mi je glup. smile

A to da je imalo dosadnih epizoda, to jeste, ali zar ih svaka serija nije imala?

Problem je što je ova serija najavljivana kao nešto nevidjeno do sada. Imala je da kažemo malo epizoda, a meni je više od pola bilo dosadno.

Sve u svemu, da ne dužimo... Nije mi legla serija i to je to.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by jan on 27.01.13 20:23

Ja sam upravo završio sa gledanjem ove telenovele,i oduševljan sam..smile2
Bila je odlična,cijelo vrijeme drži pažnju.. thumbup

jan
Junior member
Junior member

Poruka : 95

Back to top Go down

Post by Hierro on 30.01.14 18:31

Posto nisam ovo gledao redovno kad se emitovala na RTL-u da li vredi gledati? smile Ali tek bih poceo kad zavrsim fantasticnu "Corazon valiente" za nekih 1-2 meseca.
Treba mi nesto kratko, a dobro i mislim da je ovo dobar izbor.
I ako ovo budem gledao ovo ce biti jos jedna serija u nizu u kojoj cu gledati Gabriela Porrasa!  lol1 
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.01.14 19:43

Ja ti i ovo od srca preporučujem. Verujem da će ti većina reći da gledaš original. Nisam ga gledao tako da ne mogu o njemu ništa da ti kažem, ali verujem da jeste dobar.

Ova verzija meni je bila skroz ok. Svakako kod mene spada u bolje telemundove serije. Sonya Smith je ovde stvarno briljirala, mada meni je ona svuda odlična. Cela ekipa je dosta dobra, eto izuzev Porasa koji meni prosto ne leži kao glumac.

Nema puno epizoda. Utisak će ti verovatno pokvariti ako znaš šta se krije iza cele otmice. Ali i ne mora, ja sam znao pa mi je opet bilo zanimljivo. Sonya i Pila jedan od najboljih parova ikada u serijama.

Ukratko od mene imaš preporuku da gledaš.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics