EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

¿Dónde está Elisa?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: ¿Dónde está Elisa?

Post by Hierro on 30.01.14 19:55

Ti si meni preporucio "Corazon valiente", koja mi se i previse svidja, tako da ako nesto budem gledao nakon CV to ce biti "Donde esta Elisa".
Ne znam zasto ljudi ne vole Porrasa, meni je on svugde ok, a evo u CV ima ubedljivo najbolju ulogu u karijeri. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.01.14 20:04

Ja mogu da ga gledam, ali ga ne gotivim. Grozan je glumac.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Lucas on 30.01.14 21:15

Ja ti također toplo preporučujem ovu telenovelu. Meni u TOP 5,a definitivno poslije EC najbolja Telemundova. Super su je napravili,ima malo dosadnih dijelova,ali sve u svemu stvarno odlična radnja,glumci svi na mjestu,a glazba također dobra.

Samo kraj dosta razočaravajući,što se tiče likova Smith-Porras-Pila. To bi jedino promijenio.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.01.14 21:34

Priča je sama po sebi bila drugačija, pa samim tim i kraj. Ja sam prvi oduševljen parom Sonye i Pile, ali opet mi je logično što nisu završili zajedno. Nakon svega što se izdešavalo sa Elisom, ostaloj deci je više od svega bila potrebna porodica. To im je Danna na kraju pružila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Stefy on 30.01.14 23:08

@Hierro wrote:da li vredi gledati?
Da, svakako. U moru novih Telemundovih serija iz prethodne 3-4 godine, ova spada u jednu od boljih. Ja sam je pratio dok se emitovala na Telemundu, mada se sada slabo sećam svega jer je to bilo pre 2-3 godine, ali znam da mi je serija ostala u lepom sećanju.

Znao sam ko je otmičar, pa mi je to malo pokvarilo doživljaj, ali mi je serija bez obzira na to do samog kraja bila interesantna. U vreme kad je izašla, bila je malo drugačija od ostalih, mada su nakon nje došle ATM i ostale serije na takav kalup, pa sada nije nešto posebno. Kako god, odgledaj je i ukoliko je moguće, ne čitaj spojlere jer će ti tako serija biti interesantnija.

Što se glumaca tiče, meni je ovde najbolja bila Katrin, mada nije briljirala kao u nekim drugim serijama, ali ja tu ženu prosto volim kad ima ulogu negativke ili ovde, polu-negativke jer nije bila baš klasična. Sonja i Pila su bili okej, a Poras podnošljiv, mene nije toliko nervirao kao npr. u LCDAL. Jedino su loše glumila ona deca, svi do jednog sem Elise koja je bila solidna.

Moderator

Poruka : 3791
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics