EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Salomé

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Salomé

Post by nex on 27.08.16 13:37

Ja sam počeo da pratim pre neki dan, kad sam završio sa "Drugom ženom", dvoumio sam se između APUA i ove, ali sam se ipak odlučio za ovu, jer da se odmorim malo od Huana Soler rofl Šalim se, naravno. pa ovako, Edit i Niurka su ovde bile prelepe, znači prelepe su bile aw  žali bože što se Niruka upropastila sa brojnim plastičnim operacijama. btw, pre neki dan sam pročitao da se Edit oporavlja od operacije i da je neki kancer u pitanju, iskreno joj želim brz oporavak, jer je žena predobra glumica. koliko je kao villana bila dobra u MDF toliko je i ovde dobra kao dobrica, pošto je ona jedina u MDF vredna gledanja. ovako, prvo što mi se sviđa jeste to što glavna junakinja Salome, nije neka glupava muchachita del barrio ili tako neka naivna curica koja biva silovana ili tako nešto nego je devojka koja živi i zarađuje plešući u kabaretu. dalje, lukresija već od prve epizode smara za unuka, vidim da je neko spomenuo da će tako celu seriju, trebaće meni dosta živaca za nju vidim rofl u isto vreme mi se dopada tajanstvenost koja postoji između nje i manole. patricia reyes spindola wub mnogo me zanima kako će dalje da se odvija radnja oko Hulija i njegove supruge Anhele, i to kako će ona da prebrodi operaciju i sve to oko njene bolesti. sve u svemu fina serijica smile
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 633

Back to top Go down

Post by bozo91 on 27.08.16 14:16

I ja sam to pročitao za operaciju u dodatku večernjih novosti smile2

Junior member

Poruka : 166
Godina : 25

Back to top Go down

Post by nex on 08.11.16 11:30

Ljudi ja i dalje pratim ovu telenovelu, i u pravu je bio @Ángel kad je rekao da je serija žešći cirkus i jeste! Ali je cirkus koji meni odgovara da
Dođoh ja do 110 epizode. Pa ovako, vidim zašto mnogi zameraju što u telenoveli Hulio i Fernanda (Salome) imaju premalo zajednčikih scena, to i jeste tako. U prvih 30-40ak su ih imali sasvim dovoljno s obzirom da je Hulio bio oženjen, a Salome je radila u kabaretu. Međutim, dosta se toga izdešavalo. Pa ovako, za početak moram da kažem da sam gledajući filmografije glumaca iz ove telenovele na vikipediji slučajno saznao koji je od trojice Huliov sin, i užasno me nervira to besan
Dosta je prostora dato Hose Armandu, Hose Hulijanu i Hose Migelu i njihovim ljubavnim životom, fakultetu, društvu, problemima, itd itd..
Alesandra Rosaldo mi je ništa posebno glumački, niti harizma niti bilo što šta a slobodno mogu da kažem da nije nešto preterano ni lepa ali videh da se žena bavi i pevanjem (nisam čuo nijednu njenu pesmu), pa se nadam je bar u tome uspešna kad joj već gluma ne ide. Pročitao sam da je Edit Gonzales zbog zdravstvenih problema, morala da bude operisana pa je zato opravano njeno odsustvo iz telenovele kada je Fernanda bila izgubljena usled avionske nesreće. U međuvremenu se Karisija izlečila od alkoholizma što mi je jako drago s obzirom da ju je Dijego nekoliko puta stavio pred iskušenje.
Dijego, Lukresija i Rebeka me jako jako nerviraju, ali jako užasno. Prvo što je lik Alehandre Prokune (Rebeka) jako poremećen, moli se nekoj maski, koja inače treba da predstavlja Satanu, da Hulio bude njen da Salome umre i tako to. Lukresija smara sa misterijom koji je njen unuk, bezvezan lik za tako dobru glumicu a mogli su super villanu da naprave od nje (svi se sećamo njene Kataline Kril iz ''Vučje kolevke"), dok je sa druge strane Dijego prenaporan oko nasledstva i takođe oko misterije ko je Huliov sin, aman čoveče kupio si kabaret, bavi se malo svojim stvarima facepalm Moram da kažem da je ova glumica koja glumi Irmu prelepa i prezgodna žena, šteta što u budućnosti nije bila neka villana principal, rekao bih da ima potencijala za neku psihopatu. Isto tako su mi Moni i Dijana preslatke al me Mauro strašno nervira, iritatniji lik ne postoji u čitavoj telenoveli. Romina i Hose Migel su trenutno u svađi i on je razočaran pošto je retardirani Dijego namestio da Hose Migel sazna da je Romina ''Maskirana dama''. Patrisija Rejes Spindola maestralna svakako. I da pojavila se i Susana Zabaleta, koja glumi Susanu još jednu ženu zaljubljenu Hulija, baš me zanima kako će se sad stvari odvijati. Sve u svemu, okej mi je. Drži mi pažnju i gledljiva je jako, nastavljam svakako lol2 aw
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 633

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top