EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Öyle bir geçer zaman ki

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Öyle bir geçer zaman ki

Post by Bayron on 15.10.13 23:16

slažem se za ajdinovog oca. totalna je ljiga. puke huška osmana da uništi sebi život, umesto da on kome je već uništen sprovede tu pravu koje je toliko željan...

ja sam gledao samo neke slike i biće još puno tih sukoba suprotstavljenih strana. samo ne znam da li će i to imati veze s ovim što su osman i ajdinov otac napravili ili je sve zbog arifa...

Administrator

Poruka : 6929
Godina : 28

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.10.13 18:31

samo kad se setim ove scene rofl jedna od najsmesnijih, ovo ne smem da propustim posto mi je na Prvoj prevod mnogo bolji nego na Novoj jupi 

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3198

Back to top Go down

Post by Bayron on 21.10.13 18:54

da, karolin samo prva prevodi kako treba. rofl rofl 
ni tv1, ni nova ne rade te fore sa njenim lošim turskim. aw 

ja sam se prošle nedelje prebacio na epizode sa nove, stigao sam do venčanja džemile i arifa. odlična je treća sezona!! naklon 

jedino ova berin, zehra... zzzzz a od ahmeta šta su tek napravili, ništa se ne pita, ništa ne priča, tu je kao statista... jasno je zašto ga i ubiju, sigurno su još od starta sezone zacrtali da spoje ponovo berin i hakana, pa su polako ubesmišljavali ahmetov lik...

Administrator

Back to top Go down

Post by Phoebe on 08.11.13 18:54

I ode nam Ahmet, ko je sad sledeci.I nekako mi je svejedno,da je umro i 1. ili 2. sezoni, tada mi bi bilo zao. Ovako svejedno, nije bio mnogo bitan.

Napokon će Hakan nesto uraditi protiv Karolin i oca naklon I Soner je već poceo da me nervira, hoce pa na kraju nece. I dobro je sto je Bahar otisla od njega. Sad ce poceti muke za Metea.

Ono sto je super je radnja izmedju Arifa, Džemile i onog neprijatelja.

EDIT: I jos nesto, jel neko zna kako da nadjem neku pesmu koju koriste u seriji, svidela mi se pesma koja je bila kad je Soner bio u autu, i vracao se po Bahar, a Bahar i Zija u restoranu. Ta pesma je bas njima odgovarala.
Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Bayron on 08.11.13 19:30

ma ahmet uopšte nije bio iskorišćen lik u ovoj trećoj sezoni. roll scenaristi su ga šutnuli kao pseto i uopšte mi ništa oko toga nije bilo emotivno... jedina svrha mu je bila to što je berinin muž i kamen spoticaja ka zbližavanju berin i hakana, na čemu je zehra toliko insistira. a setimo se druge sezone i onolike drame oko nemoguće ljubavi berin i ahmeta.... eto dobili ste priliku i šta ste uradili? nisam stekao utisak da su uživali, on se još više upustio u politiku, oboje su se učeličili, nula emocija. generalno čitava ta priča oko njih je teško sranje, napravili su od njih marionete jedne balavice, kojoj je jedina svrha i tema u detinjstvu porodica, da joj mama i tata budu zajedno, srećna je kad je uz njih i bla bla... i još je ta mala tako iritantna i neuverljiva glumica... hakana su još pred kraj druge sezone počeli da dižu u nebesa. jako su konfuzno sve odradili, berin od početka ove pokazuje neke iskrice prema njemu, ahmeta ne ferma ni 5%, onda ahmet umre, počinje krajnje nepotrebna mržnja prema hakanu, pa dođe ljubav... za mene su odavno bili već otpisani.

prošle nedelje sam završio sa gledanjem i serija mi jako fali. cry mada sam zadnje dve epizode pogledao bez prevoda i većinu dijaloga nisam razumeo. da ne ulazim u detalje, ali ayci i arasu svaka čast na odrađenom u seriji. naklon mete je u poslednjih 10 epizoda dobio priliku da ponovo zablista kao u prvoj sezoni. filmske i impresivne scene sa njim i tugrulom. thumbup 

definitivno je ova sezona puno bolja od druge. po komentarima drugih očekivao sam katastrofu, mora da su je ti kritičari gledali samo zbog parova (aylin & soner, berin & ahmet)... s trećom sezonom serija je koliko-toliko povratila onu težinu iz prve... a bahar i soner se nisu ni upola preseravali kao on i ajlin u drugoj sezoni. čak mi je bahar na kraju ispala i krajnje draga i simpatična. svaka im čast i scenaristima na tome kako su se snašli da i nakon ajlin nastave tu priču. isto važi i za džemile i arifa, nakon alijeve smrti. mada je njegovo samoubistvo bilo pun pogodak, da je ostao izgubio bi svoju svrhu, pričao sam već o tome...

na kraju mi je najviše žao osmana. manje više što i njemu nisu brzinski našli srodnu dušu, ali one scene kad piše, šeta ulicama, obilazi kuću... sam je i beživotan. gde je njegova porodica? nema ženu, decu? a ostali likovi iz serije? toliko su bliski bili tokom serije, a na kraju onako sam i jadan... thumbdown 

inače, ne znam da li ste znali, ali u privatnom životu je glumica koja je tumačila selmu supruga scenariste. a verovatno znate da je scenarista dobrim delom lik osmana i porodice akarsu gradio po sebi i svojoj porodici.

Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 08.11.13 19:50

@Phoebe wrote:EDIT: I jos nesto, jel neko zna kako da nadjem neku pesmu koju koriste u seriji, svidela mi se pesma koja je bila kad je Soner bio u autu, i vracao se po Bahar, a Bahar i Zija u restoranu. Ta pesma je bas njima odgovarala.
ova?

Administrator

Back to top Go down

Post by Phoebe on 13.11.13 13:38

Jeste, hvala ti. smile  I ova mi je bas lepa pesma:

Phoebe
Senior member
Senior member

Poruka : 762
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Latinac on 17.11.13 20:40

Od večeras serija na Prvoj ide u 16:9 formatu slike.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2264

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Bayron on 17.11.13 22:45

dobro su se setili. naklon 

001 - 110: 4:3
111 - 120: 16:9

Administrator

Back to top Go down

Post by Bayron on 14.12.13 13:39

predobri su promosi za zadnju ep:

posebno ovo kad osman kaže "dobro došli. zbogom". naklon
da bar neko zna da prevede cele naracije.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top